Grand Theft Auto VI 1.Resmi Fragman

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
431
PG Nakit
240
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Grafikler güzel ama asıl oyun çıkınca low hali olabilir maks. fragmanda pek tatmin etmedi. Free roamı keyifli olacağa benziyor. Hikaye iyi olur mu bilmem ama görevleri zevkten öldürecek gibi duruyor.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
379
Beğeni sayısı
355
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Baba bir çıksın yahu oyun.
Ben fragman olarak yorumluyorum oyuna zaten yorum yapamayız. Fragman olarak attığım iki fragmana yakın değil maalesef. Oyunu az buçuk anlatmak yerine daha çok grafikleri göstermeye odaklanmışlar o üzdü beni.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Bence süper fragman. Oyun motoru kullanılarak hazırlandığını düşünürsek zaten göreceğimiz grafikler bunlara çok yakın olacaktır. Oyunun öncelikle konsollara gelecek olacağını da göz önünde tutarsak grafikler açısından iyi duruyor.

Hikaye açısından az önce dinlediğim EK videosuna paralel bende daha ciddi bir hikaye anlatımı göreceğiz gibi geliyor bana. GTA V daha sarkastik bir hikayeye sahipti ama ben burada biraz daha ciddi yaklaşım bekliyorum şahsen. Soygun muhabbetinin falan hikayede daha çok yer tutması da çok iyi olay. Online’ın en keyifli yanlarından biriydi heist yapmak.

Valla umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar. Bu hype ile patlamadan çıkarsa oyunlar tarihinin en büyük işi olmaya aday duruyor.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,590
PG Nakit
370
Bu trailer'a göre yorum yapmak için çok erken ama içimden online kısma yoğunlaşacaklar ve eski oyunlar kadar iyi bir hikaye sunmayacak hissi var içimde. Umarım yanılırım fakat online çok kazandırdı adamlara sırf bundan 5'in suyu çıkana kadar oyun çıkarmadılar. Grafikler, atmosfer vs. beklediğim gibi çok iyi ama.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Herkes övdüğüne göre biraz sallayalım. Buram buram Saints Row kokusu geldi bana. Karakterlerde aşırı bir palyaçoluk var. GTA'dan çok dandik bir Netflix filminin fragmanı gibi hissettirdi.

Övecek olursak teknik anlamda harika gözüküyor. Grafikler ve atmosfer yaşatma konusunda yine harika olacaklar. Ben hikaye modunu oynayıp bırakacağım için işin online kısmını umursamıyorum. Bu yüzden nötr bakıyorum hala. İkinci fragmanı görmek lazım.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Herkes övdüğüne göre biraz sallayalım. Buram buram Saints Row kokusu geldi bana. Karakterlerde aşırı bir palyaçoluk var. GTA'dan çok dandik bir Netflix filminin fragmanı gibi hissettirdi.

Övecek olursak teknik anlamda harika gözüküyor. Grafikler ve atmosfer yaşatma konusunda yine harika olacaklar. Ben hikaye modunu oynayıp bırakacağım için işin online kısmını umursamıyorum. Bu yüzden nötr bakıyorum hala. İkinci fragmanı görmek lazım.
Saints Row gibi gelme sebebi gen z olması. 1-2 fragmana algılar yıkılacaktır.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Benim beklentimin altında kaldı bayağı. GTA 5'in grafik modu yemiş hali gibi. Bu kadar hype'in karşılığını verecek yenilikler getirirler umarım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: