BAB (5. BÖLÜM YAYINDA) SURVIVOR PG 2024

satriale

uncensored
Konular
87
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
İLK ELEME SONRASI YEDEKLER EKLENECEK

KIRMIZI TAKIM TANITIM

seftv: Adanın çok zengin olduğu kulağıma geldi. Ve her şey bedavaymış. Bu fırsat kaçmaz. İşte bu yüzden Survivordayım.

Barbaros Şansal: Bokunda boğul dediğimde şaka yapıyorum sananlar oldu. Hiç şaka yapar mıyım canım? Sizi Survivorda bokumda boğacağım.

Fevzi Ayran: Bu yarışmacılar mal lan

YTL Osman: Acun beeeeey, Survivor NEŞŞŞŞEEEEDİR HAAAAA (kafa sallanmasına zoom yapılır)

Wanda Nara: Habla La Mafilia Habla La Mafilia Cumbia 420 pa' los negro' Eh-ah, el Negro Dub Maxi El Brother, pa DT. Bilardo Zoona Music Mua

Batuhan Erdem: Fazla söze, süslü (ben) laflara gerek yok. Tek bir hedefim (pussy) var şampiyon olup kupayı (rejideki kadınları) almak

Cemal Kaan Şahin: Öğretmenlik güzel meslek. Yazın üç ay tatili var, birinci çinko. Saksıyı çalıştırıp okula yakın ev tutucan, ikinci çinko. Boş derslerde eve gidip yatıcan, üçüncü çinko. Karın da öğretmen olsa eve çift maaş girer aha tombala. Bu laflarla insanlara yıllarca tombala çektirdim. Tombala sırası adadakilerde. Biraz da size tombala oynatayım. Hem de benim tarzımla. (Elini donuna atarken ekran kararır.)

Hakan Hatipoğlu: Kaçıncı katılışım, saymayı bıraktım. Survivor ile iç içe geçtim. Eyyy ölümlüler, katılma gücünü kozmik enerjiye dönüştürdüm. Artık güç limitleri aştı. Sizi alt etmeye geliyorum.

MAVİ TAKIM TANITIM
Bedir Çalpur: Wirst du mit mir tanzen? Bebeleri pistten alalım ve Survivor pistinin tozunu dumana katmama eşlik edin. Tüm şovu çalacağım, kupasıyla birlikte.

Hikmet "Baba" Tuğsuz: Toros kaplanı, Survivor'da.(omuza zoom gelir) Toroslarda av mevsimi başlıyor. Av kokusunu aldım. Bu koku Hakan Hatipoğlu kokusu. Senin için geliyorum.

REİS: Tek takım tek lider tek şampiyon. (çekim açısı yerdendir, çalıların arasına yürüyüş ile görüntüler kapanır)

Ahmet "Jahrein" Sonuç: Abi o iş öyle değil... Doğrusunu gösterme vakti, tick tock.

zaraki dayı: Selamun aleyküm aleyküm selam suat usta. Boş yapanları yönlendirin ve alacakları dersi sabırla izleyin.

Bilge Adam Reis Ramazan Karabulut: Ağzımla 5 tank çektim. Uçağın planörünü havada düzelttim. 1 haftada yat inşa ettim. Survivor mı? Sıradan bir şey cano. (ekrana bağırır ve kamera ağzının içine girdiğinde kapanır)

Prenses Ela: BEŞİKTAŞK KALBİMİZDESİN. Armayı gururlandırmaya, kupa girmeyen müzemize Survivor kupasını sokmak için geliyorum.

Batuhan Karadeniz: Ya Acun hocam, koşturacaksın edeceksin ben bunlara gelemem. Bura Survivor hadi beni zorlama.

satriale

uncensored
Konular
87
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1. BÖLÜM

Acun Ilıcalı: SURVIVOR'UN İLK BÖLÜMÜNE HOŞ GELDİNİZ. BİRAZDAN YARIŞMACILARIMIZ HELİKOPTERDEN ATLAYARAK YARIŞMA ALANINA GELECEK VE DOKUNULMAZLIK ÖDÜLÜNÜ KAZANMAYA ÇALIŞACAKLAR.

Kırmızı takımın helikopteri ekrana geliyor. Sef tv, Barbaros Şansal, Fevzi Ayran, YTL Osman, Wanda Nara, Batuhan Erdem, Cemal Kaan Şahin ve Hakan Hatipoğlu içeride.

YTL Osman, atlama bölümüne geliyor. Bekle beni Survivor derken coşuyor ve dengesini kaybedip düşüyor. sef tv, YTL Osman'ın düşüşüne kahkaha atarken Fevzi Ayran tarafından itiliyor. Fevzi, kameraya yaklaşıyor. Veli ve Cihat'a selam yollayıp 450 splash yaparak atlıyor.

Hakan Hatipoğlu ile Barbaros Şansal, Cemal Kaan ve Batuhan Erdem'i keserek fısır fısır konuşuyor. Gençlerin Wanda Nara'ya olan ilgilerinden rahatsız olmuş durumdalar. Sanki bu adaya sadece tatile geldiklerinden bahsediyorlar. Erkekler kulis çevirirken Wanda Nara kameraya öpücük atarak atlıyor. Bunu gören Cemal Kaan ve Batuhan birbirlerini iterek atlıyorlar.

Hakan Hatipoğlu, Barbaros ağabey sıra senindir diyerek saygısını gösteriyor. Barbaros Şansal saçını arkaya iterek atlıyor ve arkasından da Hakan atlıyor. Kırmızı takım yüzerek oyun alanına geçiyor.

Mavi takımın helikopteri geliyor. Bedir Çalpur, Hikmet Tuğsuz, REİS, Jahrein, zaraki dayı, Bilge Adam Reis, Prenses Ela, Batuhan Karadeniz içeride.

Zaraki dayı bu helikopter işi nereden çıktı diye homurdanıyor ama alternatif bir gidiş tarzı olmadığına kabullenip atlıyor.

Hikmet Tuğsuz, kolundaki dövmeyi kamera göstererek kükrüyor. Yüzünü takım arkadaşlarına dönüyor ve bir de onlara kükreyerek kendini sırt üstü suya bırakıyor.

Bilge Adam Reis, Jahrein ve Prenses Ela koyu bir sohbet içerisinde. Konu ada hayatının zorluğuna gelince Jahrein bu ada hayatına adapte olamayanla işim olmaz çocuk oyuncağı diyor. Bilge Adam Reis hiddetleniyor. Prenses Ela ayağa kalkıyor. İkisi, ada hayatını bize göster diyerek Jahrein'i itiyor.

Bilge Adam Reis meşhur kükremesini atarak helikopterden aşağı bakıyor. Bu esnada şaka niyetine Prenses Ela onu itiyor. Altta kalmamak için Prenses Ela'yı saçından çekiyor ama elinde peruk kalıyor. Prenses Ela, peruğu düştüğü için vakit geçirmeden atlıyor.

Kaptan kalmayan var mı diye seslenince Reis ortaya atlıyor. Yaşım kurtarmaz. Beni direkt sahile indir diyor. Kaptan oyun alanına Reis'i bırakıyor. Reis, güneş gözlüğü ile helikopterden iniyor.

FvGjgKkWwAIt9Uu.jpg:large

Helikopter tam kalkacağı sırada Batuhan Karadeniz helikopterden fırlıyor. Kendini yere bırakıyor. O tepeden atlanır mı amııınna diyerek Reis'in arkasından geliyor.

İŞTE ŞİMDİ HERKES OYUN ALANINDA.

590795.jpg

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar hoş geldiniz. Sizi adanın koşullarına erken alıştırmak için böyle bir giriş tertip ettik. Görüşlerinizi ala-

Zaraki Dayı: Acun bey, cidden gördüğüm en saçma hareketti. Bundan keyif aldınız mı? Kararı kim aldı? Helikopter fikrini kim verdi? Oğulcan mı Esat mı? Kim verdiyse allah belanızı versin.

Acun Ilıcalı: Bu cümlelerini değerlendireceğiz zaraki.

Batuhan Karadeniz: Acun bey araya giriyorum, kusura bakmayın ancak dayı çok abartıyor gibi geldi. Aklını kullansaydı da benim gibi gelseydi. Hemen kaderine teslim oldu.

Hikmet Tuğsuz: Arkadaşlar biz bir takımın daha ilk günden yapmayın. Şuraya çıkıp oyunu kazanalım.

Acun Ilıcalı: Hikmet teşekkür ederim. Arkadaşlar bugün size daha fazla söz vermeyeceğim. Sizde bir gerginlik gördüm. Bu akşam ada konseyinde herkes içini rahatça döksün. Zaten bugünkü dokunulmazlık oyunu sonucunda adaya daha ilk günden bir kişi veda edecek ve akşamki konseyde elenen kişi belli olacak. Daha fazla uzatmadan sizleri oyuna alayım.

Wanda Nara: Aşklar, Jahrein'i bana bırakın en ağırı o yenerim.

Batuhan Erdem: En güçlüler en güçlüleri alsın. Nasıl güçlü bir takım olduğumuzu herkes görsün.

Fevzi Ayran: Bilge Adam Reis bende.

Cemal Kaan Şahin: Batuhan Karadeniz'ı ben alırım.

Hakan Hatipoğlu: İlk kim seçecek? Bence Fevzi ilk seçsin, en güçlüler aradan çıksın.

YTL OSMAN: HADİ GENÇLER HADİ 1 2 3 KIR MI ZI LAR AHEEEEEEY

Kırmızılar ilerlerken diğerlerine nazaran iki kişi geriden geliyor.

Fevzi Ayran: Aklını siktiğim takımda genç mi var?

Batuhan Erdem: Şu morukları erken eleyelim am*

---------------------------

Hikmet Tuğsuz: Beyler, karşıda iki üç güçlü var. Garanti sayı için zayıfları seçecekler. Allah için istatistik kasmayın.

Zaraki dayı: Sen ne şekilsin bize emir veriyorsun? İstediğimi seçerim, keyfime bakar.

Hikmet Tuğsuz:
Ohooo keyfi hareket edeceksen hiç gelmeseydin.

Jahrein:
Burada takımız ya. Takıma göre hareket edin.

Zaraki dayı: Şunun laflara bak. Oğlum önce sen parkurları bitir. 120 gün kalsan bile şu göbeğin erimez gelmiş eleştiri yapıyorsun.

Batuhan Karadeniz: Babacım sakinleşin. Mevzuları adada hallederiz. Hadi ALIYORUZ BU OYUNU. KALDIR ELLERİ KALDIR ELLERİ.

1 2 3 MA Vİ LER

640fa14e4e3fe118bccc4ae6.jpg

Acun Ilıcalı: Kırmızılarla başlıyoruz.

Hikmet Tuğsuz: Hassiktir.

Fevzi Ayran: Ramazan abi.

fevzi ayran vs bilge adam reis

Batuhan Karadeniz:
sef tv

seftv vs batuhan karadeniz

Wanda Nara: Jahrein

wanda nara vs jahrein

Prenses Ela: Barbaros Şansal

barbaros şansal vs prenses ela

Hakan Hatipoğlu: Bedir Çalpur

hakan hatipoğlu vs bedir çalpur

Zaraki Dayı: YTL Osman

ytl osman vs zaraki dayı

Hikmet Tuğsuz: Cemal Kaan Şahin

cemal kaan şahin vs hikmet baba

Batuhan Erdem: Reis

batuhan erdem vs reis

Cemal Kaan Şahin: En güçlüleri almıyor muyduk kardeşim?

Batuhan Erdem: En güçlüyü aldım.

*siyasi şaka*

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar eşleşmeler tamam. Bu eşleşmeler üzerinden oyunlar oynanacak. Her bir set 5 oyun olacak şekilde 2 set oynayacaksınız. Engellerden oluşan parkurunuz var. Öyle atış matış yok sonunda. İlk gelen kazanır. Başarılar....

Fevzi ve Bilge Adam Reis oyun alanına geçiyor. Acun işareti veriyor ve başlıyorlar.

kapak_181855.jpg

İLK TUR

Fevzi parkuru, Bilge Adam Reis'in önünde tamamlıyor ancak son etaba geldiğinde ciddi bir şekilde seker durumdaydı.
kırmızılar: 1
maviler: 0

Fevzi Ayran:
Arkadaşlar iyi oynamaya bakın. Bu ayakla tüm sayıları kaybederim.

Wanda Nara: Hadi sef, bizim için kazan

Sef tv, hırslanarak oyun alanına geçiyor ancak oyunun sonunda Batuhan Karadeniz açık ara farkla onu yeniyor.
maviler: 1

Wanda Nara saçının takılması sonucunda kafa üstü düşüyor ama Jahrein bunu önemsemeden parkuru bitiriyor ve takımına sayıyı kazandırıyor.
maviler: 2

Jahrein:
Zakari.... Sana gelsin.

Zakari Dayı: Buraya gelsene sen.

Prenses Ela araya girip ikisinin burun buruna gelmesini önlüyor. Sonra da parkura geçiyor. Barbaros Şansal'ı yeniyor.
maviler: 3

Zakari Dayı:
Aferin kız. O şişko da aradan çıksa on numara takım oluruz.

Prenses Ela, Zakari'nin elini sıkıyor.

Hakan Hatipoğlu: Baksana şunlara, tartışmaya başladılar. Oyunu alıp geliyorum. Onları tamamen dağıtıyoruz.

Hakan Hatipoğlu tur bindirerek Bedir'i yeniyor.
kırmızılar: 2

Hakan, YTL Osman'a gazı veriyor. Gaz başarılı oluyor ve oyunu kazanıyor.
kırmızılar: 3

YTL Osman:
SURVIVOR'U KAZANIYORUZ LEEELEE LEEE LEEEE LEEEELEEEE

Zaraki Dayı: Sus lan

Hakan Hatipoğlu: Abi düzgün konuşsan?

Zaraki Dayı:
Sen öyle her şeye atlayacak mısın? İşine bak lan.

Acun Ilıcalı: Zaraki, noluyor abi? Sakin ol artık. Her el kavga ediyorsun.

Zaraki Dayı: Benim yanımda şarkı söylemeyecek.

Acun Ilıcalı: İstediği yapar, sen de köşene geçersin. Burası senin çiftliğin değil.

Zaraki su matarasına tekme atıp çalılıkların o tarafa geçiyor. Yanına Hikmet baba geliyor. Zaraki'ye galibiyet sözü verip parkura geçiyor.
maviler: 4

Hikmet Tuğsuz:
Reis son söz sende.

Batuhan Erdem parkuru önde götürürken Cemal Kaan Şahin'in Wanda Nara'nın yanına gittiğini görüyor. Focusu oraya kayınca Reis parkuru kazanıyor.

Reis: Göklerden gelen bir karar vardır.
maviler: 5

KIRMIZILAR 0 - MAVİLER 1

İKİNCİ TUR

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar aynı eşleşmeler geçerli. 2. tur için sizi piste alayım.

Fevzi Ayran topalladığı için oyunu veriyor.
kırmızılar: 0

batuhan karadeniz kazanıyor

Barbaros Şansal:
Hadi kızlar hadi. Bok yoluna gidiyoruz. BİRAZCIK HAREKETS

wanda nara, bu kez sorunsuz bitiriyor. Jahrein parkurun yarısına gelemeden kaybediyor.

Barbaros Şansal:
Böyle arkadaşlar. Hadi, enerjinizi verin. Beraberliği getirelim.

Barbaros Şansal oyun alanında.

Zakari Dayı: Götünden nefes alıyosun Ahmet. Geçen oyun hava atıyordun.

Jahrein: Dayı siktir git allah için.

Zakari Dayı: Ne diyorsun ulan?

Hikmet baba ile Bilge Adam Reis araya giriyor.

Bilge Adam Reis: Dayı yalvarırım şu salakla muhatap olma.

Barbaros Şansal, Prenses Ela'yı ucu ucuna yeniyor.

Barbaros Şansal:
Hakan, her şey sana bağlı. Alırsan oyun bizde.

sef tv: ben biliyorum alacak.

survivor-hakan1.jpg

Hakan engelin üzerinden atlarken dalgası üstüne düşüyor. Tüm yarışmacılar yardımına geliyor.

Hakan Hatipoğlu: Yok abi yok. Bitti, bitti survivor.

Fevzi Ayran, Batuhan Erdem'in kulağına: Şu sef'e baksana. Bugün tek kelime konuşmadı. Ağzını bir açtı adam yarrağı yedi.

Bedir çalpur aldırış etmeden parkuru tamamlıyor ve sayıyı alıyor.

YTL Osman yine ez win alıyor

Jahrein:
Bana laf edeceğine azıcık oyuna odaklan. Zerre katkın yok takıma.

Zakari daha ağzını açmadan Hikmet baba onu alandan uzaklaştırıyor.

Cemal Kaan Şahin, ucu ucuna Hikmet'i yeniyor.
kırmızılar: 4

Wanda Nara
: Batuhan, bu kez kimsenin dikkatini dağıtmasına izin verme.

Cemal Kaan Şahin: Çık ve şu oyunu al koçum.

Batuhan Erdem, Wanda'ya sımsıkı sarılarak enerjiyi alıyor ve parkura geçiyor. Reis'i eze eze yeniyor.
kırmızılar: 5

KIRMIZILAR 1 - MAVİLER 1

ÜÇÜNCÜ VE SON TUR

Acun Ilıcalı: Çok kritik 2 oyun oynadık. Bu oyunu alan dokunulmazlığın sahibi olacak. Fevzi ve Bilge Adam Reis'i parkura alalım.

Bilge Adam Reis üstünlük kurmaya devam ediyor.

Batuhan Karadeniz bu tur çok takıldığı için geride kalıyor ve sef tv'ye yeniliyor.

Wanda Nara tur bindiriyor.

Barbaros Şansal yine ucu ucuna kazanıyor.

Bedir Çalpur tur bindirerek Hakan'ı yeniyor.

YTL Osman bilinenin aksine oldukça sinirli ifadelerle geliyor ama Zaraki Dayı affetmiyor.

Zaraki Dayı:
Ahmet yavrucum. İzle örnek al.

Jahrein: Dayı uğraşma benimle. Uyurken üstüne otururum.

Hikmet ve Cemal alana geçiyor. Ucu ucuna Hikmet baba alıyor.

Acun Ilıcalı:
Batuhan alırsa oyun uzar. REIS alırsa dokunulmazlık mavilerde.

Reis parkurda yine geri kalıyor. Batuhan dalga geçerek bitiriyor. Galibiyeti takımına getirince herkes üstüne koşuyor. Wanda ile sarmaş dolaş haldeler. Cemal araya giriyor. Soğuk rüzgarlar esse de galibiyetin getirdiği mutlulukla bunun üstü örtülüyor.
kırmızılar: 4

Acun Ilıcalı:
Arkadaşlar durum berabere. Bu yüzden son 1 el daha oynayacağız. En iyilerinizle oluşturduğunuz takımlarla oynayacaksınız. 3 olan kazanır. Takımları ayarlayın, 10 dakikanız var.

Barbaros Şansal: Arkadaşlar karşı takımdaki en iyilere baktığımda bizde en iyiler olarak Wanda ve Batuhan'ın çıkması gerektiğini düşünüyorum.

YTL Osman: HAHOO BARBO. Babaros ağabey, Wanda otursun ben niye oturuyorum?

Barbaros Şansal: Canım, sen zaraki'yi yendin.

Hakan Hatipoğlu: Wanda ile Batuhan da çok iyi isimleri yenmedi. Biri Reisi biri Jahreini yendi.

Fevzi, Batuhan'a dönüyor: Yine atladı ortaya. Kendini gösterecek illa.

Fevzi Ayran: Barbaros ağabey haklı Hakan. Batuhan en hızlımız. Wanda en dirençlimiz şu an. İkisinin çıkması daha doğru olur.

Hakan Hatipoğlu: Çoğunluk ne derse o ama bana kalırsa Wanda yerine Osman yarışmalı.

Fevzi Ayran: Çoğunluk Wanda ve Batuhan diyor.

Cemal Kaan Şahin: Wanda oturmalı bence.

Fevzi Ayran: Abi maalesef çoğunluk bunu düşünmüyor.

Batuhan, Fevzi'ye dönüyor: Piçe bak, Wanda ile benchte oturmak için takımı satmaya niyetli.

Batuhan Erdem: Arkadaşlar çoğunluk Wanda ve ben diyor. İkimiz çıkıyoruz bayrağa.

----------------------------------------

Zaraki Dayı: Hikmet ve Bilge Adam çıksın.

Batuhan Karadeniz: Abi oyun öncesi taşşak geçtim diye böyle yapıyorsun değil mi?

Zaraki Dayı: Get işine.

Batuhan Karadeniz: Takılıyorum abi, rahat ol. Ben de ikisini diyecektim.

Jahrein: Ben demeyeceğim kardeşim. Zaraki'nin dediği şeyin doğru olma ihtimali var mı?

Zaraki Dayı: Hikmet, şunu sustur yoksa diskalifiye olacağım.

REİS: Gençler, bir kazanan olarak ben de Hikmet ve Ramazan diyorum.

Jahrein: Yalakalar.

BAYRAK OYUNU

survivor-odul-oyunu-kim-kazandi16549161265c91563399873.jpg

kırmızı takımda en iyiler: Wanda Nara - Batuhan Erdem
mavi takımda en iyiler: Bilge Adam Reis - Hikmet Tuğsuz

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar bayrak yarışı şu şekilde olacak: takım üyeleri birbirine bağlanacak. Kim önce bitirirse oyunun galibi o olacak. Daha önce dediğim gibi 3 olan kazanacak. Sizi piste alayım.

Hikmet ve Bilge Adam Reis birbirine bağlanıyor. Oldukça çekinceliler yakın temas halinde oldukları için. Diğer tarafta ise bu durumun tam tersi var. En azından Batuhan Erdem adına. Wanda ile bağlandıkları için gayet memnun bir halde. Cemal Kaan Şahin'e bakarak sırıtıyor. Acun düdüğü veriyor. İki ekip yarışa başlıyor. Batuhan'ın gevşek hareketleri sonucunda kırmızı takım kaybediyor.

Cemal Kaan Şahin, Batuhan'ın yanına gelerek onu sallıyor kendine gel diyerekten. Batuhan bana mısın demiyor. Ta ki Wanda gelip bir buse kondurana kadar. Senin ihtiyacın olan bu diyor resmen. Batuhan ve Wanda gaza gelip oyunu alıyorlar.

Zaraki Dayı, Hikmetlere destek veriyor. Bağırıyor. Hikmet baba ve Bilge Adam reis, Zaraki bile destek veriyorsa almak zorundayız diye hırslanıyorlar. Ancak oyunu Wanda ve Batuhan'ın gerisinde götürüyorlar. Son parkurda Batuhan aşırı hızlandığı için Wanda düşüyor ve mavi takım öne geçerek eli alıyor.

Hikmet ve Bilge Adam Reis, parkuru önde götürüyorlar. Bilge Adam Reis'in ipi takılıyor. Bu sırada kırmızılar öne geçiyor. Batuhan'ın ayağı takılıyor. Tam ayağa kalkacağı sıra bir kere daha takılıyor ve Wanda'nın saçını çekerek düşmemeye çalışıyor ama bu kez de Wanda düşüyor. Maviler parkuru önde tamamlıyorlar.

Acun Ilıcalı:
DOKUNULMAZLIĞI MAVİ TAKIM KAZANIYOR. KIRMIZI TAKIM ÇOK BÜYÜK HATA YAPIYOR. RESMEN KENDİ ELLERİYLE OYUNU VERİYORLAR.

Hikmet ve Bilge Adam Reis birbirlerine sarılıyorlar. Zaraki Dayı, Jahrein'e omuz atarak Hikmetlere koşuyor ve üstlerine atlıyor. Diğerleri de geliyor. Sadece Reis ayakta duruyor.

Kırmızı takımda ise işler tam tersi Hakan ve Osman bizim dediğimiz doğruydu diyerek Wanda ve Batuhan ile tartışıyor. Gergin görüntülerle direkt olarak Ada Konseyine geçiliyor.

KIRMIZILAR 1 - MAVİLER 2
Kazanan: Maviler

ada-konseyi-tum11932617685caa6d8b3d919.jpg

ADA KONSEYİ
Acun Ilıcalı: Arkadaşlar hoş geldiniz. Yılın ilk ada konseyi. Kırmızılar için biraz zorlayıcı olacak. Daha kendi adalarına bile adım basamadan önce yarışmaya, sonra ada konseyine geldiler ve bugün burada aralarından birini adaya götürmeme kararı alacaklar. İsterseniz lafı fazla uzatmadan oylara başlayalım. En soldan, sef tv.

Sef tv: Takıma baktığımda en bencil kişi olarak YTL Osman'ı görüyorum. Adadaki her şeyi yeme ihtimali en yüksek kişi o. Benim işime çomak sokmak demek bu. Bu yüzden... YTL Osman.

Barbaros Şansal: Bayrak oyununda ufak bir sürtüşme oldu. Orada bazı kişiler gözüme battı. Hakanımı şimdilik kenarda tutacağım. YTL Osman diyorum.

65b1209563722bfd50d95639.jpg

Fevzi Ayran: Tanıtımda da demiştim. Bu yarışmacılar mal. Ama en malı kim diyeceksen?... Sef tv

YTL Osman: Hoş geldik HAAAA.... Ben buraya şov yapmaya geldim. Şov yapıyorsam şovmenlerle bir arada olmalıyım, soytarılar dışarıya hahooo.... Sef tv

Wanda Nara: Sef tv.

Batuhan Erdem: Gözüme batan birçok isim var. Bunların başında da Hakan abi, Cemal ve Osman geliyor ama onlar bu takıma lazım. Barbaros ağabey en akıllımız, onu da yazamam. Fevzi kardeşimle can ciğer kuzu sarması olduk, onu da yazmam mümkün değil. Hakan abi ve Fevzi bugün sakatlanmasaydı burada olmayacağımız da bir gerçek. Bu yüzden... Sef tv.

yakup-tv-gercek-adi-ffef.jpg

Cemal Kaan Şahin: Batuhan... Senin yazılmana vakit var. Seninle uğraşacağım oğlum. Wanda'yı sana yar etmeyeceğim. Barbaros ağabey ise gözüme batıyor. Bir gruplaşma oluşması an meselesi. Bunun önüne geçmek isterdim ama her hafta burada isim yazmak istemediğim için... Sef tv.

1190652-728xauto.jpg

Hakan Hatipoğlu: Yeni gelmedik, geri geldik. Ancak biraz talihsiz oldu. İlk oyundan sakatlanmak istemezdim ama burası Survivor. Yılanın hangi delikten çıkacağı belli olmuyor, Sef Tv'nin oylamada birinci çıkacağı gibi.... Sef Tv.

Kutu, mekanizmanın yönlendirmesi ile Acun Ilıcalı'ya geliyor.

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar ilk oylarınızı kullandınız. Sonuçlar:

YTL Osman: 2
Sef TV: 6

Elenen İsim: Sef TV

Acun Ilıcalı: Açık arayla Sef TV çıkıyor. Kendi adasına varamadan adaya veda eden ilk isim oluyor. Sef, bir veda konuşması bekliyoruz senden. Neler söylemek istersin?

Sef TV: Acun bey, öncelikle bu sonucu beklemiyordum. Arkadaşların ne kadar öfkesi varmış ki beni daha ilk günden yazdılar anlayamadım. Söyleyecek fazla bir şeyim yok. Bir komploya kurban gittim. Bu kadar erken elenmemem gerekiyordu. Karşı takımda erkek mi kadın mı belli olmayan Prenses Ela var. Bizim takımda da benzer şekilde Barbaros abi var. Kaşar Wanda Nara var. Karşıda obez Jahrein var. Bir ülkeyi mahveden adam var ama ben eleniyorum. Sağlık olsun.

Sef tv'nin hakaretleri karşısında herkes ayağa kalkıyor. Görevliler herkesi sakinleştiriyor.

Zaraki Dayı: Ulan orospu çocugu ne utanmaz bir insansın. Millete böyle demeye utanmıyor musun? Acun bey şunu döveceğim için beni diskalifiye etmeyin.

Jahrein, Zaraki'yi son anda kolundan tutuyor.

Jahrein: Otur abi boşver.

Zaraki Dayı: Bana mağdur numarası yapma. Hakaret yedin diye senin safına geçmedim. Bir daha bana dokunursan sana da dalarım.

Hikmet Tuğsuz: Dayı sinirlenme. Burada kavga etmeyelim karşıya kötü görüneceğiz. Sef tv'yi de reelde hallederiz, burada bak dalgana.

Barbaros Şansal: İlahi Acun bey. Şu insan müsveddesinin konuşmasına, burada durmasına hala izin veriyorsunuz ya, pes size.

Wanda Nara: Ne dedi bu salak? Anlamadım.

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar lütfen sakin olun. Hep bir ağızdan konuşmayalım. Sef, beni iyi dinle şimdi. bu dediklerin için seninle ayrıca görüşeceğiz. Ayrıca buradakilerin hassas olduğu konularla alay etmen, milletin yaralarını deşmen hiç etik değil. Hakaret ettiğin her bir kişinin görüşünü alacağız. Sana dava açma hakları doğru. Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Meşaleni bile almadan gidebilirsin. Bundan sonraki hayatında başarılar bile dilemiyorum. Umarım akıllanırsın. Babana layık biri olursun.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Gerçekten de Acun Bey doğru olanı yapmış. Özellikle REİS'e bu lafları etmeyecekti. YTL Osman 2 oyun kazanmasına rağmen adı çıktı bayrağa çıkarılmadı biz bu komplolara karşı da haho deyip kenarda kalmayız gereken cevabı veririz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: