PG.net Sohbet Konusu

Konular
146
Beğeni sayısı
237
PG Nakit
2,055
Favori Güreşçi
Rhea Ripley
Bugün Nurgülümün öldüğü günmüş. 7 yıl onsuz nasıl geçti bilmiyorum. 2 ay sonra evleniyorum affet beni birtanem seni asla unutmayacağım ama hayat devam ediyor. 😢😢😢😢 @Beautiful Madness Kanka çok kötü oldum bugün.
Mekanı cennet olsun, ışıklar içinde uyusun, maalesef hayat devam ediyor... 😢

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
824
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Mekanı cennet olsun, ışıklar içinde uyusun, maalesef hayat devam ediyor... 😢
Devam ediyor maalesef ama unutmayacağım annem bile bilmiyor onu tanıştıramadan kaybettik. Bu psikolojiden müstakbel eşim olacsk olan insan kurtarmıştı.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
535
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
CM Punk lobisi desen var, GS lobisi desen var dünyanın en iyi topluluğu bu site internete parayı bu yüzden veriyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
CM Punk lobisi desen var, GS lobisi desen var dünyanın en iyi topluluğu bu site internete parayı bu yüzden veriyorum.
GS lobisi çok manyak bir sey, adamlar Fenerbahçe Organize Terör Örgütü diye bi sey uydurdu her boka onu diyorlar, valla biz de şaşkınız.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
535
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
GS lobisi çok manyak bir sey, adamlar Fenerbahçe Organize Terör Örgütü diye bi sey uydurdu her boka onu diyorlar, valla biz de şaşkınız.
Diğer forumda GS tayfa olarak zulüm gördük, mavi admin derin gs lobisinin başı artık devir bizim.

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
333
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
Diğer forumda GS tayfa olarak zulüm gördük, mavi admin derin gs lobisinin başı artık devir bizim.
Yok ya biz lobi konusunda her yerde aynıydık. GS lobisi & CM Punk lobisi bu ülkenin güreş forumlarında asla bitmeyecek bir şey.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: