31 Mart 2024 Yerel Seçimler - Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kısa vadeli faydadan feragat edip uzun vadeli düşünmek gerektiğine inanıyorum. AKP gelirse muhakkak yollar düzelecektir ancak daha büyük sorunlara da gebe olacaktır. Asfalt falan seçim vaadi olamaz, hele hele 2024'te.

Kardeşim İzmir'de yaşasan ne demek istediğimi çok iyi anlarsın zaten belediye meclisi ve ilçe belediye için Zafer diyeceğim.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
367
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Siz bu CHP'li kardeşlerinize yetkiyi verin, asfaltla çamurla, metroyla nasıl uğraşılır göreceksiniz elhamdülillah.
Zonguldak'ta 25 yıl boyunca rakı masası kurup zaten oylar geliyor diye yatarak kaybettikleri seçimi çok güzel gördük. Şimdi Zonguldak'ı AKP bir 20 yıl bırakmayacak ve şu anki Belediye Başkanı'da Zonguldak'ın bütün tarihi yerlerini önce satın alıp sonra Araplara satacak. Biz bu CHP'li kardeşleri hiç sevmedik, hiç seveceğe de benzemiyoruz.

Deeppy

BANKER
Konular
126
Beğeni sayısı
491
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Zafer'e oy vermek çok istiyorum ama verilecek seçim bu değil gelecek genel seçim. İstanbul'u tekrar AKP almamalı. 25 sene yönetip hala şunu yapacağız bunu yapacağız diyorlar. Ben Eko'dan memnunum.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Hiç kimseye oy atasım yok. AKP tarihi bir win alacak maalesef.

Kırsalda Yeniden Refah parlayacak. AKP belki İstanbul'u alır belki de alamaz bilemem ama ilçe bazında kayıplar verecekler.

Kendi şehrim açısından konuşacak olursam AKP Hamza Dağ ile iyi rüzgar aldı şansları yüksek olsa da birkaç puan farkla CHP alır tahminimce. Fakat ilçe bazlı önemli kayıplar CHP'yi bekliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: