Vince McMahon'un Sapıklıkları! Dışkısını Bile Yapmış!

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,104
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Fantezilere bak bilader. Kadının ağzına işeyeni gördüm de bu... Bu nedir be abi. Bu iddialar sonucu WWE'nin hiç ivme kaybetmiyor olması da enteresan. SJW dostolar nerede ya?

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Bunu pimaş boru ile döven üvey babasının heykeli dikilmeli.
Fantezilere bak bilader. Kadının ağzına işeyeni gördüm de bu... Bu nedir be abi. Bu iddialar sonucu WWE'nin hiç ivme kaybetmiyor olması da enteresan. SJW dostolar nerede ya?
WWE yönetimi ile bağı kalmadı, sadece hisse sahibi.

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Hiç şaşırtmadı ama kan dondurucu. Yeni gelişmeler de çıkacaktır zamanla.
Usta yıllar önce benim aklıma şu gelmişti kadın güreşçileri kemer karşılığında yazar ekibiyle birlikte olmaya zorluyor bu herif diye. Yemin ederim bu çıkarsa da şaşırmam. Şu adamı seven bir kişi bile yoktur şu hayatta.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
En son aynı iğrençlikte bir şey çıktığında yalandan bir emeklik açıklaması yayınlayıp birkaç ay sonra herifi tekrar Chairman yaptılar. O Chairman görevi şirket satılsa bile hala devam ediyor, hatta şirketin satılmasının ön koşulu da Vince'in Chairman olarak kalmasıydı ama konuda da görüldüğü gibi aktif görevi yok diye kalmış akıllarda. Zararsız çıkıyorsunuz yani medyadan azıcık uzak durursanız. Bu sefer de Vince'e bir şey olacağına pek inanasım gelmiyor. TKO'nun tavrını merak ediyorum yine de.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: