Futbol Turnusolu Teknik Direktörler

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
O kadro abartıldığı kadar iyi değildi. RvP + Nani var diye uzay takımı sanılıyor da bekler, ve orta sahanın kreatiflik hak getireydi. Üstüne tandemde tek alternatif Neudstadter'di. Şu kadro her anlamda fersah fersah üstün mesela o kadrodan. Son döneminde de Ali Koç yorumcuların lafına aldanıp adamın taktiğine alttan sallamasaydı şampiyonluk gelebilirdi. Çalıştırdığı çoğu takımda da kupa görmüş adamı da tek sezondan yargılamak saçma.
Transfermarkt açıp o sene sakatlıktan kariyerleri çöken Meireles + Markovic'i gören ve bir şey zanneden, sezonun Alper + Volkan Şen + 10. haftadan sonra top oynamayı bırakan Nani kanatlarıyla geçtiğini hatırlamayan, RVP'nin sakat geldiğini unutan, Topal + Josef + 20 yaşında Ozan Tufan + Diego orta sahasını yeterli zanneden arkadaşlara maalesef anlatamıyorum ben de bunu. Aşağıdaki haberi görüp kadro fena iyiydi falan zannediliyor da topçulara tek tek bakınca ilk 11'i bile istediğin seviyede kuramıyorsun.

EXgg8dFXYAIZ9mK

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Transfermarkt açıp o sene sakatlıktan kariyerleri çöken Meireles + Markovic'i gören ve bir şey zanneden, sezonun Alper + Volkan Şen + 10. haftadan sonra top oynamayı bırakan Nani kanatlarıyla geçtiğini hatırlamayan, RVP'nin sakat geldiğini unutan, Topal + Josef + 20 yaşında Ozan Tufan + Diego orta sahasını yeterli zanneden arkadaşlara maalesef anlatamıyorum ben de bunu. Aşağıdaki haberi görüp kadro fena iyiydi falan zannediliyor da topçulara tek tek bakınca ilk 11'i bile istediğin seviyede kuramıyorsun.

EXgg8dFXYAIZ9mK
Durum tam olarak bu iken bile ligdeki takım sayısı artana kadar 4 şampiyonun ikisinden daha fazla puan topladı hoca bir de.

Deeppy

B A N K E R
Konular
269
Beğeni sayısı
685
PG Nakit
490
Favori Güreşçi
Brock Lesnar

EXgg8dFXYAIZ9mK
Beck-Ersan Gülüm-Rhodolfo-İsmail Köybaşı dörtlüsünden daha mı kötü şu savunma hattı? RVP sezon içinde kaç defa sakatlandı? Kendisiyle ne kadar problem yaşadı Pereira. Şenol stadsız ve deminki dörtlünün kalecisi olan Tolga Zengin ile şampiyon oldu. Bu FB kadrosu olsa çok daha rahat olurdu. Oğuzhan'a nasıl dokunduysa, Volkan'a ve Ozan'a prime yaşatırdı. Çok net. O sezon şampiyonu teknik direktör farkı belirledi. Ben Beşiktaşlı olarak söylüyorum bu kadro bizim kadrodan Gomez ve Quaresma hariç daha iyiydi. Pereira sonraki sezon başı üçlü oynatınca Aziz Yıldırım kovdu zaten. Porto hariç büyük diyebileceğin bir takımda başarısı yok. Onlarca takım değiştirmiş, iletişimi epey sıkıntılı bir hocadır kendisi.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
Beck-Ersan Gülüm-Rhodolfo-İsmail Köybaşı dörtlüsünden daha mı kötü şu savunma hattı? RVP sezon içinde kaç defa sakatlandı? Kendisiyle ne kadar problem yaşadı Pereira. Şenol stadsız ve deminki dörtlünün kalecisi olan Tolga Zengin ile şampiyon oldu. Bu FB kadrosu olsa çok daha rahat olurdu. Oğuzhan'a nasıl dokunduysa, Volkan'a ve Ozan'a prime yaşatırdı. Çok net. O sezon şampiyonu teknik direktör farkı belirledi. Ben Beşiktaşlı olarak söylüyorum bu kadro bizim kadrodan Gomez ve Quaresma hariç daha iyiydi. Pereira sonraki sezon başı üçlü oynatınca Aziz Yıldırım kovdu zaten. Porto hariç büyük diyebileceğin bir takımda başarısı yok. Onlarca takım değiştirmiş, iletişimi epey sıkıntılı bir hocadır kendisi.
Dikkat edersen ben savunmayla ilgili hiçbir şey yazmadım. O takımın savunmayla ilgili pek bir probleminin olduğunu düşünmüyorum. Gökhan ve Caner'in sözleşme mevzularından ötürü hissettiği baskı veya Alves'in yaşı gibi konuların takım üzerinde etkili olduğunu inkar edemem yine de.

Varsayımlar üzerinden ilerlemenin bir mantığının olduğunu düşünmüyorum, illa bir şey dememi istersen Vitor'un dokunacak bir Oğuzhan'ı olmadığını söyleyebilirim.

Hakkında sağlık heyetinden olumsuz rapor çıkan RVP'nin sezon içindeki sakatlık sayısıyla ilgili pek konuşmaya gerek yok bana kalırsa. Kariyerinin geri kalanında eski performansını veremeyeceği tasdiklenen bir adama milyonlar bayılmışız, Transfermarkt'ta kaç sakatlık yazdığı beni pek ilgilendirmiyor o noktada.

Gomez ve Quaresma diye saydığın isimlere Sosa'yı, Atiba'yı falan dahil etmeyerek tuttuğun takıma ayıp ediyorsun bana kalırsa. Josef-Topal-Ozan orta sahasıyla hangi hoca ne başarmış da Vitor'dan ne başarması beklendi pek anlayabilmiş değilim.

Fenerbahçe'nin kadrosunda daha fazla iyi futbolcu olabilir, bu durum o sene Beşiktaş'ın daha iyi bir takım olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Şenol Güneş o sene herkesten iyi performans gösterdi. Aynı performansı geliştirerek ŞL gruplarında namağlup lider oldu zaten. Durum şu ki ben Fenerbahçe'nin o seneki kadrosunun zannettiğiniz kadar iyi olmadığını ve daha oturmuş bir takım tarafından geçilebilir olduğunu söylüyorum, konunun Şenol Güneş hakkında ne düşündüğümüzle bir ilgisi yok.

Aziz Yıldırım üçlü oynattığı için ve o sene yarı final yapan Monaco'yu eleyemediği için Vitor'u kovduysa ben bunu Vitor'a yapılan haksızlık olarak görürüm, onunla ne ifade etmek istedin bilmiyorum.

Vitor'un CV'sinde Şampiyonlar Ligi kupası falan olduğunu da iddia etmedim, beni alıntıladığın mesajda başarılarından neden bahsettiğini de anlamadım.

Bana cevap olarak yazmaktan ziyade Vitor'a içinde kalan eleştirileri yapmak için attığın bir mesaj gibi geldi, derdini dökecek biri olarak gördüğün için teşekkür ederim ne diyeyim.

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Kimse Beşiktaş'ın kadrosu süper iyiydi demiyor ki zaten Fenerbahçe'de aman aman bir kadro yoktu diyoruz. Gomez ve Quaresma diyorsun da saymadığın Sosa ve Cenk o sezon Quaresma'dan daha iyiydi mesela. Defansa da Tosic'le Marcelo'yu eklememişsin. Kalınlaştırdığım yerdeki kadar garip bir yorum da görmedim büyük olmayan takımla kupa kazanmak daha büyük marifet değil mi zaten? İletişim sorunu olduğu adamlar da Caner ve Mesut Özil falan. Bayağı da normal adamlar.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,337
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Vitor'un ilk geldiğinde kadronun aslında göründüğü kadar iyi olmadığını tek düşünen ben değilmişim bu güzel. Vitor hoca moca değildir. Oyuncudan anlar amenna ama hocalık başka bir meziyet. Sadece oyuncudan anlıyor diye de iyi hoca olunmaz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: