RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟎𝟚𝟜 "𝘙𝘦𝘩𝘢𝘣𝘪𝘭𝘪𝘵𝘦 𝘣𝘪𝘳 𝘴𝘦𝘯𝘦"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,450
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Şovun sonunda dikkat fena dağıldı, saldık takibi. Ekip kusura bakmasın lütfen. Alev alev şovdu.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Daniels'ın bu potaya çıkması çok yerinde bir karar olmuş. DoN şovundaki maçı kazandıktan sonra yapacak daha iyi bir şeyi yoktu. Del Rio'nun saldırısının şiddeti hikayenin Wes Lee ile olan maçtan çok farklı geçmeyeceğinin sinyalini veriyor. Hikaye derinleştikçe şiddetin dozu da artacaktır sanırım.

"Seninleyken asla emin olamadığım şeyden" kısmı paramparça etti. Bir beş saniye falan duvara bakma ihtiyacı hissettim. Adam yine PURE Roderick Strong benzeri derdo bir şey olmuş.

Her debut yapanın Bron Breakker'a dadanması patlatıyor. Angelico'dan da iyi güreştiği ama Breakker'ı deviremediği bir PURE Rules maçı gelecek herhalde.

Gacy'nin kiralık katili kim olacak sorusu güzel takip sebebi olmuş. Bekliyor olacağız.

Kaybeden güreşçilerin tekrar eleme maçına girebildiği bir MITB eleme sistemi kadro darlığından dolayı makul ve mecbur görünüyor ama ilk maçını kazanıp girenler daha büyük racon kesmiş oluyor tabii. Kaiser psikolojik üstünlüğü almış o konuda. Güzel maç olmuş.

Velveteen'in promosunun satır aralarında bir şeyler aradım ama bulamayınca fazla da uğraşmamak gerektiğine karar verip saldım. Oturduk rakibini bekliyoruz onun da.

Malakai Black'in bir şeyler öğretme hevesi PURE'da ilk WM şovunun ana olayına giden Sabre-Wyatt-McIntyre hikayesinin bir kısmını anımsattı. Bayağı keyif aldığım bir işti o. İki iyi oyuncunun üzerinden benzer bir şey görmek keyifli olacak gibi.

Hardy'nin çifte bayramı yalan olmuş. Kemer için birbirine düşecek gibi görünen arkadaşların hikayeleri genelde bayağı hoş oluyor. Şovun son anı bayağı sardı beni o yüzden. Hardy buradan bir şekilde yolunu bulup çıkar gibi geliyor ama belli de olmaz tabii, her şey bir anda değişebiliyor.

Bu kadar konuşuyorsun sen neredesin diyenler de çok sevinmesin, onlar mutlu olsun diye Superstars şovunu hazırlıyoruz...

Mesaide olduğum için takip edemedim yine canlı olarak, eve gelince okuyabildim şovu. PPV sonrası gayet dolu dolu, yeni hikayelerin bayağı sağlam başladığı güzel bir şov olmuş. Bütün olaylar bir sonraki şov için merak uyandırdı bende, bekliyor olacağım. Promo kesmek için de karakterin gidişatını bekliyorum, biraz malzeme biriksin diye kesmedim bu haftalık. O açığı da kapatırım. Elinize sağlık.

Layne Staley

🍓 original
Konular
11
Beğeni sayısı
389
PG Nakit
15
RPG Karakteri
Seth Rollins
Favori Güreşçi
ohannes burger
Genel hatlarıyla güzel bir şov olmuş. Şampiyonlar biraz üstümüzden geçmişler...doğrusu kendi adıma konuşursam mağlubiyeti hak ettiğimi düşünüyorum. Jeff dostumu aşağıya çekmiş bile olabilirim. Bunların hepsini toparlayacağız...

şovda emeği geçen tüm dostların eline sağlık.

Mamy D Way

🍓
Konular
26
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Ulan double champ olamadık... Herkesin ihanet beklediği bu dönemde venisin ters köşe yapıp fedakarlık yapacağını düşünüyorum. Çünkü önceki hikayelere de baktığında sürekli potansiyel bir ihanet olacağının izleri görüyor olsak da bunun temelinde venisin mayhem için aslında kağıt üstünde elde edeceği bir başarı için fedakarlık yapma şansı olmaması aslında. The Sex ekibi bu süreçte doğru ilerleyecek diye tahmin ediyorum. Şov güzeldi ellerinize sağlık dostlar.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,841
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ulan double champ olamadık... Herkesin ihanet beklediği bu dönemde venisin ters köşe yapıp fedakarlık yapacağını düşünüyorum. Çünkü önceki hikayelere de baktığında sürekli potansiyel bir ihanet olacağının izleri görüyor olsak da bunun temelinde venisin mayhem için aslında kağıt üstünde elde edeceği bir başarı için fedakarlık yapma şansı olmaması aslında. The Sex ekibi bu süreçte doğru ilerleyecek diye tahmin ediyorum. Şov güzeldi ellerinize sağlık dostlar.
ANALiz.. Biz de öyle düşünmek istiyoruz dosto ama sanki... neyse.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
El Patron - O'Neil mevzusu bana Gus Fring - Don Eladio havası verdi nedense. Bu Meksikalılarda tam GTA karakteri havası var ayrıca.

Daniels'ın Alberto'nun anını berbat etmesi ve meydan okuması etkileyici olmuş. Fakat Eddard Stark gibi açık hedef haline gelmiş. Daniels'ın ben bir şekilde şampiyon olacağı kanaatindeyim bakalım.

Wes Lee ise yoluna Fallen Star Boy olarak devam edecek. Bu karakter acaba umursamaz bir karakter mi olacak yoksa yaşadığı hayal kırıklıklarının acısını rakiplerinde mi çıkartacak göreceğiz.

Bron Breakker tam bir errrkkkekkkk. Kenny Omega'nın debutu hayırlı olsun. Bron ise kemerini beklediğim gibi korumuş tebrik ederim. Angelico debut da hayırlı olsun ama sondaki o gife nedensizce güldüm. :D

Abi bu Joe Gacy çok sinir bozucu birisi ya. BAB'da yazıyorum cidden tam bir şeytan kesinlikle güven veren birisi değil.

4'lü maçı beklediğim gibi Kasier kazanmış. Jey ve Ciampa da diğer maçlardan katılacaklardır kesinlikle.

Black ve Dream promolarını beğendim.

The Sex ise RPG tarihinin en başarılı ve en komple takımlarından birisi oldu. Mox ve Jeff TTC'ye giderken ellerindeki şampiyonluktan olabilirler. Açıkçası tutmuş takımların ana kemer maçına çıkmasını destekliyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: