GUNTHER'ın Artık Kademe Atlaması Konuşuluyor

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Punk yoksa Rollins'i devirmesi gereken isim Drew olmalı.
Maalesef hiç katılmıyorum, sıktı artık. Onun dışında Drew'un son yıllarda herkese yatmasıyla birlikte çoğu feud fikri de sarmıyor, başka albenisi olan adamlara karşı iş yapıp kendisini yükseltmesi gerek. Millete yenilip yenilip sonra Rumble'da sonlara kalması ve tekrar main eventer gibi görülmesi bana hiç gerçekçi gelmiyor. Şu an WM'de dahil olmak üzere WM'ye kadar olacak Drew McIntyre vs. Seth Rollins maçı simüle falan edilsin.

jaques

çlk
Konular
38
Beğeni sayısı
1,107
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
Maalesef hiç katılmıyorum, sıktı artık. Onun dışında Drew'un son yıllarda herkese yatmasıyla birlikte çoğu feud fikri de sarmıyor, başka albenisi olan adamlara karşı iş yapıp kendisini yükseltmesi gerek. Millete yenilip yenilip sonra Rumble'da sonlara kalması ve tekrar main eventer gibi görülmesi bana hiç gerçekçi gelmiyor. Şu an WM'de dahil olmak üzere WM'ye kadar olacak Drew McIntyre vs. Seth Rollins maçı simüle falan edilsin.
Benim karşı çıktığım nokta 600+ günlük reign'i olan bir adama apar topar kemerini kaybettirip sonra da onu direkt WHC potasına atmak. Buradaki olay ana potaya gitmesi de değil, gitmeli zaten. Sadece bu kadar hızlı olmamalı. Bu Gunther herhangi bi MC kemeri sahibi değil, WHC potasından mağlup ayrılsa karakterin yaratılan tüm imajı patlayacak. E kazansa da herife 40-50 günlük reign yazacak halleri yok anlaşılan. Ben bu asalak şirketin birine kemer verip sürekli bu kadar uzun saltanat yaptırmasından bıktım açıkçası. Rollins vs Gunther da bu yüzden ilgimi çekmiyor. Kemeri Rollins korursa da tatmin etmez, Gunther alsa da. Punk yoksa orada geçiş şampiyonu görmek istiyorum. Artık o potaya kan gelmeli çünkü. Seth'e hileyle hurdayla çakan ve Punk gelene kadar ne kadar az süre tutarsa tutsun oraya hareketlilik getirecek bir Drew McIntyre isterim bu yüzden.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Benim karşı çıktığım nokta 600+ günlük reign'i olan bir adama apar topar kemerini kaybettirip sonra da onu direkt WHC potasına atmak. Buradaki olay ana potaya gitmesi de değil, gitmeli zaten. Sadece bu kadar hızlı olmamalı. Bu Gunther herhangi bi MC kemeri sahibi değil, WHC potasından mağlup ayrılsa karakterin yaratılan tüm imajı patlayacak. E kazansa da herife 40-50 günlük reign yazacak halleri yok anlaşılan. Ben bu asalak şirketin birine kemer verip sürekli bu kadar uzun saltanat yaptırmasından bıktım açıkçası. Rollins vs Gunther da bu yüzden ilgimi çekmiyor. Kemeri Rollins korursa da tatmin etmez, Gunther alsa da. Punk yoksa orada geçiş şampiyonu görmek istiyorum. Artık o potaya kan gelmeli çünkü. Seth'e hileyle hurdayla çakan ve Punk gelene kadar ne kadar az süre tutarsa tutsun oraya hareketlilik getirecek bir Drew McIntyre isterim bu yüzden.
Ben de GUNTHER'ın apar topar maça çıkartılmasına pek hoş bakmıyorum. Bence onun yerine Seth EC'de kemerini çemberde korumayacaksa Austin Theory falan olabilir. (Biliyorum farklı brandde ama WWE'de zaten brandlerin bir anlamı kalmadı.) Onun dışında Bron Breakker veya Carmelo Hayes debutunu RAW'a yapıp oradan yürüyebilirdi. Elde bu kadar seçenek varken tek seçenek olarak CM Punk, Drew McIntyre ve GUNTHER olarak görülmesi de WWE'nin günümüzde niye bu halde olduğunu özetliyor.

Onun dışında dediğin saltanat işinde de hemfikirim, eskiden bunu AEW yapıyor diye kızıyorduk ama en azından AEW yeni bir şirket olduğu için bu uzun reignlerin sahibi özellikle kemeri ilk kez kazanan isimler olduğu için kemeri kaybedince de kemerin uzağında kalıyordu. Fakat Triple H yıllardır benimsediği Indy kültüründen sürekli en kötü özellikleri getirdiği için bu kemer tutma olayının da Triple H'in Indy'den benimsediğini düşünüyorum, ama bunun da şöyle bir özelliği var ki bahsettiğim Indy şirketler 3 ayda 1 şov yapıyor, WWE 1 haftada 3 şov yapıyor. Bu yüzden de sürekli aynı feudlar, aynı rekabetler gelişiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: