"Aboubakar ve Icardi Bana Göre Yüzde 50 Oranda Eşit Kalitede."

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Aboubakar daha iyi Icardi'den. Sezon başında hem Şenol Güneş hem de Aboubakar gelmiş olsaydı bu durum çok daha net anlaşılacaktı. Icardi'yi çok beğeniyorum bu arada harika bir striker ama Aboubakar çok başka bir seviyede.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
549
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Aboubakar net daha iyi bir futbolcu Icardi'den. Tek tek yazmaya gerek yok, videocastte söylediklerimin arkasındayım. Buyurun itirazı olan, aklınca saçma sapan şaka çevirmeden cevap versin.

13. dakikadan itibaren dinleyebilirsiniz görüşlerimi. Sağdaki eleman benim.

Ciddi bir tartışma gütmeden alaya alarak cevap verme saçmalığına gireyim demeyin, ciddi bozuşuruz. Hiç taraftar tribi çekesim yok.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Mutfağı banyoya katıp ketçap mayonez de koyalım?
Aga Aboubakar bu lige daha önce 2 kere geldi ve 2 sezonda da şampiyon yaptı Beşiktaş'ı. Daha ne kadar kanıtlayabilir kendisini mesela? Kariyerlerini ve geçmişlerini karşılaştırırsak Icardi zaten daha önde ama mevcut durumlarına baktığımız zaman Aboubakar bana göre gücü, çalımları, tekniği ile Icardi'den daha iyi bir futbolcu. Hele hele siz bu konuşulan paraları Icardi'ye verecekseniz f/p olarak da Aboubakar tokatlayacaktır her türlü. 😛

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Aga Aboubakar bu lige daha önce 2 kere geldi ve 2 sezonda da şampiyon yaptı Beşiktaş'ı. Daha ne kadar kanıtlayabilir kendisini mesela? Kariyerlerini ve geçmişlerini karşılaştırırsak Icardi zaten daha önde ama mevcut durumlarına baktığımız zaman Aboubakar bana göre gücü, çalımları, tekniği ile Icardi'den daha iyi bir futbolcu. Hele hele siz bu konuşulan paraları Icardi'ye verecekseniz f/p olarak da Aboubakar tokatlayacaktır her türlü. 😛
Abuş'un kalitesinden bahsetmedim ki ben orada, o olsa bu olsa diye bir sürü olasılık sıralamışsın yani e yapsaydı madem yönetiminiz...

Kıyaslama yapacak olursak zaten bunu daha önce de konuştuk seninle, oyun tarzı olarak çok farklı iki isim Icardi ile Aboubakar, kıyaslama yapmak ne kadar doğru olur bilmiyorum. İlla bir kalite farkı gözetilecek olursa da tabii ki Icardi derim ben buna, o da yarım tık farkla Icardi'dir yani aralarında uçurum yok tabii ki. F/p hususuna ise sonradan bakmak gerekir. Icardi eğer performansıyla bizi ŞL gruplara çıkarıp üstüne 1 tane galibiyet de çözerse gruplardan bonservis+1 sezonluk maaşını çıkarmış oluyor zaten. Onu da sezonun seyrine göre konuşmak gerekir.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: