PG.net Sohbet Konusu

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,827
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
90 oldu 120 tamam da aktarma ücreti aldıktan sonra bir anlamı yok ki

20 TL'ye yolculuk yapıyorsun neredeyse örneğin Çamdibi - Alsancak yapacak olsan 5 km için 20 TL. Kendi aracın ile gitsen daha ucuz. Tabii park yerini görmezden gelirsek.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
Hangi platformdaki oyunlar daha çok ilgini çekiyorsa, bence bu sorunun cevabı.
Orası öyle ama en sevdiğim oyunlardan biri Zelda idi. Breathe of Thw Wild'ı emulatör üstünden oynayıp çıldırmıştım. İkincisini oynamadım ama en baştan başlayıp, ilkini de yeniden 100 saat falan oynayacağım garanti. Oldu bayağı çünkü. Öbür yandan, Zelda ve Mario dışında PS5 daha mantıklı geliyor.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
816
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Orası öyle ama en sevdiğim oyunlardan biri Zelda idi. Breathe of Thw Wild'ı emulatör üstünden oynayıp çıldırmıştım. İkincisini oynamadım ama en baştan başlayıp, ilkini de yeniden 100 saat falan oynayacağım garanti. Oldu bayağı çünkü. Öbür yandan, Zelda ve Mario dışında PS5 daha mantıklı geliyor.
Para gücüne bağlı reis. Nintendo oyunları hayvan gibi pahalı PS5'e göre. Ayrıca PlayStation'da Gamepass benzeri sistemde var aylık ücretle belli oyunları (güncel değil maalesef) oynuyorsun ama oyunlar taş gibi bence PS5 al bende var kafam çok rahat.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
Para gücüne bağlı reis. Nintendo oyunları hayvan gibi pahalı PS5'e göre. Ayrıca PlayStation'da Gamepass benzeri sistemde var aylık ücretle belli oyunları (güncel değil maalesef) oynuyorsun ama oyunlar taş gibi bence PS5 al bende var kafam çok rahat.
Pahalı mı o kadar Nintendo oyunları? Hbaerim yoktu bundan. Evet PS5 daha mantıklı gibi. Acaba Dolap'tan falan 2. el güvenli midir yoksa parayı basıp, 0 alırsak kafa daha mı rahat eder?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: