A Song of Ice and Fire Tartışma Konusu

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
Euron-mike-hallstein-infobox.jpg

babaya respect atmayanla işimiz olmaz
abı bu herıfın evde set var cıddı okur 👍👋

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Dizide Pedro Pascal bence kitabı geçti. Bir benzerini de Paddy Considine, Viesrys karakteri için yaptı.
Pedro Pascal bence de kitabı geçti ama Paddy bambaşka bir mevzu. Çünkü Viserys normalde gerçekten derinliği olmayan bir karakter hani bir Jaehaerys gibi Aegon gibi hatta 2. Aegon kadar bile yazılmamış bir karakter ama dizi ile birlikte öyle bir şey çıktı ki ortaya çok ayrı bir karakter oldu.

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
350px-Corlys_Velaryon_by_Chillyravenart.png

@The Mandalorian aga ırkçı değilim ve çoğu yapıma göre iyi de yedirdi diversity işini HotD ama şu adam böyle olsa şu an ve biraz daha iyi işlense en az Daemon kadar fan favorisi olurdu. Yani bırak işte karakter görünüşü kitaba uysun ne kasıyorsunuz? Hani bide Targaryenlar çok evleniyor Velaryonlarla onlar neden melez değil o zaman? Çok boş iş. Ben bir Tully kızıl saçlı olmayınca bile kuruluyorum. Bence dikkat edilmeli. Zenci yapabilecekleri çok karakter seçeneği var zaten.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
350px-Corlys_Velaryon_by_Chillyravenart.png

@The Mandalorian aga ırkçı değilim ve çoğu yapıma göre iyi de yedirdi diversity işini HotD ama şu adam böyle olsa şu an ve biraz daha iyi işlense en az Daemon kadar fan favorisi olurdu. Yani bırak işte karakter görünüşü kitaba uysun ne kasıyorsunuz? Hani bide Targaryenlar çok evleniyor Velaryonlarla onlar neden melez değil o zaman? Çok boş iş. Ben bir Tully kızıl saçlı olmayınca bile kuruluyorum. Bence dikkat edilmeli. Zenci yapabilecekleri çok karakter seçeneği var zaten.

En azından Rings of Power gibi kör göze parmak sokmadılar.

Click here to login using your socials account