GTA IV'ın En İyisi Olması

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Kesinlikle katılıyorum. Hikaye olarak en iyisi ve ana karaktere kendimizi en çok bağladığımızdı. Sonradan çıkan Liberty City paketiyle de 2 farklı karakterin farklı hikayelerini de oynuyor oluşumuzun yanı sıra Gay Tony hikayesinde erotik sahneler de vardı, diğerinde mc hayatını ciddi anlamda yaşattığından bahsetmeyeceğim bile derken bahsetmiş oldum. Sadece kasvetli havasından dolayı sevmemek çok yanlış olur çünkü gerçekten çok sağlam hikayenin yanı sıra açık dünya olarak da aşırı artı yönleri vardı. Tamam, GTA SA ve GTA 5 gibi oyunlarda açık dünya olarak daha fazla özellik olabilir ama çoğu özellik, oyuncuların pek kullanmadığı işe yaramayan şeyler. GTA 4'te ise oyunda rastgele takılırken arkadaşlarımızdan, manitalardan vs. aniden telefon gelip bowlinge, kabareye, içmeye veya yemeğe falan gidebiliyorduk. Rastgele kullanım dışı bile olan interiorlara girebiliyor olmamız da ince ama güzel bir detaydı. Yani aslında hikayeye odaklanılsa bile oynanış olarak daha keyif veren, daha gerçekçi hissettiren detaylar vardı. Mükemmel bir oyundu ya! Anlat anlat bitiremem ben bu oyunu.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
429
PG Nakit
140
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
GTA V'ın online dışında pekte apayrı bi seviyeye çıkarttığını söyleyemiyorum kendimce ya. RDR 2 bence sektörü dağıttı bize önceden yapılmış hatta çıkacak oyunları bile sorgulattı. RDR 2 gibi büyük bir oyunu uzun süre göremeyeceğiz.
GTA V'in 3 karakter olayı, eğlenceli görev dizaynları falan aşırı hoşuma gidiyor.(Yoga görevi hariç) GTA V çok seri ve rahat bir oynanışa sahip. Heist görevlerinde hangi yoldan gideceğini seçmek falan çok iyi özellikler. RDR2 apayrı seviye zaten. Zamanını bulduğumda oyunu 3.ye bitireceğim. (Kullanıcı adımda belli ediyor zaten oyunun ne kadar fanboyu olduğumu xd) GTA 4te RDR2 esintileri görmek mümkün aslında. Ben GTA 4ü RDR2yi oynadıktan sonra oynadım bitirdim. Rockstar GTA V'e RDR2ye uzanan tercih yapıp sonuçlarını görme ve yol üstü etkinlikler gibi sayamayacağım pek çok şeyin temelini aslında GTA 4te atmış. Hatta RDR2'nin dövüş mekaniğinin temeli bile GTA 4te atılmış GTA V'te değiştirilmiş mesela. GTA 4 senesine göre başyapıt ama sorunu PC portunda. PS3 portunu oynasam belki de çok daha keyif alacaktım.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
337
Beğeni sayısı
605
PG Nakit
1,050
Oynanışı fizikleri çok güzel de görevler full mekanı bas adamları öldür falan feşman. Hikaye de bir yerden sonra, yeni biriyle tanış - adam desin ki bu şehrin kralı benim babba - adamın işlerini hallet - adam sana yamuk yapsın öldür, şeklinde ilerliyor full. DLC'lerden Gay Tony'deki görevler baya eğlenceliydi ama.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: