Önce Şehit Cenazesi, Sonra HDP Ziyareti

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,529
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
HDP AKP'ye kaybettirmeye yönelik tavrımızı değiştireceğiz deyince tabi bir tutuşma bir ziyaret planı gayet normal.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
796
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
CHP, AKP gibi gizli gizli görüşmediği için mi sorun oluyor bunlar?

KK yağmurdu bu adam dolu. Yağmurdan kaçtık doluya tutulduk. İşin kötüsğ bu adam Manisalı abi nasıl oluyor. KK en azından bir denge kuruyordu. Bu tamamen kör göze parmak sokuyor. Vallahi ben @Spear of Chaos yerinde olsam değişimci tayfa ile feci dalga geçerdim. Kral yine insaf ediyor.
Yerel seçimde destekleyeceğiz, yerel seçimde 6 büyükşehirin en az 4'ünü alamazlarsa o zaman yeriz bunları.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,073
PG Nakit
1,090
Partinin adı CHP, yönetenlerin ağzında “Atatürk’ün partisiyiz” lafı sakız olmasa sorun olmaz. Hem Atatürkçü olup hem dersim harekatına soykırım diyemezsin, Şeyh Said savunamazsın, PKK’nın uzantısı olan parti ile pazarlık yapamazsın. Ülkeyi kuran iradenin bir omurgası vardı. Bu parti herhangi bir sistem partisi.

Styles Clash

Hand of the King
Konular
92
Beğeni sayısı
1,693
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles

Yerel seçimde destekleyeceğiz, yerel seçimde 6 büyükşehirin en az 4'ünü alamazlarsa o zaman yeriz bunları.

Dostum şehit cenazesinin olduğu gün açık bir şekilde de hdp ile görüşmezsin bir zahmet.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
796
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Partinin adı CHP, yönetenlerin ağzında “Atatürk’ün partisiyiz” lafı sakız olmasa sorun olmaz. Hem Atatürkçü olup hem dersim harekatına soykırım diyemezsin, Şeyh Said savunamazsın, PKK’nın uzantısı olan parti ile pazarlık yapamazsın. Ülkeyi kuran iradenin bir omurgası vardı. Bu parti herhangi bir sistem partisi.
Ataturk bu partiyi "100 yıl sonra da benim fikirlerimi konuşun he ona göre" diyerek kurmadı ki. Kemalizm'in bazı ilkeleri şu an uygulanamaz durumda kaldı. Hâlâ yaşatılması gereken halkçılık, laiklik, cumhuriyetçilik ve devrimciliğin nöbetini zaten mevcut CHP tutuyor. DEM-P kirli bir parti haline geldi 4 5 aydır evet ama Kürtlerin haklarını savunan daha doğrusu azınlıkların hakkını savunan başka parti olursa söyleyin onlardan da bazı şehirlerde destek isteyelim. Bu konuları sadece seçim zamanı konuşunca DEM-P'de kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor doğal olarak.

Dostum şehit cenazesinin olduğu gün açık bir şekilde de hdp ile görüşmezsin bir zahmet.
Şehit cenazesinin olmadığı bir gün görüşebilir yani?

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,073
PG Nakit
1,090
Ataturk bu partiyi "100 yıl sonra da benim fikirlerimi konuşun he ona göre" diyerek kurmadı ki. Kemalizm'in bazı ilkeleri şu an uygulanamaz durumda kaldı. Hâlâ yaşatılması gereken halkçılık, laiklik, cumhuriyetçilik ve devrimciliğin nöbetini zaten mevcut CHP tutuyor. DEM-P kirli bir parti haline geldi 4 5 aydır evet ama Kürtlerin haklarını savunan daha doğrusu azınlıkların hakkını savunan başka parti olursa söyleyin onlardan da bazı şehirlerde destek isteyelim. Bu konuları sadece seçim zamanı konuşunca DEM-P'de kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor doğal olarak.
Türkiye cumhuriyeti üniter bir devlettir. "Türk" Türkiye vatandaşlarına denir ve herkes kanun önünde aynı haklara sahiptir. Hukuk devletini düzgün işlettiğinde ortada bölücü terör örgütünün silahı olan etnik siyasete ihtiyaç kalmaz. Sen bunu anlamadığın sürece ne seninle CHP ne de Atatürk tartışırım. Sorunun ne olduğunu sorduğun için cevap verdim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
796
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Türkiye cumhuriyeti üniter bir devlettir. "Türk" Türkiye vatandaşlarına denir ve herkes kanun önünde aynı haklara sahiptir. Hukuk devletini düzgün işlettiğinde ortada bölücü terör örgütünün silahı olan etnik siyasete ihtiyaç kalmaz. Sen bunu anlamadığın sürece ne seninle CHP ne de Atatürk tartışırım. Sorunun ne olduğunu sorduğun için cevap verdim.
Şu an dediğin durum gerçekleşmediği için hukuk devletinin temeli olan azınlık hakları gündemde tutuluyor zaten. Ben senin dediğini anlıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: