PG.net Sohbet Konusu

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
654
PG Nakit
434
1 1
Hocam sistem şöyle aslında; elemanlar yemeği yapıp PC ekranından teslim edildi diye işaretliyor çünkü kapanış yaklaştığı için kasaları kapatmaları lazım. Kurye kapanıştan sonra gelmiştir muhtemelen. Yemek ya çöp oluyor ya kendileri yiyor.
Geldi. Evet dediğin gibi olmuş. Daha önce başıma böyle bir şey geldi ve teslim edilmedi de ondan sinirlendim. Meğer istenince yemekler 10 dakikadan bile kısa sürede gelebiliyormuş bak öğrenmiş olduk :D :D

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
654
PG Nakit
434
1 1
McChicken 3 dkda pişiyor. Patates de 3 dk. Hazırlanıp orada kuryeyi bekliyor paket. Yani belki bu saatte eleman azdır.
Aslında yemek gelince kurye reise karşı mahçup oldum adam eve gidecekken benim paketi getirdi ekstradan da. Diğer yerlerin fiyatları uçmuştu en kötü şey 300 lira olunca buraya girdik yoksa buradan alma niyetim yoktu.

Deeppy

BANKER
Konular
267
Beğeni sayısı
677
PG Nakit
490
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Aslında yemek gelince kurye reise karşı mahçup oldum adam eve gidecekken benim paketi getirdi ekstradan da. Diğer yerlerin fiyatları uçmuştu en kötü şey 300 lira olunca buraya girdik yoksa buradan alma niyetim yoktu.
Kuryeler gece extra kazanıyor iyi de kazanıyorlar. Aslında sipariş vererek iyilik yapmışsın. :D

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
654
PG Nakit
434
1 1
Kuryeler gece extra kazanıyor iyi de kazanıyorlar. Aslında sipariş vererek iyilik yapmışsın. :D
Restoran kuryeleri sıkıntı çıkartmıyor genelde. Bu gelen restoran kuryesiydi. Normal her yerden sipariş alan kuryeler çok sıkıntı. Daha önce dilim yandı bu yüzden. Adam siparişi yanlış getiriyor daha sonra kuryeye hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Restoran sahibine ulaşıyoruz adam diyor ki benim kuryem değil beni ilgilendirmiyor, iade istiyorum diyorum getir denen illet etmiyor 2 saat en son getirin müdürüne mi ne bağlandım bir şekilde adam iptal etmişti. Sonuçta parayı yerden toplamıyoruz herkes işini düzgün yapmak zorunda.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: