RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟑 "𝘊𝘩𝘢𝘮𝘱 𝘷𝘴. 𝘊𝘩𝘢𝘮𝘱"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,840
PG Nakit
865
Evde degildik kacirdik sovu. Kaliteli sov olmus. Cok debut da yapilmis. Jericho ve Christian'in haftaya rakip olmasi guzel. Bakalim mayhem gelecek mi gelmeyecek mi diye kapiya bakacaz sinan cetinin show programindaki gibi ama biliyoruz gelmeyecek... bu saatten sonra da gelmesin. Tek basimiza savasiriz ya da kani kaynayan bir genc sagda solda her daim vardir. Ekibin eline saglik.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Wes Lee erkekliğine laf gelince dayanamamış ama biraz da dikkatli olması lazım. En son duygulara yenik düştüğünde ben topladım bunu sağdan soldan. Eşekliğe lüzum yok. 👍

Üçlü contender maçı bayağı keyifli geçecek gibi duruyor ama Breakker bir rövanşa hak kazanır diye düşünüyorum sürprize mahal vermeden. İstemeden kelime şakası da yaptık.

Hawkins ve Ryder'ı sırf şarkılarından dolayı destekliyoruz sonuna kadar. Cage ve Jericho tecrübeleriyle yalandan bir galibiyet almışlar diyelim.

Omega ve Velveteen hikayesinin devam etmesi hoşuma gitti. Şampiyonu tuş etmek biraz zor bir iş diye düşünüyorum ama bu evrende pek dokunulmazlıkları da yok gibi açıkçası. O yüzden merakla bekliyorum maçı.

Angelico'da Pensilvanya'daki bir eşeği aramış gibi bir hava sezdik ama hayırlısı...

Bu Joe Gacy denen herife akıl oyununun büyüğünü oynamak lazım ya kendini medyum falan zannediyor herif. Yanındaki bebeye de hile hurdadan başka bir şey öğretememiş belli ki. Biz bu hayatta neler kaybetmişiz oğlum size böyle yenilmek neymiş...

Tasma masma derken Reigns ve Ospreay'i bir dog collar maçında görelim ya. RPG'de hiç görmedim bu zamana kadar galiba.

Şovun sonu biraz daha karışsa gang warsa doğru gidiyormuş. Hardy için çok sağlam galibiyet ama Del Rio'nun yeni oğlanlarla ilk sınavında karizmayı çizdirmesi biraz sıkıntılı olmuş onun adına.

İşte olduğum için yoktum buralarda. Bu hafta bir promo atacağım tezimle ilgili birkaç şeyin yanına sıkıştırabilirsem. Karakterin gidişatını da görmeyi bekledim biraz. Güzel şov olmuş, ellerinize sağlık.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
314
PG Nakit
125
Omega vs Velveteen I
Omega vs Velveteen II
Omega vs Velveteen III

@Kras Mazov

absolute-cinema-v0-ufmnrk4z6nxb1.jpg

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
Beni ilgilendirmeyen bir RPG şovu... şov saatinde ana sayfada konuyu gördükçe bir anda sa beyler geldim yetiştim tarzı şeyler yazacaktım az kalsın el alışkanlığından. #GeriDöneceğiz doğru zamanda.

atiban't

HAREM OG
Konular
60
Beğeni sayısı
496
PG Nakit
150
Keyifli bi şov olmuş. Champ vs champ maçı beklentileri sonuna kadar karşıladı. Bizim senaryo beni bağladı, keyiften 4 köşe oynarız bu işi. Ekibin ellerine sağlık.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
Lee'ye bak anasını satayım.
Havalara gel.

Angel sert girdi be!

Olm kavga da söylenmez lan jsjskdkdd

JBL haklı kanka.

Cole sakin ol adamım. Kdkdkdkdks

Garza cidden psikopat olm. West Lee iyi yapmasına yaptı da Garze etkilenmedi galiba.

Olm bu adam harbi sinir bozucu teklife bak lan.

Hak etti ama cidden karılars kızlara bulaşmayın azıcık erkek olun olm.

Bu Mahal bana erkekliğini göstermeyecek miydi bana ulan ne kaypak bir karakter la. Kdkdsksjsjsk

Uluslararası g*t s*kme festivali mi jdkdkdlddkskf

Mahal yine kaçtı şaşırtmadı. :)

İşte gerçek erkekler geliyorrrrrrrrrrr

Vay be haftaya şampiyonluk maçına çıkıyoruz. Fena bir Promo patlatırız.

Omega ve yenilgiyi kabul etmek mi wow?

Ahaaa la şampiyon alanda bakalım neler olacak?

Omega kemer için mi yalvarıyor ben mi yanlış anladım. Kdkdddkf

Şampiyonun aklında pis şeyler var haftaya takip ederiz.

Muhterem bizim reis çıkmasın sakın.

Rhodes sağlam konuşuyor ama öyle konuşmakla şampiyon olunmuyor.

Gördüğüm en sinir edici tip la.

Vay be Cody yenildi şaka gibi ya!

Yine mi bu adam la sıktı artık.

Masanın başı Reigns kskdkdkddkzk

İşler kızışacak lan...

Ospreay kazanamazsın boş güven yapma ya.

Yalnız sinirlerini fena bozdu Ospreay hakkını verelim.

Champ vs Champ he ciddi güzel maç olacak.

Ne oluyor lan Alberto k*çına dikkat et koçum.

Okurken başım ağrıdı bu ne lan.

Alakaya fena patladık. Kdkdkdkdks

Mox şaşırtmadı. Kxkskkxz

Olm bu nasıl psikopatlık lan.

Hardy kazandı beklediğim bir durumdu.

Genel anlamda çok beğendim şovu. Geceyi galibiyetle kazanmamız da çok hoştu. ME maçı beklediğimden çok iyiydi. Cody'nin bu kadar basit kaybetmesini beklemiyordum. Bugün bir Promo patlatırız. Güzel şovdu yönetimi tebrik ederim.

Click here to login using your socials account