SENİNLE BÖYLE OLABİLİRDİK!

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,789
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
10635948_878655918828681_5872309488445615936_n.jpg

Emrevitus

🍺 3:16 | SCSA 🍺
Konular
979
Beğeni sayısı
1,067
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Ben de tekrar deneyelim istiyorum da dönüşü yokmuş gibi hissediyorum.. düşündüm de şimdi ne badireler atlatmışsınız. Belki ben de hanımla toparlayabilirim. Bazı raylar yerine oturacağı varsa engebeli yollardan geçse de oturuyor be.
Aynen öyle reis. Daha anlatmadığım bir dolu sorunumuz oldu. Örnek vereyim bizim tartışmalarının ne kadar sert geçerse geçsin kim haklı olursa olsun 5 dakika sonra gidip sarılıyoruz ve unutuyoruz herşeyi. İlişkiyi kurtarmakta çok işe yarıyor bence. Biraz kalp kırdığımızı hissettiğimiz an hediye alıyor veya yemeğe çıkartıyoruz hem ben hem eşim misal iki gün önce çok romantik bir akşam yemeği hazırlamış telefonda istediğim bir yemeği yapamam gelse sen hazırla dediği için ve bunun için bile özür diledi ya.

WrestleWizard

❤Emrevitus❤
Konular
1
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Triple H
Aynen öyle reis. Daha anlatmadığım bir dolu sorunumuz oldu. Örnek vereyim bizim tartışmalarının ne kadar sert geçerse geçsin kim haklı olursa olsun 5 dakika sonra gidip sarılıyoruz ve unutuyoruz herşeyi. İlişkiyi kurtarmakta çok işe yarıyor bence. Biraz kalp kırdığımızı hissettiğimiz an hediye alıyor veya yemeğe çıkartıyoruz hem ben hem eşim misal iki gün önce çok romantik bir akşam yemeği hazırlamış telefonda istediğim bir yemeği yapamam gelse sen hazırla dediği için ve bunun için bile özür diledi ya.

Ya ben seni hak edecek ne yaptım çok merak ediyorum aşkım @Black Widow . Aşkımın da dediği gibi @Bero lütfen sabırlı ol bizim ilişkimiz o kadar engebeliydi ki milyon kez vazgeçecek noktamız oldu ama asla vazgeçmedik ailelerimiz bile engel olamadı. Olamazdı da. Sen de bir ablan olarak (yaşını bilmiyorum ama) bu naçizane tavsiyemi dikkate almanı isterim. İyi akşamlar.

Emrevitus

🍺 3:16 | SCSA 🍺
Konular
979
Beğeni sayısı
1,067
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Ya ben seni hak edecek ne yaptım çok merak ediyorum aşkım @Black Widow . Aşkımın da dediği gibi @Bero lütfen sabırlı ol bizim ilişkimiz o kadar engebeliydi ki milyon kez vazgeçecek noktamız oldu ama asla vazgeçmedik ailelerimiz bile engel olamadı. Olamazdı da. Sen de bir ablan olarak (yaşını bilmiyorum ama) bu naçizane tavsiyemi dikkate almanı isterim. İyi akşamlar.
Bu sabaha kadar bitmeyecek tartışma. Şu an yanımda uyuyorsun mışıl mışıl. Senin o güzel nefes alman benim için çok huzur veren bir ses gibi. İyi ki varsın. 🙏

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
993
PG Nakit
325
Yenge ile Black Widow eniştenin bu huzur dolu birlikteliği ben dahil bu aşk konusunda pek yüzü gülmemiş, başarılı olamamış bazıtakım forum üyelerinin dibe çökmüş umutlarını bir yerden çekip çıkarıp yeşerten cinsten. Dolayısıyla Yenge'nin foruma kaydolup enişte ile aşklarını bu denli yoğun yaşayıp birbirlerine maniler okumalarına tanık olmak beni iyi hissettiriyor. Ve evet, "seninle böyle olabilirdik" diyor insan, ister istemez.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: