Türkler Yılbaşı Kutlamaz

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
986
PG Nakit
330
Müslüman birinin kutlaması normaldir ama evet, popüler kültürle beraber olduğundan daha fazla değer görmüş bir gün.

Irktan önce inanç gelir Kamos hocam. Kimse ırkını seçemez ama inancını kendi oluşturur. Bunu da o küçücük beynine sok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Türkler Irktan önce İnanc'ı benimsedikleri için Osmanlı ve daha birçok Türk devleti çöktü zaten. Ha bana kalsa ikiside zirvalıkta dediğin şey yanlış. En azından tarihsel arenada öyle

OhMyMind

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
109
PG Nakit
50
Bu ne kepazelik böyle, kültürünüze sahip çıkın yoksa çocuğunuz diş perisi, noel baba falan derken transeksüel olur.
Saçma bir şeyle karşılaşacağımı beliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Zorul zorul zortlattı konu.
Yılbaşı veya Noel kutlamak Türklere yasaktır!
Türk'üm ve kutlayacağım, nasıl bir yaptırım uygulayacaksın? Esefle kınayacak mısın yoksa?

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,785
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Türkler Irktan önce İnanc'ı benimsedikleri için Osmanlı ve daha birçok Türk devleti çöktü zaten. Ha bana kalsa ikiside zirvalıkta dediğin şey yanlış. En azından tarihsel arenada öyle
600 sene ayakta kalınca alkış yok; yıkılınca inanç suçlu. Kaldı ki ben ülkelerden bahsetmiyorum dostum. Ülkeler gelip geçici. Obje olarak her şeyi iyi veya kötü olarak kullanabilirsin. Bu, yetki sahibi kişilere kalmış. İnanç dediğimiz şey zırvalıksa senin düşüncen de zırvalık. Çünkü sen de kendi inancını dillendiriyorsun. Kendi kendinle çelişiyorsun.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: