RPG ben morrison'u öldürdüm, sıra sende

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Kameralar açıldığında Johnny Mayhem'i görüyoruz. Ringin ortasında sandalyesinde oturmuş şekilde tribünleri süzüyor. Yüzünde buruk bir ifade var.

IMG_0875.jpeg

Johnny Mayhem : Bugün burada söyleyeceğim şeylerde tamamen samimi olacağım çocuklar. Son şovda eski "dostum" aylardır içinde biriktirdiği şeyleri kustu. Biliyor musun Val, seni bir dost sanmıştım. Senden sadece bir kez, bir kez bir şey istedim. Buraya geldiğim günden itibaren tek hedefim vardı ve bunu söylemekten hiç geri durmadım. Büyük altını istediğimi hiç birinizden gizlemedim. Söylesene Val, ben olmasaydım bugün olduğun adam olabilir miydin? Benim sayemde başardığın şeyleri, yanında Tyler veya Otis varken başarabilir miydin? Bana minnet ettiğini söylüyorsun ama bne hiçbir zaman görmedim. Benim zor zamanımda yanımda olduğunu, bu şirkete dönmemi sağladığını söylüyorsun. BUNU BENİM İÇİN YAPMADIN VAL! KENDİN İÇİN YAPTIN! BENSİZ HİÇBİR BOK BAŞARAMAYACAĞINI BİLDİĞİN İÇİN YAPTIN! Sen sadece kendini düşünen bir pisliksin, belki de her zaman öyleydin. Benim gözüm kördü belki de, senin dostluğuna çok inandım. Herkes bana bir başarısızlık abidesi olduğumu söylüyor ve bunu her duyduğumda göğsümde bir daralma oluyor. Ben istemez miydim Mayhem'i kurtarmayı, o adını andığın Mayhem için en çok uğraşan dalyarak Ospreay neredeydi o gece? SÖYLESENE VAL, NEREDEYDİ? O GECENİN BAŞINDA KEMERİNİ ALDIĞI GOLDBERG GECENİN SONUNDA MAÇA GELDİ VE BRANDİNİ SAVUNDU. PEKİ YA O BUNAĞI KİM ELEDİ? BEN ELEDİM VAL, BEN! MAYHEM İÇİN ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPTIM ELİMDEN DAHA FAZLASI GELSE İNAN BANA ONU DA YAPARDIM. Peki ya sen neredeydin o gece Val? Ha, doğru. Sayemde kazandığın o kemeri bir şizofrenin yakışını izledin. O yüzden benim ve Mayhem'in adını o kokuşmuş ağzına alırken iki kez düşün. Ben bir brandi, dostlarımın hayallerini sırtladım. Sen ne yaptın peki, hikayen ne "dostum" ? Benim sayemde bir spot buldun, sayemde 3 tane kemer kazandın, 1 tane Slammy kazandın, benim sayemde. Bensiz hiçbir şey olduğunu anlaman için dahil olmadığım maça girdim ve kemerimi korudum. Sen ve o yanındaki aptal kemerleri asla koruyamazdı. Benim yerime tercih ettiğin kişiye bir bak Val, benim yerimi doldurabilir mi? Gerçekten onunla ringe çıktığında benimle olduğun kadar rahat olabiliyor musun? Sanmıyorum. Aslına bakarsan ayrılmamız iyi oldu. Çocuk bakıcılığı yapmaktan bıkmıştım. Her durumda senin kıçını toparlamaktan bıkmıştım. Uzaklaştım PGW'den, dönmemek üzere. Yanıma, Antalya'ya geldin. Dönmem için yalvardın, bensiz bir bok olmadığını bildiğin için, bana yalvardın. Seni, Sex'i , beni sevenleri düşündüğüm için geri döndüm. Mayhem'in ölmediğini ve dostlarımın hayallerini gerçekleştirmek için bir fırsat buldum. Senden yolumdan çekilmeni istedim dostane şekilde. Ama sen açgözlü birisi olduğun için buna izin vermedin. Hatırlıyor musun Val, bir zamanlar demiştim ki "Gün gelir ayrılırsak şunu bil, ben seni hala dostum olarak görüyorum" Hayır Val, artık görmüyorum. Dost dediğin senin bana yaptığını yapmaz. Ringe gelip elindeki mikrofona dostunun başarısızlıklarını anlatmaz. Evet, ben başarısız bir adamım. Her fırsatı kendi elimle teptim, her seferinde mağlup olan taraf bendim. Bu makus tarihi ONS'de kıracağım Val. Sex War'da kaybeden taraf ben olmayacağım. Çünkü ben bir mağlubiyeti daha kaldıramam. Mayhem'in adını daha fazla kirletemem, bunu senin yapmana izin veremem. Eskiden en sevdiğimiz şeydi One Night Stand, artık en nefret ettiğin şey olacak. Ringe gireceğiz, hakem kontrolleri yapacak ve seni doğduğuna pişman edeceğim. Starship Pain'i vurduktan sonra tuşa gideceğim ve hakem sayacak 1,2 ve 3! Johnny Mayhem ismi kazanan olarak anons edilecek ben köşeye çıkıp beni seven insanlarla galibiyetimi kutlayacağım. Sen ise köşeye çekileceksin, sağlık görevlileri seni kontrol edecek o yanındaki aptal bıyıklarını burup "Şimdi ne y*rrak yiyeceğiz" diye düşünecek. Dostum, seni öldüreceğim. Seni mahvedeceğim, bundan da bir gram pişman olmayacağım. Ben, Morrison'u öldürdüm, şimdi sıra sende.

Mayhem mikrofonu yere bırakır ve arka alana doğru yüremeye başlar. Sinirden gözlerinin dolduğu belli olmaktadır. Tam girişin önünde durur, yüzünü taraftarlara döner ve eliyle öpücük yollar. Bu görüntülerle kameralar kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: