"This Fire Burns" İle Giriş Gelir Mi?

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles

AEW Revolution 2022 şovunda CM Punk, MJF'e karşı nostaljik bir şekilde Miseria Cantare parçası ile gelmişti ve bana kalırsa çok muhteşemdi. Peki WWE'de buna benzer bir nostaljiyi "This Fire Burns" ile görür müyüz? ŞÖYLE BİR GELİŞ GELİR Mİ MESELA??????​

DIO

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Charlie Dempsey
Favori Güreşçi
Rey Mysterio

Ben hiç aynı hissiyat olarak görmüyorum bunu. Punk kendi yaptığında da, Edge'in Brood olarak girdiğinde de bir temasal sebep vardı. Drew McIntyre da Broken Dreams ile girmişti. Burada öyle bir sebep yok. Belki Şikago'da Cena'ya veya Triple H'i temsil eden bir adama karşı maça çıkarsa bunu düşünürüz. Ama şu an için ne öyle bir adam var, ne öyle bir feud var ne de ufukta öyle bir şey görüyorum.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben hiç aynı hissiyat olarak görmüyorum bunu. Punk kendi yaptığında da, Edge'in Brood olarak girdiğinde de bir temasal sebep vardı. Drew McIntyre da Broken Dreams ile girmişti. Burada öyle bir sebep yok. Belki Şikago'da Cena'ya veya Triple H'i temsil eden bir adama karşı maça çıkarsa bunu düşünürüz. Ama şu an için ne öyle bir adam var, ne öyle bir feud var ne de ufukta öyle bir şey görüyorum.

Ben hemen yarın amaçsızca olsun demiyorum zamanı gelince illaki olur. 17 sene sonra Miseria Cantare girişi gelmiş TFB illaki gelir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: