Fuat ve Sago Arasında Kaos

satriale

kralkaya
Konular
156
Beğeni sayısı
575
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Yıllardır her Fuat'ı duyduğumda gördüğümde gözümün önüne site çocuğu nba şortu giyen sesi borozan gibi olan ve kanzi lafını ağzından esirgemeyen biri canlanır. Haklı ya da değil ama her türlü kaostan beslenen, ergenlikten çıkamamış ve hiçbir şey üretmeyen biri olduğu için asla sevemedim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,321
Beğeni sayısı
4,086
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Cakal, Uzi falan yapınca eğleniyoruz da 40-50 yaşında “üstat” dediğimiz adamların Twitter’da şu şaklabanlığa girip yaşlarının oldukça aşağısında hareket etmesi gerçekten can sıkıcı. Dediğim gibi özellikle newschool MC’lerde bunu pek önemsemiyorum ama bu adamlara Twitter’da ağza alınmayacak laflar edip birbirleriyle sidik yarıştırmak yerine kalemlerini tıraşlayıp birbirleriyle mikrofonda kapışmak yakışır. Öyle gidip de Fuat - Sampleını Verdim (Sagopa Diss) falan gibi bir şey de beklemiyorum; 2 Pushta ayarı bir şey olur ya da ne bileyim haftaya sürpriz bir single patlatırsın birçok şeyden bahsederken alttan alttan birbirine giydirirsin. Ki yıllardır da bunu yapıyorlar aslında, bugün voltajı gereksiz yere yükseltip de 15’lik Twitter kuşuna dönüşecek nasıl bir ruh haline büründüler anlamak güç.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: