Türkiye Sigara Tüketiminde Dünya Lideri

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
ardaelciye günde 1 paket bitiyor final stresinden diyince adam şok oldu gecen ama neyse kardesim harbi bıraktım ya aklıma getirmeyin 24 saati geçti
Adam sigarayı son bastığı andan itibaren saat saymaya başlamış bi de aklıma getirmeyin diyor, dünyanın en kriminal vakası…

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Sigara içenler hiçbir şekilde içmeyenlere bir şey demezken içmeyenlerin sürekli içenlere laf kondurması. Küçükken vücudunuzda sigara mı söndürdüler kardeşim, takmayın bu kadar. İçen biri olarak bende içilmesini salakça buluyorum o ayrı.
Pasif içicilikten astım oldum. Sadece kendinize zarar vermiyorsunuz.

Prophet

kafaya taktığına değmez
Konular
19
Beğeni sayısı
130
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sami Zayn
Sigara içenler hiçbir şekilde içmeyenlere bir şey demezken içmeyenlerin sürekli içenlere laf kondurması. Küçükken vücudunuzda sigara mı söndürdüler kardeşim, takmayın bu kadar. İçen biri olarak bende içilmesini salakça buluyorum o ayrı.
Çünkü sigaranın övülecek bir yanının hiç olmadığını içenler de gayet iyi biliyor. Aynı zamanda içenlerin içmeyenlere "neden kendine zarar vermiyorsun" tarzında bir nedenleri de olamayacağına göre... Bunun tamamen bir doğruluk ikilemi olsa kabul edilebilirliği var. Sigaranın zararını bilerek içmeye devam etmek veya bırakamamak ya tüketicinin iradesizliği ya ciddi bir madde bağımlılığı ya da tüketicinin kendi fikirleri zaten.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Pasif içicilikten astım oldum. Sadece kendinize zarar vermiyorsunuz.
Seninki çok ekstrem bir tahlilizlik. Astım olmaya çok müsait bir yapın varmış hoca. Geçmiş olsun. Senin atış yapman serbest.
Çünkü sigaranın övülecek bir yanının hiç olmadığını içenler de gayet iyi biliyor. Aynı zamanda içenlerin içmeyenlere "neden kendine zarar vermiyorsun" tarzında bir nedenleri de olamayacağına göre... Bunun tamamen bir doğruluk ikilemi olsa kabul edilebilirliği var. Sigaranın zararını bilerek içmeye devam etmek veya bırakamamak ya tüketicinin iradesizliği ya ciddi bir madde bağımlılığı ya da tüketicinin kendi fikirleri zaten.
Benim için övülecek yanları var. Yemek üzerine, alkole ve kahveye mükemmel eşlik ediyor. Sohbet ederkende içmenin verdiği bir keyif var. Benim salakça bulma sebebim bu sene 25 gün gibi bir süreyle bırakmıştım. İlk bir haftadan sonra hiçbir şekilde canım çekmedi. Bırakmayı deneyecek arkadaşlara bilgi olsun, ilk üç gün geçirilen kriz ve gerginliği atlatırsanız gerisi geliyor. Neyse bırakınca yukarıda saydığım övülecek tarafları da yokluğunu hissettirmedi. Ama işte can sıkıntısından tekrar içince başa döndüm. Sigara bağımlılığı içmeyenler için hafife alınan bir durum. Gelişigüzel şekilde enayi demek, kendine zarar veriyor demek kolay geliyor. İçen herkes bir şekilde keyif alıyor ve almasa bile ha deyince bırakamıyor. Şu an günde 1.5 paket içiyorum, içilmesini salakça buluyorum evet. Ancak bağımlılık üzerine empati yapın. Eğer vaktinde bağımlısı olmadıysanızda bu empatiyi kolay kolay yapamazsınız.

Prophet

kafaya taktığına değmez
Konular
19
Beğeni sayısı
130
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sami Zayn
Seninki çok ekstrem bir tahlilizlik. Astım olmaya çok müsait bir yapın varmış hoca. Geçmiş olsun. Senin atış yapman serbest.

Benim için övülecek yanları var. Yemek üzerine, alkole ve kahveye mükemmel eşlik ediyor. Sohbet ederkende içmenin verdiği bir keyif var. Benim salakça bulma sebebim bu sene 25 gün gibi bir süreyle bırakmıştım. İlk bir haftadan sonra hiçbir şekilde canım çekmedi. Bırakmayı deneyecek arkadaşlara bilgi olsun, ilk üç gün geçirilen kriz ve gerginliği atlatırsanız gerisi geliyor. Neyse bırakınca yukarıda saydığım övülecek tarafları da yokluğunu hissettirmedi. Ama işte can sıkıntısından tekrar içince başa döndüm. Sigara bağımlılığı içmeyenler için hafife alınan bir durum. Gelişigüzel şekilde enayi demek, kendine zarar veriyor demek kolay geliyor. İçen herkes bir şekilde keyif alıyor ve almasa bile ha deyince bırakamıyor. Şu an günde 1.5 paket içiyorum, içilmesini salakça buluyorum evet. Ancak bağımlılık üzerine empati yapın. Eğer vaktinde bağımlısı olmadıysanızda bu empatiyi kolay kolay yapamazsınız.
tumblr_6adebe90524c5a9608f5b4c27ada333b_5ef1f1bf_1280.jpg

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
1 ay/40 gündür içmiyorum takribi. Ağzının tadı yerine geliyor, koku çok rahatsız ediyor gibi ezberlerin palavra olduğunu zaten biliyordum önceden de çokça bırakıp geri döndüğüm için ama gerçekten gördüğüm tek bir faydası var. Sık ve arka arkaya içiyorsanız bir süre sonra zihniniz gerçekten bulanıklıktan öteye gitmiyor. Sigara tüketiyorken kendizine kota koyabiliyor veya her kafanız düşünceyle dolduğunda yakıp geçmiyorsanız çok da bağımlı tatavaları çekmenize gerek yok. Her şeyimiz püripak da yediğimiz şeyler talaş değil de sigaradan besin değerine geldi konu. Bağımlılığı ihtiyaçmış gibi yorumlama işlerine girip kendinizi kandırmayın. Bırakıp içmeme iradesi gösterebilenlere saygım sonsuz.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Seninki çok ekstrem bir tahlilizlik. Astım olmaya çok müsait bir yapın varmış hoca. Geçmiş olsun. Senin atış yapman serbest
Ekstrem değil emin ol. Düzenli sigara içilen ortamda bulunmak yeterli nefes darlığı yaşamak için.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: