PG.com Üyelerinin Favori Müzik Janrı

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Her seferinde ortaya karışık bir şeyler dinliyorum, aklımda şu an dinlediğiniz müzikleri dinlemek var. Forum üyelerinin müzik kulağını test edelim.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Rock - Metal deyip geniş bir skala vermem daha doğru olur. Fakat favorilerim listesinde genelde psychedelic rock yapan gruplar tepededir.

Bunun dışında old school rap, gangsta rap tarafında da varım. Büyük bir Nas hayranıyım. Türkçe kısımda da Sago'yu saymasam olmaz Rap konuşuyorsam.

80'lerin pop müziklerini de çok severim.

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
En sevdigim janra Post-Punk. Punk'in ortaya koyduklarinin uzerine ekleyip inanilmaz isler basarmis The Cure, Joy Division, Gang of Four, The Chameleons, Talking Heads, Wire, Public Image Ltd. gibi cok sevdigim bir suru grubu barindiriyor.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Halk ezgileri olan her şey hoşuma gidiyor genelde. Yerellik önemli değil. Türk müziğinde Anadolu Rock'ı tutarken ecnebilerde de Blues, Country, Folk kırması işler hoşuma gidiyor. O janrda da güncelde Shawn James dinlemek çok iyi hissettiriyor.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Post Black, Atmospheric Black, Blackgaze, DSBM gibi Black metal türevleri ama son dönemlerde özellikle Post Metal'a kaydım.

Bunun dışında kendimi hiç Punkçı olarak nitelendirmesem de çok fazla Punk dinlediğimi fark ettim. Post, Classic fark etmiyor. Aynen CM Punk ben değilim aynen.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Post Black, Atmospheric Black, Blackgaze, DSBM gibi Black metal türevleri ama son dönemlerde özellikle Post Metal'a kaydım.

Bunun dışında kendimi hiç Punkçı olarak nitelendirmesem de çok fazla Punk dinlediğimi fark ettim. Post, Classic fark etmiyor. Aynen CM Punk ben değilim aynen.
O sırada seslide açtığı şarkılar

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: