Anime - Manga Sohbet ve Tartışma Konusu

Vicious

Kızılcıklı
Konular
34
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Bleach_Tite_Kubo_1681318581666_1681318624861_1681318624861.jpg

Anime ve Manga severler, burada sohbet ve muhabbet edebiliriz.​

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ara sıra aklıma gelip bir farkındalık uyandırıp gidiyor seri gerçekten. Son 1 haftadır seride çalan parçaları dinler oldum. Hafızam silinse de tekrar izlesem keşke.
O zaman izlediğimde de vurmuştu da, bu seriyi şu an izlesem şundan sonra krize girerdim;

Hala ağlamaklı olurum her dinlediğimde.

ÖLÜMDEN MUTLU SON ÇIKAR MI LAN HA ÇIKAR MI

Clannad'ı bu sebeple izleyemiyom.

Kısaca konusunu ve seri hakkındaki düşünce ve yorumlarını anlatır mısın? Hep başlamayı düşündüğüm bir seri de ondan sordum.
Konusu şu: Büyünün hüküm sürdüğü bir evrende, kendine lonca arayan 17 yaşındaki Lucy, şans eseri tanıştığı Natsu ile Perilere; yani büyücü loncaları arasında en çılgın ve kötü şöhretli olan Fairy Tail'e katılır. Erza ve Gray ile beraber görevden göreve koşarlar.

Şahsi görüşüm: Beyni kapatıp izlemen ya da okuman lazım. Çok üstüne düşünüp kafa yoracak bir şey yok. Nakama power'ın zirve yaptığı seri, arkadaşlığın gücü dalgasına yapamayacağın şey yok.

Meme ve kalça var bolca ve serinin en iyi yaptığı şey bu. Bolca müthiş kadın karakter var.

Sevilesi çok karakter var ama işlenişler meh.

Evren güzel ama işleniş meh. Klasik Mashima serisi.

Ben çocukken izlediğimden yeri ayrı. Tuhaf bi cazibesi var ama aslında çekilecek çile de değil.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
53
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
O zaman izlediğimde de vurmuştu da, bu seriyi şu an izlesem şundan sonra krize girerdim;

Hala ağlamaklı olurum her dinlediğimde.

ÖLÜMDEN MUTLU SON ÇIKAR MI LAN HA ÇIKAR MI

Clannad'ı bu sebeple izleyemiyom.

Konusu şu: Büyünün hüküm sürdüğü bir evrende, kendine lonca arayan 17 yaşındaki Lucy, şans eseri tanıştığı Natsu ile Perilere; yani büyücü loncaları arasında en çılgın ve kötü şöhretli olan Fairy Tail'e katılır. Erza ve Gray ile beraber görevden göreve koşarlar.

Şahsi görüşüm: Beyni kapatıp izlemen ya da okuman lazım. Çok üstüne düşünüp kafa yoracak bir şey yok. Nakama power'ın zirve yaptığı seri, arkadaşlığın gücü dalgasına yapamayacağın şey yok.

Meme ve kalça var bolca ve serinin en iyi yaptığı şey bu. Bolca müthiş kadın karakter var.

Sevilesi çok karakter var ama işlenişler meh.

Evren güzel ama işleniş meh. Klasik Mashima serisi.

Ben çocukken izlediğimden yeri ayrı. Tuhaf bi cazibesi var ama aslında çekilecek çile de değil.

Valla izlersem sırf Erza için izliyecem galiba ama izlememe daha var. Bu sene çok iyi epey anime çıktı ve epey gerideyim. Solo Levelling'i yeni bitirdim, şu an JJK izliyorum daha sırada Misfits of the Demon Lord Academy, Mushoku Tensei ve Konosuba var. Arada da bir İnvincible attırıp Fate Grand Order, Fate'in yan serileri (Grand Order, Strange Fake, Prototype) bitirecez.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: