BAB EVRENİ Championship Wrestling from Mid-South

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
23
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Şov hakkında genel fikirlerim, öncelikle Odyssey Jones niye insanların canını bu kadar sıkıyor benim kesinlikle favori karakterim oldu. Cal Bloom ya da Theory gibi suratsızlara karşı olan mücadelesinde sonuna kadar destekleyeceğiz. Bunun dışında takımların olduğu segmentteki ekipleri biraz daha iyi anlayabilmemiz için karakteristik özelliklerine yer vermen tatlı bir detay. Genel güreş dünyasından geniş ölçüde haberi olmayan oyuncuların (senin dışında bab ekibinin geriye kalanı komple) ya da izleyicilerin onları tanıması için bu tip detaylar çok önemli. Tavsiye olarak Dragunov'da yaptığın video paketi gibi muhabbetleri şov dışında, rosterdaki pek bilinmeyen güreşçiler içinde (sende bolca var bundan) yapabilirsin. Şirketi takip edecek kişiler için amme hizmeti gibi bir şey olur bu. Buna karşılık şovlarda zamanı gelince hepsini tanıtmayı düşünüyor da olabilirsin ona saygı duyarım. Warner vs. McAfee kokusu geliyor bana uzaklardan, gerçekleşirse enteresan bir match up olur. Great-O-Khan görüntüsü en çok hoşuma giden karakter, güreşirken de soru işareti kafasında mı bilmiyorum umarım öyledir. ME'de hayli sağlam. İflas etmeni diliyorum, emeğine sağlık.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Odyssey Jones niye insanların canını bu kadar sıkıyor benim kesinlikle favori karakterim oldu.
Gerçek bir gurme.
takımların olduğu segmentteki ekipleri biraz daha iyi anlayabilmemiz için karakteristik özelliklerine yer vermen tatlı bir detay. Genel güreş dünyasından geniş ölçüde haberi olmayan oyuncuların ya da izleyicilerin onları tanıması için bu tip detaylar çok önemli.
Buna karşılık şovlarda zamanı gelince hepsini tanıtmayı düşünüyor da olabilirsin
Yeni bir şirkete başladığında da herkesi bir anda tanımazsın. Ancak böyle ufak anlatımlar ve video mesajlarla şirketteki güreşçiler hakkında bilmeniz gereken her şey paylaşılmış olacak.
Great-O-Khan görüntüsü en çok hoşuma giden karakter, güreşirken de soru işareti kafasında mı bilmiyorum umarım öyledir.
Yok lan. O girişte taktığı bir şey.
İflas etmeni diliyorum
Ancak dilersin.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Theory'nin yaptığı body shaming çok kırıcı... Beat The Clock konseptini hep çok sevmişimdir, bu şova da renk katmış. Yalnız maç sonu ortalık ne karışmış öyle ya, Fred Rosser ile O-Khan bayağı sağlam çekişecek gibi. Ilja bu şirketteki fav adamım bu arada, güzel işler yapmasını temenni ediyorum. Ana olayda ise Samoa Joe kılçıksız, tertemiz bir galibiyete imza atmış. Şirkette her daim en tepeye oynayacağı açık, ki bu rosterda en çok sivrilen isimlerden birisi de o zaten. Eline sağlık.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Theory'nin yaptığı body shaming çok kırıcı... Beat The Clock konseptini hep çok sevmişimdir, bu şova da renk katmış. Yalnız maç sonu ortalık ne karışmış öyle ya, Fred Rosser ile O-Khan bayağı sağlam çekişecek gibi. Ilja bu şirketteki fav adamım bu arada, güzel işler yapmasını temenni ediyorum. Ana olayda ise Samoa Joe kılçıksız, tertemiz bir galibiyete imza atmış. Şirkette her daim en tepeye oynayacağı açık, ki bu rosterda en çok sivrilen isimlerden birisi de o zaten. Eline sağlık.
Başka bir adamsın. Tek isabetsiz yorumun yok.

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Sonunda gelebildik değerlendirmeye. Theory'nin yatması üzdü. Eminim sorsam Odyssey Jones'un ne kadar iyi olduğuna dair 3 paragraf yazı yazarsın. Vardır bir bildiğin diyorum hocam. No Chin Jimmy'i main event potasında görmek isterim. İnovasyonun üst seviyesini izleyebiliriz. FTR - Flying Bulls meydan okuması güzel geçecektir. Great-O-Khan kim? Ilja'nın videosu bile tüyleri diken diken etti. Gelişimini merakla bekliyorum. ME'de Joe sağlam galibiyet almış. Şirketin ağır ağabeylerinden biri olacak gibi duruyor. Eline sağlık hocam.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
adamın şovu tv yayınlanıyor... büyüksün cmsw.. ben de bir gün sen olacağım. odyssey jones maalesef tanımıyorum ama theory hiç sevmem, kazanmasına sevindim. mcafee ağabey ne diyorsa o benim için. the flying bulls süper takım, karşı taraf patlattı. pillman'ı severim baya. ftr vs. bulls da bayağı ilgi çekici, revival bu taştaşla alır ilk şampiyonluğu. ilk saatin bitiş maçı süper olmuş, isimlere pek hakim değilim ama içerik fazlasıyla tatmin etti. ilja inanılmaz girmiş ortama, beklentim çok yüksek. tepeye oynayabilir rahat. jones o maçı da alıp momentumu katlar gibime geldi, bekliyoruz onu da. main event isim olarak müthiş şeyler vaat ediyor, ortaya da koymuş vaat ettiğini. muhtemelen şirketin yüzü joe olur, bayılıyorum kendisine zaten. eline sağlık, tertemiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: