(Spoiler Olabilir) Cody Rhodes İçin Çizilen Yol Haritası

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Biz 2017’den beri babacıyız takribi olarak ya.
Bu adamdan bir ben hoşlanmıyorum artık o zaman ya. En azından şu gimmick olduğu süre boyunca. Hiçbir maçını izlemedim hiç bir Promosuna bakmadım. Gunther babadan razıyız her daim. Umarım kemeri o alır. Cody'nin almayacağı belli oldu çünkü.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu adamdan bir ben hoşlanmıyorum artık o zaman ya. En azından şu gimmick olduğu süre boyunca. Hiçbir maçını izlemedim hiç bir Promosuna bakmadım. Gunther babadan razıyız her daim. Umarım kemeri o alır. Cody'nin almayacağı belli oldu çünkü.
Bence izlesen daha çok severdin reis, 2020’den sonra bambaşka bi noktaya evrildi adam.

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bence izlesen daha çok severdin reis, 2020’den sonra bambaşka bi noktaya evrildi adam.
The Shield hastasıydık Roman Reigns'in koyu fanıydık ama Heyman'la birleşince saldım adamı hiç bakmadım hele mutanta dönüştüğünü duyunca hiç bakmadım. Ben böyle rezil bir Reign izleteceğini düşünmemiştim. Kanserden sonra güzel bir Reign izletir düşüncesindeydim ama maalesef çöp çıktı reigni.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
The Shield hastasıydık Roman Reigns'in koyu fanıydık ama Heyman'la birleşince saldım adamı hiç bakmadım hele mutanta dönüştüğünü duyunca hiç bakmadım. Ben böyle rezil bir Reign izleteceğini düşünmemiştim. Kanserden sonra güzel bir Reign izletir düşüncesindeydim ama maalesef çöp çıktı reigni.
Aslında gayet iyiydi ya ben o kadar taşlamam. Tabii bu kadar abartılı düzeyde uzaması can sıkıcı oldu ama son 1 senesi hariç hep bir hikayesi vardı saltanat sürecinin. Bir de sürekli hale gelen al-verlerin ardından ana kemerin itibarının toparlanması için uzun süreli bi saltanat lazımdı bence.

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Aslında gayet iyiydi ya ben o kadar taşlamam. Tabii bu kadar abartılı düzeyde uzaması can sıkıcı oldu ama son 1 senesi hariç hep bir hikayesi vardı saltanat sürecinin. Bir de sürekli hale gelen al-verlerin ardından ana kemerin itibarının toparlanması için uzun süreli bi saltanat lazımdı bence.
Gunther babayı da gördü bu gözler taaa NXT UK döneminden beri gizli hayranıyım. Konuları ben açardım canlı olarak hem de o adamı izlerken mest oluyorduk hala oluyoruz. Yapan gayet güzel 600 gün izletiyor reis ya o biraz da güreşçi ile alakalı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: