RPG Sex War'da Hangi Saflardasınız

?

• Val Venis

Oy: 8 72.7%
  • Johnny Mayhem

Oy: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Venis hem haklı hem de haksız olduğu en ufak nokta yok. En başından zaten "daha büyük olan kazansın" diye anlaştılar ve Venis'in yaptığı tek şey tuş bozmaktı. Gidip Mayhem'e low blow falan vurmadı. Sadece gerektiği gibi, kazanmak için uğraştı. Mayhem zaten her zaman kendine bir mağduriyet yaratıp karşıya "ben haklıyım" algısı yaratmaya çalışan bir tip genelde hayatta da hep karşımıza çıkar. Survivor Series'de kaybetti o kadar süre mental boom yaşadı. Otis ve Reks'e sırf onları Val'dan kıskandığı için saldırdı ve yine bir "sorunlarım var" moduna girdi. Val hep Johnny'e ağabeylik ederken Johnny'nin yaptığı hep Val'ı geri çekmekti. Belli ki Val ondan çok daha başarılı ama bunu bir türlü kabullenemiyor çünkü Mayhem #6'da bir SUPERSTARS ordusuyla Val'a Intercontinental Title'ı kazandırdı. Ondan beri kendi içinde Val'ın ona bir borcu olduğuna inanıyor ve hep onun sırtında bir kambur oluyor. Oysa ki Val o IC'nin bedelini yaptığı dostlukla yeterince ödedi. Johnny ise her şeye "somut başarı" odaklı baktığı için istiyor ki Val ona ana kemeri hediye etsin. Bu yüzden bunu yediremeyip yine hep yaptığı gibi mağduru oynadı.
Okuyunca kendi çarımdan soğudum.

keka

🍓
Konular
35
Beğeni sayısı
889
PG Nakit
225
Okuyunca kendi çarımdan soğudum.

Aslında kötü biri değil sadece kendi içinde yarattığı gerçekler var ve bunlara onun dışındaki insanlar da inansın istiyor yani bunu istemeden yapıyor biraz da. Yani Angel Garza gibi saf kötü bir adam değil ki onun Humberto'yu kullandığı gibi Val'ı kullansın. Mayhem sadece düşünüyor ama yanlış düşünüyor. Biraz da fazla duygusal olmaktan kaynaklı, çarın yapısı çünkü bu yönde ilerlerdi. Survivor Series'de büyük bir lose alınca bunu kafasından hiç çıkaramadı ve en ufak başarısızlığında hep etrafa bir suç bulma çabasına giriyor. Ama dediğim gibi, bunu istemeden, farkında olmadan yapıyor.

Mamy D Way

🍓
Konular
28
Beğeni sayısı
322
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Birbirleri için daha iyi olan kazansın dediler, Mayhem kendi promosunda bana engel olma tarzında cümleler kullandı. Val tabii ki de kazanmak için olması gerekeni yapacaktı.

Mayhem dönem dönem trip attı ama val kemersiz kaldığında bile dostluğu için her şeyi yapmaya hazırdı ama hiçbir zaman fedakarlık yapma fırsatı olmadı. Bir de kariyer bazlı bakıldığı zaman val'ın eksik olan tek başarısının main title olduğunu da dahil etmek isterim.

Mayhemin de kesinlikle haklı olduğu taraflar var ancak ben bu terazide Venis diyorum.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
46
Beğeni sayısı
2,007
PG Nakit
915
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Venis hem haklı hem de haksız olduğu en ufak nokta yok. En başından zaten "daha büyük olan kazansın" diye anlaştılar ve Venis'in yaptığı tek şey tuş bozmaktı. Gidip Mayhem'e low blow falan vurmadı. Sadece gerektiği gibi, kazanmak için uğraştı. Mayhem zaten her zaman kendine bir mağduriyet yaratıp karşıya "ben haklıyım" algısı yaratmaya çalışan bir tip genelde hayatta da hep karşımıza çıkar. Survivor Series'de kaybetti o kadar süre mental boom yaşadı. Otis ve Reks'e sırf onları Val'dan kıskandığı için saldırdı ve yine bir "sorunlarım var" moduna girdi. Val hep Johnny'e ağabeylik ederken Johnny'nin yaptığı hep Val'ı geri çekmekti. Belli ki Val ondan çok daha başarılı ama bunu bir türlü kabullenemiyor çünkü Mayhem #6'da bir SUPERSTARS ordusuyla Val'a Intercontinental Title'ı kazandırdı. Ondan beri kendi içinde Val'ın ona bir borcu olduğuna inanıyor ve hep onun sırtında bir kambur oluyor. Oysa ki Val o IC'nin bedelini yaptığı dostlukla yeterince ödedi. Johnny ise her şeye "somut başarı" odaklı baktığı için istiyor ki Val ona ana kemeri hediye etsin. Bu yüzden bunu yediremeyip yine hep yaptığı gibi mağduru oynadı.

Başına titantron ve giriş cümleleri ekleyince benim haftaiçindeki promo oluyor bu paragraf.
Mayhem dönem dönem trip attı ama val kemersiz kaldığında bile dostluğu için her şeyi yapmaya hazırdı ama hiçbir zaman fedakarlık yapma fırsatı olmadı. Bir de kariyer bazlı bakıldığı zaman val'ın eksik olan tek başarısının main title olduğunu da dahil etmek isterim.
Şu kısım çok doğru. Mayhem'e avantaj yaratmak için fırsatı olmadı. Yapabildiği tek şey onu negatif durumlardan nötre çekmekti. Bu yüzden fazla bir şey yapmamış gibi göründü. Kötü gün dostlarını, iyi günlerde görmek biraz keyif kaçırır. ;))))))

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: