BAB (Yeni Şov Yayında) EK Wrestling (EKW)

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
EKW Women's US Championship
Sasha Banks vs. Alexa Bliss

Michael Cole.jpeg

Cole: Tekrardan sizlerleyiz millet. Şimdiki maçımız EKW Women's US Championship kemerinin sahibini belirleyecek maç olacak. Ve bugün şirketin en seksi ve en iddialı iki ismiyle yapacağız. Sasha Banks ve Alexa Bliss.

Wade: Evet bügün taraftarlar bu şovla kendilerinden geçeceği kesin.

Cole: 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: Beyler bayanlar şimdi de EKW Women's US Championship kemer maçı için sizlerleyiz. Şimdi ilk güreşçiyi takdim ediyorum. Bu isim Sasha Banksssssssss.

17f512a9f8c2eb6c6f9c69a6a6bb582d.gif

Sasha Banks harika bir ring girişi yapıyor ve ringe girip rakibini beklemeye başlıyor.

Samantha İrvin: İkinci ismi de takdim ediyorum.Bu isim Alexa Blisssssss

Ama o da ne bir türlü giriş gelmiyor herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken arka alan açılıyor ve Alexa Bliss'in saldırıya uğramış olduğunu ve arka alanda çöp tenekesine atılmış olduğunu görüyoruz. Paul Heyman ve ekibi orada Alexa'yı hastane'ye götürüyorlar. Heyman ringe hızlıca giriyor ve mikrofon ile konuşmaya başlıyor.

Promo.gif

Paul Heyman: Sizlerden çok özür diliyorum ve bu saldırıyı kimlerin yaptığını öğrenip o isimleri şirketten kovacağımın garantisini veriyorum. Sasha Banks'in yeni rakibini belirledik o isim Mandy Rose.

Millet girişe bakıyor ama o da gelmiyor. Sonradan öğreniyoruz ki o da saldırıya uğramış. Heyman küplere biniyor. Yüksek sesle Zelina Vega'gı çağırıyor ve maçı başlatıp koşarak arka alana gidiyor.

tenor.gif

Michael Cole.jpeg

Cole: Ne oluyor a*k

Wade: Arka alanda ciddi güvenlik zaafiyeti çıktı anlaşılan.

Cole: Zaafiyet değilde bir problem olduğu aşikar umarım iki güreşçimizin de bir şeyi yoktur.

Wade: Umarım Cole.

Maça dönüyoruz ve Sasha rakibini Bank Statement ile rakibini kitlediğini görüyoruz. Vega çok çabalamasına rağmen pes ediyor ve maçı submission ile Sasha Banks kazanıyor. EKW Women's US Championship kemerini alırken alan birden kararıyor ve iki üç saniye böyle kaldıktan sonra aydınlık geri geliyor ve beş maskeli kişinin ringi sardığını görüyoruz tam saldırıya geçeceklerlen Heyman ve güvenlik ordusu girişte beliriyor ve bunun üzerine beş kişi seyircilerin arasına karışıp kaçmaya başlıyorlar. Ve Peyman ve güvenlik ordusu da peşlerinden gidiyorlar ve bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
EKW İnternational Championship
Seth Rollins vs. CM Punk

Michael Cole.jpeg

Cole: Olayların bitmek bilmediği gecenin son maçı ile karşı karşıyayız. Wade seni gergin gördüm biraz.

Wade: Nasıl gergin olmam az önceki saldırı arka alandaki olaylar beni fazlasıyla germeyi başardı.

Cole: Haklısın Wade ben de az gerginim zaten neyse Heyman ve ekibi yakalayacaktır biz işimize dönelim gecenin Main Eventi olan ve EKW İnternational Championship kemer maçına dönelim efsane iki isim karşı karşıya.

Wade: Seth Rollins ve

Cole: CM Punk

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: Gecenin son maçıyla karşınızdayız. EKW İnternational Championship kemer maçında ilk ismi takdim ediyorum. Seth Rollinsssssss

0d6697d62d9d35a2d813a58bbcdc972a.gif

Seth Rollins girişini tamamlayıp rakibini beklemeye başlıyor.

Michael Cole.jpeg

Cole: Rollins fazlasıyla özgüvenli duruyor Wade. Punk'un işi cidden kolay olmayacak.

Wade: Haklısın Cole cidden sağlam bir maç bizleri bekliyor.

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: İkinci ismi takdim ediyorum Bu isim CM Punkkkkkkk

cm-punk-entrance.gif

CM Punk girişini yaparken taraftarlar tarafından büyük destekle karşılanıyor.

Hakem EKW İnternational Championship kemerini güreşçilere gösteriyor ve ringin ortasına geliyor ve kemeri havaya kaldırıp görevlilere teslim ettikten sonra maç başlıyor.

CM Punk maça çok agresif başlıyor. Seth Rollins'i üç kez ringin dışına atıyor ve Dropkick manyağı yapıyor Rollins'i.
Rollins'i güvenlik bariyeri ne çarpıyor ve tekmelemeye başlıyor o kadar hızlı yapıyor ki hakem müdahale etmek zorunda kalıyor. Hakeme sinirlenen Punk birkaç saniye hakemle tartışmaya giriyor ama sakinleşince yerde yatan Rollins'i kaldırıp ringe sokuyor ve ringin direğine çıkıp Rollins'in üstüne atlıyor ancak Rollins kenara çekilince ringin ortasına düşüyor. The Stomp yapan Rollins tuş denemesine giriyor. 1-2 beeee hayır CM Punk kurtuluyor. Rollins şaşkın ve üzgün durumda. Hakemle konuşurken arka alana gidiyoruz.

Arka alanda büyük patron var ve Heyman ile konuşuyor.

Patron: Kesinlikle dediğim isimler çıkarsa işin arkasından dokunmayacaksınız anladın mı?

Heyman: Ama nasıl olur onlar güreşçilerimizi hastanelik etti onların hakkını...

Patron: Benim kararlarımı mı sorguluyorsun?

Heyman: Hayır ama.

Patron: Aması maması yok bu işin sen dediğimi yap ben saldırıya uğrayan güreşçileimizin gönlünü yapacağım merak etme.

Heyman:Pekala öyle olsun.

Maça döndüğümüzde CM Punk rakibine Superplex yaparken buluyoruz ve başarılı oluyor ve tuşa gidiyor. 1-2 veeeeeeeee hayır yine olmuyor. CM Punk elleriyle ringin zeminine hızlıca vuruyor hırsından ve kalkıp yerde yatan Rollins'i tekmelemeye başlıyor rakibini kaldırıp ringin köşesine yolluyor ordada tekmelemeye başlıyor. Hakem hızlıca sayarken Punk bırakmak zorunda kalıyor. Hakemle tartışırken Rollins kendine geliyor ve Superkick'i çakıyor ve tuşa gidiyor 1-2 ancak Punk kurtuluyor. Punk hemen ayağa kalkıp rakibini omuzuna alıyor ve GTS yapıyor ve tuşa gidiyor. 1-2 ve 3.

Cole: Evet sayın seyirciler yeni EKW İnternational Championship şampiyonumuz CM Punk oluyor.

CM Punk kemeri alır almaz ringi terk ediyor.

Wade: İnanılmaz geceyi bu sonuçla kapatıyoruz bizi izlediğiniz için...

Derken Patron'un müziği Wade'in konuşmasını kesiyor. Yolda Punk ile bakışıyorlar ve Punk pis gülümsemesini yaptıktan sonra alanı terk ediyor ve Patron girişe geliyor ve ringin ortasına gelip açıklamasına başlıyor.

Patron: Dostlarım sizleri fazla bekletmeyeceğim yorgunsunuz o yüzden hemen konuya gireceğim. Sizlerden grlrn yoğun E-mail ve mesajlar neticesinde iki şovumuzun da hem ismini hem de logolarını yenileme kararı aldık. GKW'in ismi artık Maximum Strike Marathon yani MSM olarak değişirken ZKW şovunun ismi ise Super Slam Frenzy yani SSF olarak değiştirildiğini gururla sunarım. Logolarda Sasha Banks ve Becky Lynch ile anlaştık ama onlara bu durumdan dolayı torpil geçilmeyecek rahat olun zaten ilerleyen süreçte göreceksiniz ancak onlar hak ederek alırlarsa ona bir şey diyemem önleri de kesilmeyecek veya açılmayacak bu başarıyı onlar kendileri başarmak zorunda. İşe logolarımız.
OIG1-1.jpeg
OIG1.15VcVMfq4G7.jpeg

Patron bu duyuruyu duyurduktan sonra alanı terk ediyor ve şov sona eriyor.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
EKW.COM | Haberler

OIG2.bBDmpx1nKFIWcsC..jpeg

#1 | Can Anatolia için büyük Push yoldaymış. Rey'drn kemeri alması ve uzun bir Reign izletmesi arka alanda konuşuluyormuş ama kesin değilmiş.

#2 Emre Karataş'ın önünün parlak olduğu ve şirket için çok önemli bir güreşçi olarak görülüyormuş. Büyük Push verilecekmiş

#3 Alexa Bliss'e ve Many Rose'a saldıran kişiler hala belirlenememiş ve tüm güvenlik ekibi değiştirilip ekstra korumalar eşliğinde maçlar gerçekleştirlecekmiş.

#4 Alexa Bliss'in durumu iyiymiş ancak Mandy Rose ameliyat olacakmış. En az iki ay güreşten uzak kalacağı belirtilmiş. Patron bunun için 25 Milyon Dolar özür parası ödemiş. Alexa Bliss için de 10 Milyon Dolar ödediği konuşuluyormuş.

#5 Şirketin şovlarının isim ve logolarının değişmesi hem arka alanda hem de taraftarlarca büyük destek görmüş ve isim ve logolar çok beğenilmiş.

#6 Büyük Patron ismini ve yüzünü gösterecekmiş. Kim olduğunu her detayıyla yakında öğrenecrkmişiz.

#7 Maçlara reyting sistemi getirilecekmiş. Maçın hemen ardından tarafsız bir kurumla anlaşılıp puanları yıldız şeklinde verilmesi planlanıyormuş.

#8 Büyük Patron bizzat kendisi lk şovda PPV takvimini açıklayacakmış. Ve ilk PPV'nin Money In The Bank olması planlanıyormuş.

@Beast Incarnate @ReQuem Nasıl olmuş dostlar yeni konu açmadım böyle devam edeceğim güzel olmuş mu?

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
OIG1.15VcVMfq4G7.jpeg

Şov İsmi: Maximum Strike Marathon
Kısa İsim: MSM
Yayın Tarihi: 01 Şubat 2024 Perşembe
Yayın Saati: Belirsiz
Yayın Türü: Bant
Yayın Platformu: Netflix

Şov Seyirci Sayısı: 17654

Maç Kartı:
Becky_Lynch_Profile--22f45169629fe78997ab8d513d50fa23.png
TiffanyStratton_05092023AK_01935_Profile--12ec883bc903d0e47c37ac32eb0e49a5.png

#1 Becky Lynch vs. Tiffany Stratton

images
Dominik_Mysterio_PROFILE--eb55f97bacc76c1265a8355cfab83544.png

#2 Can Anatolia vs. Dominik Mysterio

Naomi_Profile--3f333473c2d5d48b94cc205962794d85.png
Natalya_Profile--670940c95bdc4d0cb3aebfdec7e1fe84.png

#3 Naomi vs. Natalya

images-1.jpeg
Gunther_Profile--58deeb4986d670eea2d66a909310553a.png

#4 Emre Karataş vs. Gunther

images.jpeg
All_Elite_Wrestling_TBS_Champion_-_Jade_Cargill_%28cropped%29.jpg

#5 Sasha Banks vs. Jade Cargill

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
EKW.COM •|Neden Köşesi|•

OIG1.15VcVMfq4G7.jpeg

Maximum Strike Marathon takip etmek için beş neden:

#1 Can Anatolia ve Emre Karataş ilk maçlarına çıkıyorlar.

#2 Can Anatolia Rey'in oğluna karşı....

#3 Champ vs Champ maçı ve özel sürpriz.

#4 Kurt Angle'in sürpriz açıklaması

#5 Tiffany'nin büyük sürprizi ve Patronun büyük açıklaması.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
EKW •|HABER|•

OIG1.jpeg

#1 Paul Heyman, Kurt Angle ve büyük patron Dallas'ta bir araya gelmiş. Bu toplantıda ili şovda meydana gelen olaylar ve SFF şovundaki saldırılar ve alınacak önlemler konuşulmuş.

#2 Kemer isimlerinin değişmesi gündemdeymiş yakın zamanda isim değişikliği için kamuoyu anketi açılabilirmiş.

Click here to login using your socials account