PG.net Sohbet Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Bu Fatih Tekke'yi ben çok seviyorum ya, hür irademle sempati duyduğum nadir Trabzonlulardan olabilir. Kendine has bir mizacı var, iyi de bir futbolcuydu ve şimdi iyi bir hoca olma yolunda hızlıca ilerliyor. Bir gün TS'nin başına mutlaka geçecek, o zaman TS'ye bir şampiyonluk daha kazandıracağını düşünüyorum ben.

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Bu Fatih Tekke'yi ben çok seviyorum ya, hür irademle sempati duyduğum nadir Trabzonlulardan olabilir. Kendine has bir mizacı var, iyi de bir futbolcuydu ve şimdi iyi bir hoca olma yolunda hızlıca ilerliyor. Bir gün TS'nin başına mutlaka geçecek, o zaman TS'ye bir şampiyonluk daha kazandıracağını düşünüyorum ben.
Nerede hocam halısahada mı…

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
25
Beğeni sayısı
588
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Bizim maçta çok gereksiz bir kırmızı görmüştü, onun dışında falsosunu bilmiyorum. İyi hoca olacak gibi.
Tayfun klasik soruyu sormuş da adrenalin işin içine girince böyle anlar ortaya çıkabiliyor…
Olur öyle.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bizim maçta çok gereksiz bir kırmızı görmüştü, onun dışında falsosunu bilmiyorum. İyi hoca olacak gibi.
Klasik Karadenizli gerginliği deriz babo ona ya, herifin mayasında var yani değiştir desen de değişmez o mizaç artık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: