NOW #2 "𝘒𝘪𝘮𝘴𝘦 𝘣𝘦𝘯𝘪𝘮 𝘴𝘱𝘰𝘵 ı𝘴̧ı𝘨̆ı𝘮ı 𝘤̧𝘢𝘭𝘢𝘮𝘢𝘺𝘢𝘤𝘢𝘬!"

NOW: Son Eklenen Parta Git

satriale

uncensored
Konular
85
Beğeni sayısı
512
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Önceki şova göre müthiş bir değişim olmuş. Tekte okudum. Yönetimi ele geçirişim keyiflendirdi ama arkasından gelen hanzo keyif kaçırdı. Hiçbir yerde ikilik olmayacağı gibi burada da olmayacaktır. O küçük horozun kafasını yakında kesmeyi temenni ediyorum. The Righteous ekibi hype yaptırdı. Şu an için favori ekibim. Goldberg'i bir kere daha görmek PWG'nin ilk zamanlarını hatırlattı. O şekil bir gazlanma yarattı ama rakibi bana biraz hafif geldi. Maç sonundaki olaylar beni daha çok cezbetti. Elinize sağlik

Mamy D Way

🍓
Konular
26
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Henüz olayları değerlendirmek için erken ancak 2.şova göre değerlendirdiğin zaman güzel eşleşmeler ve güzel başlangıçlar olmuş. Güvenilen oyunculara güzel veya fazladan yer verilmiş. Oyuncular aktifliğini gösterir ise eğlenceli bir kaç şey okumamız rahat mümkün. Başlangıç kısmı, hisse konuları herkese klasik gelmiş olsa da şirket mantığı dışında bir başlangıç yapmak pek mümkün olmuyor. İlgi çeken durum ise kullanacakları yöntemler. Daha önce bir çok kişinin tecrübe ettiği figürler olduğu için bu hikayede biraz daha fazla yaratıcı davranmak zorunda kalacaklar (alışılmamış karakterleri gm yapmak o yüzden daha rahat ve daha önü açık olabiliyor), alışılmış karakterlerin de hikayede katmış olduğu ağırlığını da göz ardı etmemek lazım tabii.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: