RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟐 "𝘚𝘪𝘨𝘰 𝘷𝘪𝘷𝘰"

PGW: Son Eklenen Parta Git

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
993
PG Nakit
325
Fazlası da azı da oyuncuyu salak yerine koymak gibi oluyor bence.

Şimdi ben kimi ve nasıl salak yerine koyduğumuzu cidden anlamadım. Fake dönem dönem 1-2 çar oluyor zaten ve çoğu SUPERSTARS şovunda kendi kendine dümen tutuyor. İşin komik yani, fake çarlar ekibin çarları oluyor genelde. Örneğin Christian Cage'nin şu anda uğraştığı Jack Perry. Christian'ı oynayan oyuncu biraz yeni. Hem oyuna tutunsun hem de bir yandan işin entertainment yanında olsun diye. Nathan Jones'dan bahsederek "şu fakeleri siktir edin" diye bize akıl veriyorsun ama onun kim olduğunu biz de bilmiyoruz. Bilsek zaten Joe Gacy'nin yanına vererek Alpi'ye zaman kaybettirmezdik. En sonunda yine aktif olamadığını görüp yanından aldık bu şov gördüğün gibi. Biri de adam kayırma falan oluyor diye bir şey demiş ama Sosa'yı ve yorumlarını pek ciddiye alamadığımdan fikirlerini sadece "fikirdir" deyip geçmeyi tercih ediyorum genelde.

Her şeyden önce, ölü bir karakteri oynama eylemine belki de evren başladıktan sonra bu olay yaşandı diye bir şekilde tölere edip müsade edecek tek ekibe bu şekilde bir dille eleştiri yapmak bence hoş bir durum değil.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: