Cemre Demirel Sevgilisini Dövmüş

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,827
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Cemre'yi seviyorum ama manyak olduğunu bu yüzden ilişki düşünmediğini her fırsatta söylüyordu. Kızla olan yayınındaki agresif tavırları da bunu doğrular nitelikteydi. Adam bipolar bu net. Şaşırmadım ama adama da fazla yüklenmenin anlamı yok.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
383
Beğeni sayısı
364
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Bu herifi ilk gördüğüm andan beri sosyal medyadan yok edilmesi gerektiğini veya dalga konusu yapılan bir deli olması gerektiğini savundum kendimce. Kıza üzüldüm de ablacım senin de ne işin var bu lüzumsuz herifle yani?

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,101
Beğeni sayısı
1,652
PG Nakit
400
1
Bu herifi ilk gördüğüm andan beri sosyal medyadan yok edilmesi gerektiğini veya dalga konusu yapılan bir deli olması gerektiğini savundum kendimce. Kıza üzüldüm de ablacım senin de ne işin var bu lüzumsuz herifle yani?
Katılıyorum buna. Kızcağızın zaten böyle bir tiple, üstte de bahsedildiği gibi, raporlu bir adamla birlikte olmaktan geri durması lazım. Ancak bu hiçbir şeyi, uğradığı şiddeti asla Cemre'den başkasının suçu yapmıyor.

Karşıma çıktıkça dinlerdim. Birçok konuda bilgi sahibi bir adam olduğunu düşünürken, birçok konuda da zırva konuştuğunu, bu zırvalarla kendi kitlesini de saçma sapan fikirlere inandırdığını düşünüyorum.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,286
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Karşıma çıktıkça dinlerdim. Birçok konuda bilgi sahibi bir adam olduğunu düşünürken, birçok konuda da zırva konuştuğunu, bu zırvalarla kendi kitlesini de saçma sapan fikirlere inandırdığını düşünüyorum.
Şu tespitin çok doğru. Ancak insanın kendi süzgeci olmazsa kimi dinlediğinin pek önemi olmuyor. Burada mesele aktif dinleyici olup sorgulayabilmekte.
Ancak bu hiçbir şeyi, uğradığı şiddeti asla Cemre'den başkasının suçu yapmıyor.
Buna çok katılmıyorum. Aslan payı yine Cemre’de. Bu yüzden ona üzülmedim ancak kız, bizim bilip söylediğimiz şeyleri düşünemediyse kendisinde de hata var. Üstelik Cemre iyileşmeye çalışırken böyle bir olay yaşaması adamı ne noktaya götürür bilemiyorum. Yarın bir kutu Xanax’ı birden içse mutlu mu olacaksınız?

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,101
Beğeni sayısı
1,652
PG Nakit
400
1
Şu tespitin çok doğru. Ancak insanın kendi süzgeci olmazsa kimi dinlediğinin pek önemi olmuyor. Burada mesele aktif dinleyici olup sorgulayabilmekte.

Buna çok katılmıyorum. Aslan payı yine Cemre’de. Bu yüzden ona üzülmedim ancak kız, bizim bilip söylediğimiz şeyleri düşünemediyse kendisinde de hata var. Üstelik Cemre iyileşmeye çalışırken böyle bir olay yaşaması adamı ne noktaya götürür bilemiyorum. Yarın bir kutu Xanax’ı birden içse mutlu mu olacaksınız?
Cemre'nin problemlerini anlıyorum, yayın yaparak daha iyi hissediyorsa, yanlış bulduğum fikirlerini empoze etmesiyle de ciddi bir problemim yok. Liberal bir dünyada yaşıyoruz sonuçta. Kızın zaten bu işe yaklaşmaması lazım belirttiğim gibi ama ben birçok olayda iyi niyetle söylenen "Ah ama o da öyle yapmasaymış" cümlelerinin bir yarar sağlamadığını düşünüyorum artık. Yoksa adam tedavisine devam etsin eğer alıyorsa. Bu arada eğer çok ciddi, partnerine ya da etrafındakilere ciddi zarar verebilecek bir durum içindeyse yayın yapmasını da yanlış ve manipülatif bulurum. Durumun bu olduğunu düşünmüyorum tabi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: