PG.net Sohbet Konusu

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
10 TL'ye döner için fazla diyorduk o zamanlar. O tarihte bizim burda 3-4 TL falandı.
Ben bizim buradaki dönerciden kumru + döner 10 liraya kapıyodum. 2018'e doğru kurda bi dalgalanma oldu işte seçim dönemi millet kafayı yedi nasıl olur falan fişman o ara fiyatlar da epey arttı. Ama bir şekilde 2021 Ekim'e kadar 10 TL'nin altında kalmayı başarıyordu ve fiyatlar da bu kadar çıldırmamıştı artsa bile. Ha yine yıkım demekti ama makuldü şimdiye göre. 2021 Ekim'de bir 7 liradan 18 liraya fırladı, sonra 11 liraya düştü bizimkiler davul zurna çaldı "reis amerika'yı yendi" diye. Şu anı konuşmaya bile gerek yok.

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
654
PG Nakit
434
1 1
Ben bizim buradaki dönerciden kumru + döner 10 liraya kapıyodum. 2018'e doğru kurda bi dalgalanma oldu işte seçim dönemi millet kafayı yedi nasıl olur falan fişman o ara fiyatlar da epey arttı. Ama bir şekilde 2021 Ekim'e kadar 10 TL'nin altında kalmayı başarıyordu ve fiyatlar da bu kadar çıldırmamıştı artsa bile. Ha yine yıkım demekti ama makuldü şimdiye göre. 2021 Ekim'de bir 7 liradan 18 liraya fırladı, sonra 11 liraya düştü bizimkiler davul zurna çaldı "reis amerika'yı yendi" diye. Şu anı konuşmaya bile gerek yok.
Ekim 2021'de tavuğa ve genel gıdalara zam gelmişti orada ülkenin dengesi bozuldu. Milat noktası tam olarak orasıdır çünkü 3 gün önce 12 liraya aldığım et tantuniyi, 3 gün sonra 38-40'a almaya başlamıştım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: