RPG 𝐅𝐔𝐑𝐘 #𝟏 "𝘚𝘈𝘞𝘍𝘛 𝘪𝘴 𝘢 𝘚𝘪𝘯"

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Tokyo Dome'mu afnıawın. Sadece ucubelerin gittiği yer değil mi orası? Doğru ya sana tam uyan yer. Aslanım sen gerçek güreşi bilen birisi değilsin geçen de konuştum sizin gibilerle zaten siz güreşçi kırıntısı bile olamazsınız. Sizin sokaktaki broşür satan paylaçolardan farkınız yok. Benim kiloma laf atmışsın ama unutma sigara izmariti eğer seni bu kilo ile yakalığım an kaçacak bir yerin olmayacak çünkü bünyen buna yetmeyecek.
Birader sen güreş cahilisin. New Japan, senin övündüğün WWE'den de ROH'dan da daha eski ve köklü bir şirket. Tokyo Dome da dünyanın en büyük arenalarından birisi. Ama sen bunları bilemeyecek kadar hıyar olduğun için burada boş boş çene çalıyorsun. Bari sus, kendini daha da rezil etme.

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
59
Beğeni sayısı
740
PG Nakit
120
Tokyo Dome'mu afnıawın. Sadece ucubelerin gittiği yer değil mi orası? Doğru ya sana tam uyan yer. Aslanım sen gerçek güreşi bilen birisi değilsin geçen de konuştum sizin gibilerle zaten siz güreşçi kırıntısı bile olamazsınız. Sizin sokaktaki broşür satan paylaçolardan farkınız yok. Benim kiloma laf atmışsın ama unutma sigara izmariti eğer seni bu kilo ile yakalığım an kaçacak bir yerin olmayacak çünkü bünyen buna yetmeyecek.
images

Arkadaşın eşi bu hanımefendi bu arada hocam. Gerekeni yapın size güveniyoruz.

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
78
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe
Birader sen güreş cahilisin. New Japan, senin övündüğün WWE'den de ROH'dan da daha eski ve köklü bir şirket. Tokyo Dome da dünyanın en büyük arenalarından birisi. Ama sen bunları bilemeyecek kadar hıyar olduğun için burada boş boş çene çalıyorsun. Bari sus, kendini daha da rezil etme.
Benim gibi adama güreş cahili diyerek aslında kendinin bu işten ne kadar uzak olduğunu gördük İngiliz uşağı. Bana bu zırvaları anlatan ilk kişi değilsin. Böyle ŞAKLABANLARI çok gördüm ama sonunda hepsi uykuya daldı ve görünüyor ki sırada sen varsın. Ospreay, seni uykuya sokmanın vakti gelmişte te geçiyor!

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Halk mültecilerden rahatsız ve arena bunu söylüyor adeta! Chavo karşısında aldığımız destek bunun da bir ispatı. Hunico gopeği sana gelince, seni yeneceğim olm kaç benden. Goldberg vs Snitsky maçını se beklediğim gibi Snitsky almış. R-Truth vs Patt McAfee feudunda ise tabi ki tarafım bu vatana hizmet etmiş emekli albay Tim McAfee'nin oğlu Patt McAfee olacak. Bu Angel Garza Jr'a ayar oluyorum da baba bu kaçıncı @jaques vs @Layne Staley yahu? The Dream vs Rollins feudu ise çekişmeli olacaktır. LA Knight bu işleri bırak evlat bize katıl ve bu mültecileri gönderelim. Logan Paul sen bu vatan için çok şey yaptın. Seni alnından öpüyorum evlat! Önce Amerika unutma! Bu kaçak göçmeni ait olduğu çöplüğe gönderdiğin için teşekkürler. Ali ve Hassan ise birbinizi yiyin! Kim sağ kalırsa onu da ben göndereceğim kapişş. ;) Rowan baba bize Wyatt'ı ver. Aferin sana Cody! Jeff Hardy gibi ahlak yoksunu birisini yenmene sevindim. Jeff Hardy güreşi bırakmalı. Ospreay'i tebrik ederim.

Bu ahlaksız adamları indirecek bir babayiğit yok mu? Bu şovları çoluk çocuk izliyor! Amerika'yı dünya çapında yanlış tanıtıyorsunuz. Evet evet size dedim ahlaksız herifler! Siz Reks midir Seks midir Penis midir ne haltsanız derhal bu şirketi terk edin yoksa sıradaki hedefim siz olacaksınız!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ME ile ilgili yorumumu yaptım. @Legatus Maximus müsterih ol avukatlarımız ile birlikte bu işin ensesindeyiz! Seni şampiyon yapacağız evlat!

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
960
Beğeni sayısı
1,388
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Logan Paul sen bu vatan için çok şey yaptın. Seni alnından öpüyorum evlat! Önce Amerika unutma! Bu kaçak göçmeni ait olduğu çöplüğe gönderdiğin için teşekkürler.

Teşekkür ederim Bay Layfield.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: