RPG senden nefret ediyoruz çünkü seni çok sevmiştik (hayali şirket)

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,202
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Delikanlı gibi yine underdog adamı oynayıp ana kemer almıştık... Sadece ara verildikten sonra oynanılan son çeyrekte yoktum. Benim için PURE'da ana kemer almaktan daha fazla eğlendiğim bir süreç olamayacağını düşünerek 7 8 senedir bir kere bile ara vermediğim RPG oyunculuğumu sonlandırmıştım.
O underdog adamı sonra şirketin en şerefsiz çarına çevirmiştim...

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,202
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Sanırım pandeminin verdiği eve tıkılı olmanın sıkıntısıyla ve boş zamandan dolayı gerçekten özel bir RPG deneyimiydi PURE. Başları konusunda aynılarını söyleyemeyeceğim benim sevmediğim ve tutunamadığım bir dönem ama aktif olmadığımdan da olabilir bu düşüncem belki oynasam farklı düşünürdüm. Ama özellikle hanımefendi senaryosundan sonra şirketin zirve ve sonradan da zirveden inmeden oldukça aktifken kapanış dönemiydi. Son 5 ayda alınan reytingler şaka gibiydi gerçekten 2021 Mart-2021 Temmuz arası. Bir daha bir RPG o kadar reyting alabilir mi? Hiç sanmam. Son kapatma dönemi bizim için eziyet olmuştu ekip olarak ilkay, keka, sülo ve ben 4 kişi falan kaldığımızdan ama yine de güzel bir deneyimdi PURE.

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,202
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Fakat objektif bakmam gerekirse PGW şu ana kadar içinde bulunduğum en kaliteli RPG olabilir. PURE + SOILED'da oyuncu olarak çok şey elde etmiş biri olarak rahatça söyleyebiliyorum bunu. Özer de aynısını podcast'te demişti diye hatırlıyorum. Senaryoların kalitesinden tut, yazılan maçların gerçekçiliğine kadar büyük bir fark yaratıyor. Geçmişteki tüm şirketler toplansa ve "gerçek hayattaki bir güreş şirketi" gibi yazılsa ortaya PGW çıkardı. Burada en önemli faktör hem oyuncuların hem ekibin artık tam anlamıyla olgunlaşmış olması bence. Çok profesyonel bir şekilde yazılıp oynanılıyor oyun şu an. Bu yayın botu mevzusuyla zaten RPG'de tarih yazıldı.
Senaryo işlenişi olarak PGW kesinlikle en iyi şirket bence de. Gerçek şirket kafasıyla yazılıyor gibi hissettiren ilk RPG olabilir. Ama pandeminin de verdiği etkiyle PURE'un 2021 yorum reytinglerine hiçbir zaman ulaşamayacak muhtemelen.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
916
PG Nakit
80
RPG Karakteri
CM Punk
Senaryo işlenişi olarak PGW kesinlikle en iyi şirket bence de. Gerçek şirket kafasıyla yazılıyor gibi hissettiren ilk RPG olabilir. Ama pandeminin de verdiği etkiyle PURE'un 2021 yorum reytinglerine hiçbir zaman ulaşamayacak muhtemelen.
Oyuncu kadrosu o son 6 ay kadar kalabalık olamaz bence de ama yorum bazında reytingin benzemeyecek olması daha iyi. RPG'de en nefret ettiğim şey içi boş mesaj spamlama mevzusuydu ve bu geyiğin en çok döndüğü dönem de 2021 senesiydi harbiden.

Layne Staley

🍓 original
Konular
11
Beğeni sayısı
389
PG Nakit
15
RPG Karakteri
Seth Rollins
Favori Güreşçi
ohannes burger
PURE'un altın dönemi geçmişte tatlı bir anı olarak kaldı. Benim için her zaman yeri ayrı olacak bir dönemdi. Burada şu an arkadaşım olan hemen herkes ile o dönemde tanıştım. Gururla "I WAS THERE" deriz mesela. Bunun dışında bir rpg oyuncusu olarak o dönemki azmimi, hırsımı, enerjimi kendimde şu an göremiyorum. Belki de Fernando Torres gibi prime dönemimiz sadece birkaç sezonluktu... arkadaş... 😔

Konular
56
Beğeni sayısı
1,143
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Sanırım pandeminin verdiği eve tıkılı olmanın sıkıntısıyla ve boş zamandan dolayı gerçekten özel bir RPG deneyimiydi PURE. Başları konusunda aynılarını söyleyemeyeceğim benim sevmediğim ve tutunamadığım bir dönem ama aktif olmadığımdan da olabilir bu düşüncem belki oynasam farklı düşünürdüm. Ama özellikle hanımefendi senaryosundan sonra şirketin zirve ve sonradan da zirveden inmeden oldukça aktifken kapanış dönemiydi. Son 5 ayda alınan reytingler şaka gibiydi gerçekten 2021 Mart-2021 Temmuz arası. Bir daha bir RPG o kadar reyting alabilir mi? Hiç sanmam. Son kapatma dönemi bizim için eziyet olmuştu ekip olarak ilkay, keka, sülo ve ben 4 kişi falan kaldığımızdan ama yine de güzel bir deneyimdi PURE.
Hanımefendi işi tutmasa RPG kapanacaktı sanki, @keka yine ne icat ettin sen ya abi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: