PG.net Sohbet Konusu

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
"Hayır, sana ait bir mesele değil bu. Resminle benim aramdaki bir durum seni ilgilendirmez. Ben senin resmine aşığım."

Şiirsel sinema dersek.
Bilardo oynarken pike çekmek her babayiğidin harcı değildir Tayfun kardeş!... Pikeyi çekeceksin ama, çuhayı delmeyeceksin. Çuhayı delersen, mekan sahibi bir daha seni oraya almaz! Çünkü adamın malına zarar verirsin. Adamın malına zarar verirsen huysuzlanır agaaa! Hayatta en çok sevdiğim fırıldak top bu top biliyo musun Tayfun! Bak hedefe giderken nasıl da döne döne gidiyor... Ama hayatta bazı toplar da var, hedefe giderken gö*ü başı ayrı oynuyo! O zaman da nooluyo? Hedef ona geliyo!... Tayfun... Geçen bizim çocuklar sayım yapmışlar, bir kutu kekle bir kutu mantar eksik çıkmış?! Sen benim malımı mı çalıyorsun ulan?

Şiirsel sinema.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Bilardo oynarken pike çekmek her babayiğidin harcı değildir Tayfun kardeş!... Pikeyi çekeceksin ama, çuhayı delmeyeceksin. Çuhayı delersen, mekan sahibi bir daha seni oraya almaz! Çünkü adamın malına zarar verirsin. Adamın malına zarar verirsen huysuzlanır agaaa! Hayatta en çok sevdiğim fırıldak top bu top biliyo musun Tayfun! Bak hedefe giderken nasıl da döne döne gidiyor... Ama hayatta bazı toplar da var, hedefe giderken gö*ü başı ayrı oynuyo! O zaman da nooluyo? Hedef ona geliyo!... Tayfun... Geçen bizim çocuklar sayım yapmışlar, bir kutu kekle bir kutu mantar eksik çıkmış?! Sen benim malımı mı çalıyorsun ulan?

Şiirsel sinema.
İMPARATOR... 🙏

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Forumun fenomeni ve duayen ismi olarak aldığım tek oyun güreşçi fanlığı ve o fanlığın da CM Punk olması çok ağırıma gitti.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: