Atılmış En İyi Diss?

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,350
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry

2Pac'in rahmetli Biggie'yi yerle bir ettiği disstir, bana kalırsa en iyisi...

İlk kez, yürek yenerek Kaliforniya sınırları içinde konserde söylenen Who Shot Ya ile cevabını almıştır Biggie'den Pac abim. Severiz ayrı konu.

Benim buradaki birim Ether'dır herhalde.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu eleman Eminem ağabeyime sallayayım derken kızına laf edince kral mikrofonunu eline alıp sağlam sapladı bu densize.
Eminem'in eski sağlam kalemi dönemine döndüğü diss oldu. İki albüm üst üste başarısız görülünce (ben kamikaze albümünü severim ama genelde kötü yorum aldı) bu çok iyi bir diriliş şarkısı oldu. Adam bundan sonra rap yapmayı bırakıp diğer müzik türlerine yöneldi. Em hala bu işin en iyilerinden, üstünden yıllar geçse de unutmamak lazım.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Eminem'in eski sağlam kalemi dönemine döndüğü diss oldu. İki albüm üst üste başarısız görülünce (ben kamikaze albümünü severim ama genelde kötü yorum aldı) bu çok iyi bir diriliş şarkısı oldu. Adam bundan sonra rap yapmayı bırakıp diğer müzik türlerine yöneldi. Em hala bu işin en iyilerinden, üstünden yıllar geçse de unutmamak lazım.
Dinleyicilerle aynı düşünüyorum ve maalesef sevemiyorum son albümlerini ama tabii ki bu onun bir efsane olduğu gerçeğini değiştirmez.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Dinleyicilerle aynı düşünüyorum ve maalesef sevemiyorum son albümlerini ama tabii ki bu onun bir efsane olduğu gerçeğini değiştirmez.
Dinledin mi bilmiyorum ama mtbmb ve mtbmb side b bayağı sağlam işler. Onlar gerçekten yeniden eskisi gibi hissettiriyor. Ama kral artık 50 yaşına geldi ya, canlı söylerken artık nefesi zar zor yetiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: