Hangi Oyunu Başka Bir Oyun Şirketine Devretmek İsterdiniz?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Eziksen eziksindir. Talebe bak.
FIFA (Pardon EA FC zart zurt demeliydim) balonunun bu kadar yükselmesinin sebebi KONAMI'nin 2013'ten sonra büsbütün batırmasıdır, PES 13'ün gazıyla o oyunun üzerine eklemeler yapılarak devam edilseydi FIFA'nın bugün esamesi bile okunmazdı. Change my mind...

Konular
141
Beğeni sayısı
1,436
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
FIFA (Pardon EA FC zart zurt demeliydim) balonunun bu kadar yükselmesinin sebebi KONAMI'nin 2013'ten sonra büsbütün batırmasıdır, PES 13'ün gazıyla o oyunun üzerine eklemeler yapılarak devam edilseydi FIFA'nın bugün esamesi bile okunmazdı. Change my mind...
İmkanı yok. FIFA 14'te devrim yaptı EA zaten futbol oyunlarında farklı bir motora geçerek ve grafikleri, oynanışı başka noktaya çekerek. Sonrasında da aynı yıl zaten "Ultimate Team" dalgasıyla makası her sene gitgide açtı. En kötü FIFA oyununun şu an sadece bu mod sayesinde en çok satış yapan oyun olma şansı %99 çıktığı aylarda. Oyun içinde dönen paranın haddi hesabı da yok zaten paket açılım muhabbetine.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İmkanı yok. FIFA 14'te devrim yaptı EA zaten futbol oyunlarında farklı bir motora geçerek ve grafikleri, oynanışı başka noktaya çekerek. Sonrasında da aynı yıl zaten "Ultimate Team" dalgasıyla makası her sene gitgide açtı. En kötü FIFA oyununun şu an sadece bu mod sayesinde en çok satış yapan oyun olma şansı %99 çıktığı aylarda. Oyun içinde dönen paranın haddi hesabı da yok zaten paket açılım muhabbetine.
PES de 14'te yerin dibine çakıldı zaten, aslında dediğimiz şeyler birbirini tutarlı gösteriyor. KONAMI oyun motoru ve grafiklerde siyah ve beyaz kadar bir fark açmasaydı ve FIFA'nın bu hamlelerine karşı farklı hamleler yapmayı düşünseydi bugün bu halde olmazdı diyorum ben de.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena

Pes talebi normal de KONAMI'nin asıl yapması gereken PES değil Metal Gear Solid. Hideo Kojima ile ayrılıp şirketi mobil oyun kültürüne -pardon rantına- endekslediklerinden beri gün yüzüne pek cikmiyorlar. Konami 2013'de değil de 2015 gibi battı.

Oyun sektörü için KONAMI'nin fena IPleri yok aslinda. Contra, Castlevania, Slient Hill, Suikoden, Zone of the Enders vs.. ama bundan sonra büyük butceli oyun yapmazlar. Yapsalar bile dandik ufak çaplı stüdyolara Remake/Remastred bastirirlar.

Kısacası, PES'ten artık devrimsel bir şey beklememek gerek.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: