PG.net Sohbet Konusu

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Edge Olcay'ın ülke gündemine oturması fena sürpriz oldu.
2012'de bu çocuk 15 yaşındayken de böyleydi bu arada. Yine aynı kadın düşmanlığı, zorbalığı, tehditkarlığı o zaman da vardı. Erem de paylaşmış zaten X'de dün, bana da attığı iğrenç mesajları oldu. Yüzsüzce bu ortamlara gelmiş galiba geri, geçenlerde gördüm.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
2012'de bu çocuk 15 yaşındayken de böyleydi bu arada. Yine aynı kadın düşmanlığı, zorbalığı, tehditkarlığı o zaman da vardı. Erem de paylaşmış zaten X'de dün, bana da attığı iğrenç mesajları oldu. Yüzsüzce bu ortamlara gelmiş galiba geri, geçenlerde gördüm.
Valla ben bu forum işlerine pandemiden sonra girdiğim için hiçbir fikrim yoktu kendisine dair, böyle leş bir insan olduğunu bilmiyordum iyi ki de fazla bir muhabbete kendimi sokmamışım bu lavukla.

Emrevitus

🍺 3:16 | SCSA 🍺
Konular
979
Beğeni sayısı
1,065
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Valla ben bu forum işlerine pandemiden sonra girdiğim için hiçbir fikrim yoktu kendisine dair, böyle leş bir insan olduğunu bilmiyordum iyi ki de fazla bir muhabbete kendimi sokmamışım bu lavukla.
Olay nedir o arkadaşla bir zamanlar arkadaşlık öyle problemli bir durumu yoktu sakıncası yoksa sorabilir miyim?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: