Poor Things'in Feminazi Filmi Olması

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Poor-Things-Emma-Stone-750x400.jpg

Bu film resmen feminazi çuvalıdır. Bu filmi izleyip yarım basmak boynumuzun borcudur.​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Feminazi filmi değildir, feminizmle alakası olmayan gizli bir pedofili yutturma filmidir. Feminizm düşüncesine zarar vermek dışında hiçbir işe yaramayan kopuk bir film, neredeyse her şeyinden nefret ettim. Teknik olarak hala çocuk olan birinin cinselliğini iğrenç vıcık vıcık komikliklerle yansıtmak kadar rezil bir şey görmedim.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Feminazi filmi değildir, feminizmle alakası olmayan gizli bir pedofili yutturma filmidir. Feminizm düşüncesine zarar vermek dışında hiçbir işe yaramayan kopuk bir film, neredeyse her şeyinden nefret ettim. Teknik olarak hala çocuk olan birinin cinselliğini iğrenç vıcık vıcık komikliklerle yansıtmak kadar rezil bir şey görmedim.
Öven adamın akıl sağlığından şüphe ederiz. 5 veren kamilleri görünce anında blokluyoruz.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Öven adamın akıl sağlığından şüphe ederiz. 5 veren kamilleri görünce anında blokluyoruz.
Neymiş renkler iyiymiş kostümler iyiymiş çekimler iyiymiş. Ulan 2024'te çekilen filmde de bir zahmet iyi olsun bunlar. Emma Stone'un performansı dışında filmde iyi denilecek hiçbir şey yok.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Neymiş renkler iyiymiş kostümler iyiymiş çekimler iyiymiş. Ulan 2024'te çekilen filmde de bir zahmet iyi olsun bunlar. Emma Stone'un performansı dışında filmde iyi denilecek hiçbir şey yok.
Emma Stone Oscar'ı alsın kafi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: