PG.net Sohbet Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,407
Beğeni sayısı
4,140
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Burayı bir görsen reis hasta olmamak imkansız.

Öyle reis te bizde kıyamadığımızdan demiştim ama hızımızı alamadık işte ben biliyorum onun gönlünü almasını. :)
Sen bilirsin işini reisim, evlilik arifesinde hızlı gönül almak da iyi bir sınavdır öyle düşün.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,713
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bütün gün evde olmama rağmen, kargonuz teslim edilemedi diye iptalini yapan Gamepower, bir gün seninle de hesaplayaşacağız.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,748
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Acun abi gözünü seveyim yapma ya. Yani yarışıp kötü olursun diyorsun ama beni buradan alırsan ben daha kötü olurum. Ben iyiyim abi. Ben kendimi çok iyi biliyorum yarışırım abi ben. Ben her insanla bir değilim ki abi benim acı eşiğim yüksek. Yapma gözünü seveyim abi ya. Acun abi ben her şeyimi vermişim yapma vallahi bak hazırlanmışım o kadar şu çatlak yüzünden beni alma buradan ya.
Ağlatıyor baba.

Black Widow

ultrAslan
Konular
797
Beğeni sayısı
884
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Türkçe meal: Beni bi daha küstürme…
20 yazmışız yanlış yazdık çok şükür 2 bin TL idi çanta 20 olsa kafayı yerdik. Jskskskdksk

Kızdırmaya gelmiyor ya neyseki para konusunda sıkıntımız yok 15 yıldır full para biriktiriyorduk.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,407
Beğeni sayısı
4,140
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
20 yazmışız yanlış yazdık çok şükür 2 bin TL idi çanta 20 olsa kafayı yerdik. Jskskskdksk

Kızdırmaya gelmiyor ya neyseki para konusunda sıkıntımız yok 15 yıldır full para biriktiriyorduk.
Ulan ben de dedim timsah derisi falan mı aldı bu adam diye… O zaman yine ucuz kurtarmışsın kral.

Black Widow

ultrAslan
Konular
797
Beğeni sayısı
884
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Ulan ben de dedim timsah derisi falan mı aldı bu adam diye… O zaman yine ucuz kurtarmışsın kral.
Vallahi yüzüğü atsa yine o kadar para vermem çantaya ya yazık günah. Usta günler kaldı evlenmeye ne derse evet demem lazım. :)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: