Icardi'den Yakışıksız Hareket

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Hacı icardinin parmağındaki dövmeyi unutmuşlar, onu haber et de tamam olsun görsel.

Sol işaret parmağındaki karartıyı görmeyip konuşuyorsak ve montaj diyorsak fotoya baya vahim durum. Medya okur yazarlığımız düşük.

Editliyorum mesajı zira o dövme yüzük parmağındaymış. Foto kaliteli diil ama görünüyor orada olduğu.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
O görüntü cidden normal gözüküyorsa size tartışılacak bir şey yok ki zaten lol. Ortada savunulacak bir şey yok Twitter'da Türkiye'nin bok çukurudur o çukurda yuvarlanmaya devam edin.
Yani kendi taraftarın maçı 3 - 0 kazanırken Fenerli hesaplar algı yapsın diye öylesine tweet atarak kendini mi satıyor?

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Fenerli kardeşlerim, dostlarım. Size kötü haberler getirdim. Icardi bu hareketten dolayı ceza alsa da almasa da şampiyon olamayacaksınız. Bunu ne zaman fark edersiniz bilmiyorum ama şampiyon olamayacaksınız. Lütfen vaktinizi Icardi ceza alsın diye mesai yapmakla harcamak yerine daha değerli şeylere harcayın. Klinik vaka gibi gözükmeye başladınız.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Montajdır değildir onu bilemem de şu olayın patladığı görüntüde adamın kafasına bir taraftarın su şişesini bu kadar kolay fırlatabiliyor olmasının hiç konuşulmuyor olması takımın renginden ve futbolcunun kim olduğundan bağımsız beni rahatsız ediyor. Morutan kurtarmasa Berkan tam ense bölgesinden bir şişe yiyecekti aynı maçta. Sen bu futbolculara oyuncağın gibi davranıp istediğini yapma hakkını kendinde görürsen bu tarz dönütler de alırsın. Eğer montaj değilse bir Galatasaraylı olarak söylüyorum ki profesyonel bir futbolcunun, üstelik kısa zamanda ikon haline gelmişken bu hareketi yapması her koşulda yanlış.

Ancak şu da var ki oyuncunun bu tip durumlardan ceza alması için bildiğim kadarıyla maç anında ya da bir süre sonrasına kadar bir şekilde rapora yazılması gerekiyor ki işleme geçebilsin. Hiçbir kameranın yakalayamadığı saniyelik bir hareketin o anda fark edilmemiş olması normal. Kaldı ki olay maçtan günler sonra amatör bir kameraya yakalanan görüntü (Eğer montaj değilse elbette) sayesinde patladı yani. Bazı arkadaşlar sırf bunu yapan Galatasaraylı diye ceza almadığını falan zannediyor çünkü. Açık açık Fenerli taraftarın küfürlü tezahüratına eşlik eden gözlemciler de görevinden alınmadı bu sezon, son olarak da şu fetöcü muhabbetlerini kesin ve büyüyün biraz. Çocukluk yapıyorsunuz.

atiban't

HAREM OG
Konular
60
Beğeni sayısı
508
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Montajdır değildir onu bilemem de şu olayın patladığı görüntüde adamın kafasına bir taraftarın su şişesini bu kadar kolay fırlatabiliyor olmasının hiç konuşulmuyor olması takımın renginden ve futbolcunun kim olduğundan bağımsız beni rahatsız ediyor. Morutan kurtarmasa Berkan tam ense bölgesinden bir şişe yiyecekti aynı maçta. Sen bu futbolculara oyuncağın gibi davranıp istediğini yapma hakkını kendinde görürsen bu tarz dönütler de alırsın.
Josef konusunda Galatasaray nasıl durdu, taraftarı ne yaptı? Ankaragücü konusunda Beşiktaş tarafı ve taraftarı defalarca kez gerekli açıklamayı yaptı, Ankaragücünün Türk futbolu için bi tehlike arz ettiğini kaç kere söyledi.

Galatasaray'@ dokunana kadar bin yaşarsa her yılan, bir gün Galatasaray'ı da sokar. Gayet normal.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Josef konusunda Galatasaray nasıl durdu, taraftarı ne yaptı? Ankaragücü konusunda Beşiktaş tarafı ve taraftarı defalarca kez gerekli açıklamayı yaptı, Ankaragücünün Türk futbolu için bi tehlike arz ettiğini kaç kere söyledi.

Galatasaray'@ dokunana kadar bin yaşarsa her yılan, bir gün Galatasaray'ı da sokar. Gayet normal.

Tam olarak taraftarların sessizliğinden yakınmışım attığım mesajda, yanıtlayıp kendi tarafını aklamak için örnek verip hala sessizsiniz demeye çalışıyorsun. Ne anlatmak istediğimi anlamadığın gayet açık. Evet Galatasaray konuşması gereken yerlerde sessiz kalmış olabilir ve bu yanlış, bir Galatasaraylı olarak Josef'in o olaydan ceza alması (böyle hatırlıyorum en azından) bir skandaldı bunu söyleyebilirim. Ancak bu konuşması gereken yerde sessiz kalma durumu Fener taraftarı için de aynı Beşiktaş taraftarı için de, ya da herhangi bir anadolu takımı taraftarı. Bu toplumsal bir durum zaten. Aynısını siyasette de görebilirsin, zıtlığın oluştuğu herhangi iki alanda da. Kısaca söylediğim şeyin Ankaragücü veya bu olayla tek alakası bu hadisenin bir örnek olarak gösterilebilir olması. Yani mesajın o kısmında ne bir tarafın yanındaydım ne de bir tarafın karşısında. Kılıçlarını çekmeden önce iki defa düşün.

Bir de şu alttaki cümleyle alakalı, herhangi bir şeyi bu kadar kompleks haline getirme. Gerçekten iyi niyetle yazıyorum bunu.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Mami geçen bana da Josef demişsin ona cevap vermeyi unuttuğum için şimdi görünce dahil olayım dedim. Josef konusunun olduğu olay da bir skandal ve seni anlıyorum da, varmaya çalıştığın bir nokta var elbette. Ama bu adamlar daha çok değil 1 ay önce başkanı ve iki taraftarıyla sahaya dalıp görevi başındaki FIFA kokartlı bir hakemi darp ettiler ve sırf yönetmelik yetersizliğinden dolayı kulübe sadece 5 maç seyircisiz oynama + miktarını hatırlamadığım bir para cezası verildi, başkan futboldan ömür boyu men edildi ama o ayrı konu; ben kulübün tüzel kişiliği nezdinde konuşuyorum. Ve o yumruğu atan başkan, açılan soruşturma kapsamında tahliye olduktan sadece birkaç gün sonra Kulüpler Birliği Başkanı Ali Koç ile Kulüpler Birliği toplantısından hemen önce dostane bir şekilde sarılırken görüntülendi. Belki kameraların görünmediği bir yerde Dursun Özbek de sarılmıştır, Hasan Arat da sarılmıştır, ne bileyim Tahir Kıran, Murat Sancak falan da sarılmıştır. Varmaya çalıştığın sonuç en son cümlenden anladığım kadarıyla Galatasaray’a dokunmayan bir yılan olduğu ama o iş öyle sizin öyle kabullenmek istediğiniz gibi değil. Bu ülkede güncel olarak her alanda olduğu gibi futbolda da usulsüzlükler, liyakatsizlik ve hukuksuzluklar mevcut; “paydaşlar” denen kimi ne derece ihtiva ettiğini kimsenin asla anlayamayacağı bir cenah bundan fazlasıyla faydalandığı için tüm bunlara göz yumuluyor sadece. Kaldı ki geçtiğimiz maç Ankaragücü taraftarının bizim oyuncularımıza ilk defa yabancı madde attığı maç da değil, daha önce de yaşadık biz bunları. Ama tabii geçen sene sizin yaşadığınız skandal ile bir olamaz hiçbirisi. Bu tartışmanın ucu bucağı sonsuza kadar gitmese de oraya yakın bir konuma dek ilerler. Ama Türk futbolunun dokusundaki bu iltihaptan Galatasaray’ı da Fenerbahçe’si de Beşiktaş’ı da nasibini alıp hastalık kapıyor ve işin kötüsü bu hastalıklara üç büyük kulübün her dönem yöneticisi de göz yumuyor. Rakibin başına gelenden bahsetmiyorum bu arada kendi başına gelene bile bir noktada göz yumuyor. Medyaya yapılan göz boyama minvalli paylaşımlar hikaye. Bu iltihaplı dokunun çıkış noktasını her camia başkasına/başkalarına hasretmeye devam ettikçe bu iltihap içimizde çığ gibi büyümeye devam edecek ve dokunan yılan bile iltihaptan nasibini alacak bir gün.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Bu hareketin “kalpleriyle beyinleri arasında çelişki olmuş çocuklardan” daha fazla konuşulmasını tuhaf buluyorum. Orada çoook daha büyük bir skandal var. Orada direkt maç sonucu etkileyen bir şike iması varken bugün Icardi’nin maksimum 3-5 maç ceza alıp hayatına devam edeceği bir hareketin bu kadar konuşulması garibime gidiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: