NOW RPG: Sanatçı Sanatını İcra Edecek

sehinsahakahs

MacMilitant
Konular
146
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
325
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
Kamera arenayı gösterirken ışıklar kapanır ve bir şarkı duyulmaya başlar...

O İSİM TYLER BREEZE! Chantler eşliğinde ringe doğru Tyler Breeze yürüyor.

RCWTryout Tyler Breeze Promo | Wrestling Amino

Bayanlar ve baylar, zarafetin simgesi, stilin sultanı, tek ve tek olanla gözlerinizi ziyafet çekin... Tyler Breeze! Bu gece bu sektörde yeni bir döneme işaret ediyor. Kaba kuvvet veya kas gücünde değil, ustalık ve yetenekte bir devrim. Çok uzun zamandır güreş pisti, tanrı gibi gösteri yapan ölümlülerle doluydu. Ama korkmayın canlarım, çünkü Tyler Breeze bu tuvali sıradanlıktan temizlemeye geldi! Görüyorsunuz, ben sadece bir güreşçi değilim; Ben bir sanatçıyım. Benim tuvalim bu yüzük ve benim boya fırçam... benim atletizmim, benim tarzım, benim zarafetim. Her hareket, muhteşem bir vuruş. Her tutuş, yapım aşamasında bir başyapıttır. Benim etki alanıma adım atmaya cesaret eden herkes şu uyarıyı dikkate alsın: Ben sadece güzel bir yüz değilim. Ben hesaba katılması gereken bir gücüm. Ben Tyler Breeze'im ve şampiyon olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlamak için buradayım. Ve artık burada olmam gereken yer NOW'dayım bazı ahmaklar bir metal selfie çubuğuna devrildi. ve karşıma çıkacak rakiplerime tanrı merhamet etsin, çünkü ben etmeyeceğim...

Kameralar eşliğinde Tyler Breeze ringden uzaklaşır...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: