RPG Başıboş Kaçak Sorunu

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,557
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles

JBL%E2%80%99s-Limousine-820x461.jpg

JBL'in limuzuni girişte görünüyor! Limuzinden JBL klasik kovboy şapkasıyla birlikte çıkıyor ve ringe doğru geliyor. Bazı hayranlar onu ölümüne desteklerken bazıları ise booluyor. JBL bir hayranın önünde duruyor. Hayranın elinde "JBL Irkçı" pankartı var. JBL pankartı alıyor ve gülerek yırtıyor. Ardından da hayranın yüzüne küçümseyici bir şekilde dokunup ringin yolunu tutuyor. JBL ringe girip mikrofon alıyor.

pMWslSjt5ivW5TWEim2-h0Ib8L9AN1QS9_6yQzX02Ojaa47dadUNNWUt_T-Pc3pHeglM7r9CsgExP8SOTj7BWL5gepYNvn_aEYfwru6yfOO0WWgGFbR0re1PwCwmIBRwwTcNyq429ja-fr3fPPMTFMpAUCfYv1Y3lPjPjoKz40zjpOgj3ffBRzUzxQ

"Aziz PGW seyircileri ya da kısaca Amerika halkı mı demeliyim! Bugün burada tarihi bir geceye tanıklık ediyoruz. PGW ilk şovu ile başladı! Büyük bir heyecan! Profesyonel güreş yeniden eski altın günlerine dönüyor. Evet bu bir gerçek! Profesyonel güreş yeniden mükemmel bir hale geliyor. Bunu yoğun etkileşimden yola çıkarak söyleyebilirim. Twitter, Instagram, Tiktok ve Threads bizi konuşuyor. Fakat bu PGW yönetiminin ya da arka alandaki herhangi birisinin başarısı değil. Hayır bu tüm çalışanların da bir başarısı değil! Bu BENİM BAŞARIM! Evet benim başarım. JBL olarak ülkemizi kaçak yollarla dolduran ne kadar vasıfsız çöp güreşçi varsa hepsine savaş açtım. Çünkü bu sektörü dibe çeken bu tip adamlardı. Andrade El Idolo dediğimiz adamın İngilizcesi berbat ve konuşmaları ilgi çekmiyor. Güreş stili ise berbat. Bu gece bunu gördük. Bunun gibi sığıntılar yüzünden güreş her geçen gün kan kaybedip duruyordu. Fakat benim yaktığım meşale ateşi tüm PGW ve profesyonel güreş alemine umut oldu. İnanıyorum ki bu kaçakları tamamen ülkelerine geri döndürdüğümüzde profesyonel güreş Pazartesi Savaşları'nın olduğu dönemden çok çok daha ilgi çekici hale gelecektir. O zamana kadar Amerikalı dostlarıma çağrım şudur görevimi tamamlayana kadar birbirimize karışmayalım. Görevimi tamamladığımda ise hepimize çok daha iyi bir PGW ortamı kalmış olacak. Bu süre içerisinde birbiriniz ile de kavga etmeyin! Gelin birlik olalım ve eski güzel günlerimize kavuşalım!"

Seyircilerin bir kısmı JBL'i desteklerken bir kısmı "Irkçı" tezahüratları atıyor.

"Hayır ben ırkçı birisi değilim. Benim ırkçı olduğumu iddia edenler ise düpedüz salaktır. Evet salak diyorum çünkü ben salağa salak diyen bir adamım! Salaksınız!Lüks dairelerinizde yüksek güvenlikli sitelerinizde oturup şirketimizin ve ülkemizin düpedüz kartellerle, şeriatçılarla dolmasını istiyorsunuz. Bu vatan kolay kazanılmadı! kolay kolay da kaybetmeyiz! Ben bütün sığıntı kaçaklara buradan apaçık meydan okuyorum! Hepinizi tek tek göndereceğim! Bugün Andrade'ye yaptıklarım bu uğurda olan kararlılığımı net bir şekilde göstermiştir. Benim zayıf yönlerimi bulup oradan yürümeye çalıştı ama az kalsın canından oluyordu. Evet gözümü o kadar kararttım! Ben sözümün eri bir adamım! Gerekirse zorla demiştim! Evet bu da onun bir göstergesi. Ya destekleyin ya da yolumdan çekilin! Yoksa olacaklara karışmam! Burası vatan kardeşim! Tatil köyü değil! Ben istiyorum ki Meksikalı Meksika'da Arap da Orta Doğu'da olsun. Benim güzel ülkemden gitsinler! Bu insanlar tehlike saçıyorlar. Bugün yolumu kesen Hunico eşgal bir tip. Adamın polis departmanında birçok suçtan dosyası var! Bu adamın maksadı güreşmek değil. Bu gibi insanlar televizyonda süre almayı hak etmiyor. Ailenizle bir televizyon şovu izliyorsunuz ve Hunico gibi bir adam önünüze çıkıyor. Bu bu (ellerini oynatır) kabul edilebilir bir şey değil. İşin daha da kötüsü Hunico'nun yaptığı eylemler birçok sığıntı kaçağı da cesaretlendiriyor. Eğer bugün bunlara dur demezsek yarın daha tehlikeli insanlarla uğraşırız! Ancak sakın ola ki kendinizi çaresiz hissetmeyin! Ben buradayım! Son kaçak gidene kadar mücadele edeceğim! JBL GELECEK KAÇAK..."

JBL'in sözleri kesiliyor...

Money Makerz

trapstar
Konular
117
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
434
1 1
Elinde mikrofonla girişte Hunico beliriyor. Ese ese ese, un segundo hermano diyerek girişte herkesin görebileceği şekilde duruyor.

c7d6863ff5364ef0-600x338.jpg

Hunico konuşmaya başlıyor:

PGW açıldığından beri biz Meksika'lılara ırkçılıktan başka bir şey yapmıyorsun! JBL, senin gibi ırkçı bir Amerikalıyla aynı şirkette olmak benim için gerçekten sinir bozucu. Senin gibi bir adamın hala burada olmasına inanamıyorum. Bu güreş dünyası herkesin eşit olduğu bir yer olmalı, ancak sen sürekli olarak nefret ve ayrımcılık yayıyorsun. Senin ırkçı düşüncelerin beni kızdırıyor. Meksika kökenli bir güreşçi olarak, her gün verdiğim mücadelelerle kanıtlıyorum ki etnik kökenimden dolayı değil, becerilerimden dolayı buradayım. Senin gibi bir cahilin beni aşağılamaya hakkı yok. Görüyorsun JBL, güreşin gerçek dünyasıyla burada uğraşman gerekecek. Kültürler arasında köprüler kurmak ve insanların birlikte eğlenebileceği bir atmosfer yaratmak için buradayım. Senin ırkçılık ve nefret dolu söylemlerine tahammül edemem puta!

Hunico bu sözlerinden sonra seyircilerden destek alıyor ve konuşmaya devam ediyor.

Sana bir şey söylemek istiyorum, JBL. Senin gibi ırkçıların yüzünden bu dünyada hala savaşmamız gerekiyor. Senin düşüncelerin geri kalmış, kabul edilemez ve aşağılıkça. JBL, senin gibi bir adamla uğraşmak beni gerçekten gerginleştiriyor. Ancak burada sana bir şeyi açıkça ifade etmek istiyorum: Senin ırkçılığınla ve nefret dolu söylemlerinle başa çıkacağım ve insanları senin zehirli etkilerinden koruyacağım. Sana bir ders vermek için buradayım ve bu ringde vakti geldiğinde seni yenilgiye uğratacağım!

Hunico (sitemkar ve sert bir şekilde konuşmaya devam ediyor)
JBL, senin gibi bir küçük adamın benimle uğraşmaya cesaret etmesi gerçekten utanç verici. Kendini ne sanıyorsun? Bir ırkçı olarak sadece nefret yayarak var olmaya çalışıyorsun. Ama ben sana söyleyeyim, senin nefretin gücümü kırabilecek bir şey değil! Senin gibi bir zavallının beni durdurabileceğini sanması çok komik ese! Senin ırkçı kalbinden çıkan nefreti, benim tutkulu ruhum parçalayacak. Her hareketimde, her darbemde, sana kendi küçüklüğünü ve bu toprakları kurarken ilmek ilmek işlediğiniz ırkçı değerlerin ne kadar değersiz olduğunu hatırlatacağım!

İşte tam olarak bu yüzden ben buradayım, Hunico burada! Güreşin herkese ait olduğunu hatırlatmak için, sokakların herkese ait olduğunu hatırlatmak için, lanet Meksika kartelinden kurtulup yeni bir hayata başlamak isteyen bir çok Latin Amerikalı gencin hayallerinin gerçek olabileceğini göstermek için buradayım.

Ben JBL, Ben...
Amerika'nın herkese ait olduğunu kanıtlamak için buradayım!

Seyircilerden US4ALL (Herkes için Amerika) chantleri yükseliyor!
#US4ALL
#US4ALL
#US4ALL
Hunico mikrofonu yere bırakıyor ve başı dik ve sinirli bir şekilde JBL'e doğru bakarken kameralar arka alanı gösterir...

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,557
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Arka alanda yürürken kameralarla karşılaşan Hunico kendisini izinsizce çeken beyaz tenli kameramana çok sinirlenip tekme tokat dövmeye başlıyor ve yakasından tutup "beni çekeceksen ringde çek ulan or*spu çocuğu" diyerek kameramanla birlikte arka alandan ringe doğru geliyor. Seyirciler ne olduğunu şaşırmış ve olayı çözmeye çalışırken ringdeki iki üç tane cruiserweight or*spu evladına sert zorba bakış atıyor Hunico. Bu bakışı gören sivrisinekler hemen kaçışıyor. Daha sonra Hunico ringe beyaz kameramanla birlikte girip kameramanı bir güzel pataklıyor. Daha sonra mikrofonu eline alıyor ve şöyle söylüyor.

PGW denen bu ucube şirket biz Meksika'lıların bol acılı tacodan sonra götünü püskürterek sıçtığı klozetten başka bir şey değildir. Biz bu ülkede olmasak siz aptal amerikalılar götünüzü bile silemezsiniz ese! Geçen gün craigsliste girdim. Tüm zor işler için Meksikalıların arandığı ilanlar gördüm. O anda kafama dank etti. Dedim ki biz olmasak bunlar bir bok yiyemeyecek. Aynen öyle! JBL ve Trump gibi beyaz götlü faşizan ırkçı piçler sürekli olarak bize nefret suçu işliyor. Uluslararası hukuk eğer görevini yerine getirip bu beyaz götlü ibnelere haddini bildirmezse biz Meksikalılar olarak günde en az sekizer adet bol acılı taco dürüm yemek suretiyle sabah akşam sıçarak ülkenin tüm kanalizasyonlarını tıkayacağız. Bakalım o zaman beyaz götlü, Dior Sauvage sıkmadan duramayan JBL pezevengi bok kokusu eşliğinde nasıl kimsenin siklemediği rafine zevklerine odaklanacak göreceğiz.

Biz Meksikalıları küçümsemeye devam ederseniz hermanolarım ve ben sizi bulduğumuz yerde bıçaklayıp tam olarak suratınıza bol acılı taco dürüm aromalı sıçacağız ve fotoğraflarınızı PGW.com sitesinde paylaşacağız.

* bu sırada kameraman ringde yavaş yavaş kendine gelirken Hunico bir anda elini karnına götürür ve öğürmeye başlar *

AAAAH! Sanırım sıçacağım.. Bu sabah yediğim 11 tane taco götümü zorluyor adamım! Tanrı aşkına hemen klozet getirin buraya yoksa sıçacağım! Aaaah yardım edin!!! Oh bir saniye! Bu kameraman piçini klozet olarak kullanabilirim sanırım.

* seyirciler deliye dönüyor kameramanı ve amerikayı aşağılayan Hunico'ya saldırmak istiyorlar ama güvenlik güçleri seyircileri tutuyor *

Hunico pantolonunu sıyırıyor ve 20 bin kişinin ortasında kameramanın suratına cıvık turuncu şekilde sıçıyor. Ve götünü kameramanın PGW logolu tişörtüne silip salonun en arkasındaki karaborsa bilet bulan Meksikalı kardeşlerine üçlü ESE çektiriyor..

ESE!
ESE!
ESE!

Hunico boklu tişörtü ringin ortasına bıraktıktan sonra arka alana doğru gidiyor. Kameralar hala onu çekerken otoparkta bir bisiklet görünce bisikletin kilidini seri bir şekilde patlatıp olay yerinden hızla ayrılıyor ve kameralar kapanıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 475

Hunico'nun geçen haftalarda arka alanda yaptığı rezillikler özet bir şekilde ekrana geliyor. JBL sırıtmaya başlıyor ardından da konuşmasına devam ediyor.

"Evet ne diyordun? Amerika hepimiz için mi? Sen daha insanlıktan nasibini alamamış bir haydutsun! Sen değil bu ülkeye bu dünyaya bile ait olmamalısın. İnsanlık adına büyük bir sorunsun. Bu şirkete nasıl sızdın bilmiyorum ama seni göndereceğim. Hatta ilk seni göndereceğim. Böylece buraya kaçak yollarla girip huzuru bozmaya çalışan her kim varsa onlara sağlam bir ders vermiş olacağım! Biz ne bu ülkeyi ne de bu şirketi senin gibi soytarılara yedirmeyiz! Hadi oradan bir de duygu sömürüsü yapıyor. Senin gibi alçaklara karşı olmak ırkçılıksa evet ben ırkçıyım!"

Arena buz kesiliyor. Fakat JBL'i bir seyirci destekleyince ardından arenada JBL'i destekleyen kesimin sesi gür bir şekilde çıkıyor. JBL ise adeta Homelander gibi sırıtmaya başlıyor ve sözlerine devam ediyor.

"Anlaşılan Hunico Amerika halkı da seni istemiyor. Hele ki bu yaptığın rezilliklerden sonra bu konuda haklılar! Bana kalırsa evlat kendini daha fazla rezil etme. Son yaptıklarının üstüne daha rezil şeyler yaparsan seni ait olduğun ülke de kabul etmeyecek! Valizlerini hazırla. JBL Turizm ile en ön klimalı yerden ülkene dönüyorsun."

JBL sırıtmaya devam ediyor.

Money Makerz

trapstar
Konular
117
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
434
1 1
JBL sırıtmaya devam ederken Hunico tüm bunların JBL'in planı olduğunu söylüyor.

Seyirciler kısa süreli şaşırıyor "ne alaka" bakışlarıyla herkes Hunico'ya bakarken Hunico konuşmaya başlıyor.

Bu ringde gördüğünüz JBL denen şahıs geçen gün yemekhanede ben taco yanında mercimek çorbası içerken benim çorbama bir takım uyuşturucular karıştırmış. Bunun sonucunda gelip ringin ortasında şuursuzca hareketler yaptım. JBL'in bu davranışı sadece beni etkilemedi, aynı zamanda sayısız başka insanı da etkileyebilirdi. Bu tür haksızlıkların önüne geçmek için buradayım! Güreş, adaletin sesini duyurmanın bir yoludur ve bu ringde JBL ile yüzleşeceğim! Beni bilen bilir, ben restoran işleten temiz birisiyim. Benden böyle bir şeyi yapmamı beklemek ancak JBL gibi ırkçı götlerin yapacağı bir şey olur! Burada herkes için Amerika derken sadece Meksikalıları değil, Arapları, Hinduları, Asyalıları, Slavları, Avrupalıları ve Türkleri kastediyordum. Burası hepimizin birlikte mutlu şekilde yaşayabileceği bir toplum olabilir ancak JBL gibi fitneler içlerindeki ezikliği, insan düşmanlığını ve çocukluk travmalarını ırkçılık üzerinden bastırmaya çalıştığı için bizlere karşı sizi nefrete sürüklüyor. Bu lanet herifin söylediklerine inanmayın. Kendisi ırkçı olduğu gibi pedofili ve tecavüzcüdür. Bununla ilgili belgeleri ilerleyen zamanlarda açıklayacağım. Ben en azından neysem oyum, fakat bu herif sizin karşınızda bir maske takıyor ve ben o maskeyi suratının derisini yüzerek çıkartacağım hermano!

Hunico sinirli şekilde ringe doğru koşmaya başlıyor, ringe kayarak giriyor fakat bu sırada JBL hemen ringin dışına kaçıyor ve koşarak seyircilerin arasından arenadan çıkıyor. Hunico'ya yoğun bir destek geliyor bu sırada mikrofonlar kesiliyor, Hunico JBL'e doğru bakıp bir şeyler bağırırken kameralar kapanıyor.

@The Mandalorian

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: