HBK'in Carmelo Hayes'i Kendisi Yapması

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
NXT'nin b*kluğu deriz.

Maalesef gerçekler bunlar.
Carmelo'ya jobber demek kusura bakma da kuzen çoook büyük saçmalık. Son zamanlarda alttan yetişen belki de en full paket süperstar. Sırf Bron daha hacimli diye Melo'ya jobber olur demen saçma.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Doğru zaten her konuda Hayes daha iyi.
Bir adam sevdin mi tam seviyorsun. Eyvallah ama şu seviyede konuştuğunda fena güldürüyorsun aga.
Carmelo'ya jobber demek kusura bakma da kuzen çoook büyük saçmalık. Son zamanlarda alttan yetişen belki de en full paket süperstar. Sırf Bron daha hacimli diye Melo'ya jobber olur demen saçma.
Jobber muhabbetini ben başlattım bu forumda. O da işin mübalağası.

Bron Breakker, bir kaza bela olmazsa, şirketin önümüzdeki 35 senesini falan domine edecek. Bu adamın yanında Melo çok küçük kalıyor. Aynı seviyede değiller. Bu kıyas Melo’ya da zarar verir emin olun.

WWE kariyerinde, en iyi ihtimalle, midcard-upper midcard arasında gider gelir. Konuşabilen Ricochet’den fazlasını da beklememek lazım.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Bir adam sevdin mi tam seviyorsun. Eyvallah ama şu seviyede konuştuğunda fena güldürüyorsun aga.

Bron Breakker, bir kaza bela olmazsa, şirketin önümüzdeki 35 senesini falan domine edecek. Bu adamın yanında Melo çok küçük kalıyor. Aynı seviyede değiller. Bu kıyas Melo’ya da zarar verir emin olun.

WWE kariyerinde, en iyi ihtimalle, midcard-upper midcard arasında gider gelir. Konuşabilen Ricochet’den fazlasını da beklememek lazım.
Seth Rollins ve CM Punk da o kadar hacimli kişiler değiller. Seth, yıllardır bu şirketi sırtında taşıyor zaten ve ilk ana kemer kazandığı fiziğine bakarsan şuanki Melo'dan farkı olduğunu söylemek güç. Melo şuan Seth'in ilk ana kemerini kazandığı yaşta fizikleri aşağı yukarı yakın. Sadece Seth 5-6 santimetre daha uzun. Bron ileride çok dominant bir süperstar olacak ondan şüphem yok ama Melo'nun upper-midcardın üstüne çıkacağını düşünüyorum. Olay hacim meselesi ise Melo 2 öğün fazla yer büyür ondan yana bi sıkıntısı olacağını düşünmüyorum.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black

Sen de dobrayım ayağına bilir kişi gibi konuşunca yarılıyorum ben. Yorum tarzını birine benzetiyorum da ismini burada anmayayım.

Küçüklük kütle bakımındansa evet ama diğer konularda herhangi bir üstünlüğü yok Bron'un. Şu yorumu son NXT şovundan sonra hiç yapmazdım ben şahsen. Herif o kadar chant aldı ki seyircilere uyarı geçtiler sövmeyin artık diye. Mikrofonu akıyor, ring içine zaten yorum yapılmaz. Karizmatik de. Hatta günümüz drip modasını güreş alemine en iyi uyarlayanlardan.

Bron'u şu sandalyede oturt ve konuşmasını bekle şu promonun verdiği hissiyatın %30'unu falan bile veremez. Oyunculuk bakımından da Melo'nun gerisinde. Giriş müziğinde köpek havlaması olan ve mikrofonu vasat birinin nasıl 35 sene domine edeceğini düşünüyorsun bilmiyorum ama Melo'nun gerisinde kalacağını düşünüyorum ben. Bron'u güreşirken izlemek keyif veriyor sadece. Ki severim de Bron'u da.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
Seth Rollins ve CM Punk da o kadar hacimli kişiler değiller. Seth, yıllardır bu şirketi sırtında taşıyor zaten ve ilk ana kemer kazandığı fiziğine bakarsan şuanki Melo'dan farkı olduğunu söylemek güç. Melo şuan Seth'in ilk ana kemerini kazandığı yaşta fizikleri aşağı yukarı yakın. Sadece Seth 5-6 santimetre daha uzun. Bron ileride çok dominant bir süperstar olacak ondan şüphem yok ama Melo'nun upper-midcardın üstüne çıkacağını düşünüyorum. Olay hacim meselesi ise Melo 2 öğün fazla yer büyür ondan yana bi sıkıntısı olacağını düşünmüyorum.
Aga yani hacim mevzusunu normalde çok takmam ki favori güreşçilerimden birisi Daniel Bryan 170-173 max ama yani Punk ve Rollins dediğin adamlar nereden baksan 180 üstü adamlar Melo ile kıyaslamak gram doğru değil bence. Melo’nun boyuna baktım 178 diyor ki değil WWE her zaman ama her zaman 5-6 cm abartılı söyler max boyu 170-175 arası bir şey. Yani Bryan gibi Eddie gibi bir mucize olmadığı sürece Taylan bence haklı bu konuda.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Aga yani hacim mevzusunu normalde çok takmam ki favori güreşçilerimden birisi Daniel Bryan 170-173 max ama yani Punk ve Rollins dediğin adamlar nereden baksan 180 üstü adamlar Melo ile kıyaslamak gram doğru değil bence. Melo’nun boyuna baktım 178 diyor ki değil WWE her zaman ama her zaman 5-6 cm abartılı söyler max boyu 170-175 arası bir şey. Yani Bryan gibi Eddie gibi bir mucize olmadığı sürece Taylan bence haklı bu konuda.
Sef'in yukarıdaki yorumu çoğu şeyi özetliyor aslında. Hadi senin dediğin gibi 170-175 olsun, bu adamın tek eksiği bu olur, hacimi küçük. Onun dışında eksiksiz full paket süperstar bence. Ben yine de diyorum Melo ve Bron güreşi bıraktığı zaman Melo'nun daha iyi bir kariyeri olacak. Melo'nun yapamadığı şey yok. Ring içi, mikrofon, karizma, seyirciyi senaryonun içine çekme, her şeyi yapabiliyor adam.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: