BAB EVRENİ Night Wrestling Community

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bu arada tarihi bilerek yanlış yazdım, hem ilerideki haftalık şovlarda perşembe olacağı için, hem de 23'te kalkıp bu saate kadar şovun kalan kısmını yazdım. Yani benim için bir nevi perşembe oluyor.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
1690598164640.png

HABERLER

-Don Callis'in şovdaki konuşmalarından sonra Don Callis ve Brock Lesnar şirketten 3 haftalık bir uzaklaştırma almış.
-Gable Steveson, 2024 Olimpiyatlarında altın madalya almayı planladığı için şimdilik güreşi biraz daha arka planda tutup part-timer güreşmek istiyormuş. Şovdaki tanıtım da bunun önünü açmak içinmiş.
-Vince McMahon'ın kafasında Tag Team Championship için Genesis Glory'de değişik planlar varmış.

-Vince McMahon'ın kafasında Tag Team Championship için yapılacak maç harici PPV'de yapılacak başka bir sürpriz takım maçı varmış.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bayadır bekliyorduk buranın açılışını ya, rostera da bakınca merakla beklediğim bir şirketti. Hemen okuyalım.

Kemerler gayet güzel, isim seçimleri de hoşuma gitti. Hardcore Şampiyonluğunda 7/24 kuralı olacak mı peki? Olursa şahane olur bence, keyif katar bayağı şovlara o kural. Hook & Arn Anderson birlikteliği güzel düşünülmüş, maçın sonunda da bu birliktelik biraz ortalığı karıştırır gibi olmuş ama Page kaostan beslenmelerine mahal vermeden maçı çözmüş. Ama şu alkolik olma işi adamı bitirir baba, hiç yoktan dayağı yemiş bak. Derken Young Bucks biladerlerinin yardımına koşmuş. Vince kafasının böyle bulandırılmasından hiç hoşlanmaz zaten, bakalım nasıl bir karar verecek. Ooo Lesnar'ın menajeri de Callis olacak demek, harika seçim bu da. Birlikteliklerinde olacakları merak ediyorum, Lesnar'ı bir tık daha badass şekli izleyeceğiz gibi bu menajer seçimine bakılırsa. GC hemen sahibini bulacak demek, battle royal konsepti gayet güzel. Oyyy Demi Gods kasa AJ Styles he, buradaki seçimler bayağı hoşuma gidiyor her seferinde. Styles vs. PAC ise aşırı kaliteli bir eşleşme, hakkı da verilmiş zaten bu eşleşmenin. Oyyyyy Bullet Club küllerinden doğuyor demek, TNA esintilerinin hakim olduğu bir BC... Burayı da aşırı merak ettik. Ellerine sağlık Tolga, güzel bir açılış şovu olmuş. Diğer şovu merakla bekliyorum.

Sizce maçları böyle yazmaya devam mı? Yoksa özet olarak geçeyim mi?
Özet olarak geçmen daha iyi olur bence ya, biz okurları da düşünmek lazım...

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Açılışa bak be ne açılış olmuş. Bret-Shawn-Hogan hani bu üç adamı bir araya getirmek büyük başarı cidden. Kemerler gerçekten göz doldurucu beğendim. Ben de Hardcore kemeri bookladım ilerleyen şovlar için ama 7/24 kuralı koymayacağım. Senin de koymaman iyi olmuş. Fakat kemer için yapılan maçların Hardcore türünde olması daha iyi olur. Hook yerine ise Page'in yarı finale çıkması elbette daha isabetli bir karar. İlk maçın sonundaki isimleri görünce Vince McMahon AEW'yu yönetirse nasıl olur tarzı bir deneyim yaşadım cidden. :D Vince'in ise testisler hariç mi ya? Indyde taptığınız adamlara nasıl posta koyuyor öyle.

Don Callis, Lesnar iş birliği ise çok enteresan gerçekten de. Lesnar'ı da çok iyi yansıtmış kesinlikle çok beğendim.

Styles vs PAC ise çok iyi eşleşme. Sonrasında Shot Em'in duyulması beni eski güzel anılara götürdü. @Beast Incarnate kardeş şu Gallows ile Anderson'ı sal şu adamlara Aussie Open ile takaslayın yahu! Bunu da ben mi söyleyeyim?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar