A Song of Ice and Fire Tartışma Konusu

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Evet, bizim de wiki değil ama bol görselli bir dökümanımız vardı. Ben hanedan yönetmek üzerine bir roleplay yaptırıyordum. Her hane liderine ve ailesine ayrı bir hikaye oynatıyordum. Oyuncular küçük haneleri oynuyolardı. Entrika, dram boldu.
Ciddi yapılsa aşırı keyifli olur aslında ama güreş RPG’leri gibi bunu sürdürmek kolay değil sanırım. Güreş RPG’lerinde hani promo, şov takibi vs. çoğu şey zaten belli olduğundan saha keskin ve uygulaması kolay bir düzen var.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Ciddi yapılsa aşırı keyifli olur aslında ama güreş RPG’leri gibi bunu sürdürmek kolay değil sanırım. Güreş RPG’lerinde hani promo, şov takibi vs. çoğu şey zaten belli olduğundan saha keskin ve uygulaması kolay bir düzen var.
Zaten 30 kişiyle oynamıyorum bunu ben. Maks 5. Sayı ne kadar az olursa aile/hane başına düşen hikayenin kalitesi artıyor ne de olsa. Sonra çocuklarını oynuyorsun, yeni nesilleri oynuyorsun falan filan.

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Zaten 30 kişiyle oynamıyorum bunu ben. Maks 5. Sayı ne kadar az olursa aile/hane başına düşen hikayenin kalitesi artıyor ne de olsa. Sonra çocuklarını oynuyorsun, yeni nesilleri oynuyorsun falan filan.
Crussader Kings oyununu biliyorsan onun mantığının bilgisayar oyunu hali gibi o zaman. Anladım. Evet gayet iyi olur gibi.

Gloom

Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Crussader Kings oyununu biliyorsan onun mantığının bilgisayar oyunu hali gibi o zaman. Anladım. Evet gayet iyi olur gibi.
Evet. Aynen öyle ama ASoIAF versiyonu. CK2 de 3 de çok severim bu arada. Fikri de oradan geliştirmiştim jksfşgjsl ama bunun dışında çok da roleplay yaptırdım. Bazıları hala devam ediyor. 7-8 yıldır devam ettirdiğimiz oyunlar var bazı samimi dostlarla.

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Evet. Aynen öyle ama ASoIAF versiyonu. CK2 de 3 de çok severim bu arada. Fikri de oradan geliştirmiştim jksfşgjsl ama bunun dışında çok da roleplay yaptırdım. Bazıları hala devam ediyor. 7-8 yıldır devam ettirdiğimiz oyunlar var bazı samimi dostlarla.
Orada da AGOT/ASOIAF modu var belki oynamışsındır aşırı keyifli ve gerçekten her detaya uğraşmışlar. Normal CK2 400 saatim varsa 100 saati o moddur sanırım. CK3 için bekliyorum şimdi de.

bilgisayar oyunu olmayan*

Gloom

Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Orada da AGOT/ASOIAF modu var belki oynamışsındır aşırı keyifli ve gerçekten her detaya uğraşmışlar. Normal CK2 400 saatim varsa 100 saati o moddur sanırım. CK3 için bekliyorum şimdi de.

bilgisayar oyunu olmayan*
Oynadım oynadım. Benim 130 saat falan var 2'de. 3 de 40 saat falan. Bir ara berbaer girelim sarıyor cidden.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
314
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
4. kitabın yarısında kaldım. Tekrardan okuma alışkanlığı kazanabilirsem baştan başlamayı düşünüyorum ama o alışkanlığı bir daha kazanamayacağım gibi.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Euron-mike-hallstein-infobox.jpg

babaya respect atmayanla işimiz olmaz