Futbola Mavi Kart Geliyor

Konular
299
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
290
Ben doğru uygulandığı takdirde gereksiz itirazların azalacağını ve bununla paralel olarak oyunun durma sıklığının da azalarak maçlardaki tempo düzeyinin ciddi anlamda artacağını düşünüyorum. Yenilik her zaman iyidir, bekleyip görmek lazım.
Bizim ülkede bu kararı uygulama cesareti gösterecek tek hakem dahi yok. Her zaman olduğu gibi bir yerlerine bulaştıracaklardır. Taraftar olaylarını daha arttırır.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
55
Beğeni sayısı
248
PG Nakit
50
Ya kardeşim oynamayın şu kurallarla ya. VAR'ı getirmek inovatifti anladım, yarı otomatik ofsayt işleri kolaylaştıracak eyvallah, 5 değişiklik hakkı derinleşen kadrolar için mükemmeldi ve saha icinde farklı taktik varyasyonları görmemizi sağladı o da süper ama..

Yok mavi kart, yok ofsayt kuralını değiştirelim artık oyuncunun tamamı son adamın önünde olmak zorunda olsun, yok taç elle değil ayakla atılsın, yok 10 dakka ceza olsun falan ne alaka baba ya... Oynamayın şu kurallarla gözünüzü seveyim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
1 1
Bizim ülkede bu kararı uygulama cesareti gösterecek tek hakem dahi yok. Her zaman olduğu gibi bir yerlerine bulaştıracaklardır. Taraftar olaylarını daha arttırır.
Bize zaten bi 3-4 sene sonra anca gelir, o zamana kadar Türk futbolunda kim öle kim kala…

Click here to login using your socials account