Fuat ve Sago Arasında Kaos

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,216
PG Nakit
990
1
Ulan sagopa kaşmeri yediğin disslerden Çin'e yol olur hala caz yapıyon. Türkçe rap'in babası Ceza'dır.
Rahmetli Beta’nın ölümünden sonra çıkan şarkıda Fuat’a diss atan ceza mı? Kaldı ki Beta yaşarken bu üçlüden yalnızca Fuat’ın desteğini görmüştür.

Ceza gibi tekerlemeciyi, sago gibi tarikat eşeğini; Yeksin Mercek ile kıyaslamak çok büyük haksızlık. Fuatın heykelini diksek yine Türkçe rap’e olan katkısını yeteri kadar onore etmiş olmayız.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,122
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Rahmetli Beta’nın ölümünden sonra çıkan şarkıda Fuat’a diss atan ceza mı? Kaldı ki Beta yaşarken bu üçlüden yalnızca Fuat’ın desteğini görmüştür.

Ceza gibi tekerlemeciyi, sago gibi tarikat eşeğini; Yeksin Mercek ile kıyaslamak çok büyük haksızlık. Fuatın heykelini diksek yine Türkçe rap’e olan katkısını yeteri kadar onore etmiş olmayız.
Git Ceza meza öv ya, seninle niye aynı noktada buluşuyoruz ki?

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,216
PG Nakit
990
1
Mütemadiyen Sagolarız ama konu Fuat Ergin'e geldiği zaman iş değişir. Fuat ağabeyimin bir bildiği, haklı olduğu konu vardır ki konuşur.
Batı Berlin tankı önünde secde etmesi gereken adamlar, Rapüstada küfrediyor. Bu memlekette kaliteye hiçbir alanda önem verilmediğinden böyle problemler yaşıyoruz.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,122
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Forumda rapçi düellosu yapılırken aslanlar gibi Fuat savunduk. @Kras Mazov şâhittir çabama. Mütemadiyen sagolayan eşekler düşünsün.
Mal mısın oğlum sen? O düelloda Fuat'a verdim ben. Ki adamı 2007'de Pusat dizisinde rol aldığından beri dinliyorum.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,216
PG Nakit
990
1
Mal mısın oğlum sen? O düelloda Fuat'a verdim ben. Ki adamı 2007'de Pusat dizisinde rol aldığından beri dinliyorum.
Kardeşim ben bilmem 🤐. Biz Fuat dinler Fuat överiz.

Sagolayan adamlara cevabı Beta, harddisk’i darbe gecesi çalışmasaydı, “Bir Optimistin Kahkahaları” albümü ile verecekti. Harddisk’i o gece Sago’nun çaldırdığına eminim ama kanıtlayamam.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,461
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Forumda rapçi düellosu yapılırken aslanlar gibi Fuat savunduk. @Kras Mazov şâhittir çabama. Mütemadiyen sagolayan eşekler düşünsün.
Biz Fuat'la geldik onla gideriz dicem de bu beefte biraz boku yere sermiş gibi hissettim üstadımız için.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: