(Spoiler Olabilir) Cody Rhodes İçin Çizilen Yol Haritası

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

PWInsider'ın haberine göre WWE'nin yaratıcı planlarında Cody Rhodes'un WrestleMania'da Seth Rollins'i yenip yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olması ve bu yılın sonunda gerçekleştirilecek bir unvan birleştirme maçında da Roman Reigns'i yenip iki kemeri de kazanmasına dair güncel tartışmalar varmış.​

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
955
Beğeni sayısı
1,387
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Aga bunlara hiç bulaşmayıp direkt ya Roman'a bir şekilde bağlamalılar ya da en kötü triple threat yapıp Roman'ı tuş ederek Cody kazansın. Bu kemer birleştirme mevzuları sıktı artık yani.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Baba yine ne kemer birleştirmesi yuh ya. Cody'nin kemerinin içinde kaç kemer olacak en son 4 mü 5 mi 10 mu 100 mü yeter be. Hem ayrıca yıl sonu diyor ne yani 10 ay daha Roman'ı mı çekeceğiz biz??

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
158
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Ben dünya şampiyonluğunun 1 tane olması gerektiğine inanıyorum. O yüzden son birleştirmeyi savunuyordum. Ancak yeni kemer getirdiklerinde bunun içine ettiler. Şimdi tam yeni yeni öteki kemere itibar kazandırılırken birleştirme düşüncesi… Bir karar verin ulan!

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Anlamadıkları nokta insanlar tamamen Cody fanboy oldukları için Rock'ı boolamıyor veya Cody çıksın kazansın istemiyorlar. İnsanlar Cody WWEC olsun istiyor çünkü 2 senedir adamı Roman'a karşı hazırladılar ve bunun sonucunda da hikayenin tamamlanmasını istiyorlar. Hem Cody'nin hem de Roman'ın hikayesinin tamamlanmasını istiyorlar. Çünkü mevzu sakız gibi uzadı. Şu gerçekleşirse Cody de artık tepki almaya başlayacak.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: