31 Mart 2024 Yerel Seçimler - Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Zonguldak'ta 25 yıl boyunca rakı masası kurup zaten oylar geliyor diye yatarak kaybettikleri seçimi çok güzel gördük. Şimdi Zonguldak'ı AKP bir 20 yıl bırakmayacak ve şu anki Belediye Başkanı'da Zonguldak'ın bütün tarihi yerlerini önce satın alıp sonra Araplara satacak. Biz bu CHP'li kardeşleri hiç sevmedik, hiç seveceğe de benzemiyoruz.
@Spear of Chaos Sen yine Türkiye tarihinin en iyi siyasetçisine dua et Zonguldak'ı APK'ye kaptırmadık.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Özeleştiri vakti. Aylarca forumda demokrasiye inancımı kaybettiğimi, oy kullanmayı bile düşünmediğimi, ülkeden ümidimi kestiğimi söylüyordum. Hala benzer noktadayım ama açıkçası döt olduk biraz itiraf etmek gerekir, umduğumdan çok çok daha iyi bir sonuç çıktı. Gerçi hiçbirimiz beklemiyorduk.

CHP'ye şu dakikadan sonra düşen, hayvan gibi iyi belediyecilik yapmak. O kadar iyi yapmalı ki yandaşlar, akitler dışında kimse ağzını açamamalı. DEM ile olan mesafesine bir şey diyemiyorum ona devam edecekler gibi ama en azından belediyecilikten geçer not alırlarsa, 2028 seçimlerine sağlam bir adayla bu sefer seçim çözülebilir. Gerçi benim hala umudum pek yok.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: